Stránka 24 z 70

Napsal: pát 27 úno 2009, 01:41
od dodo555
DYK77 píše: Když jsem si přivezl Smarta poprvé domu, čuměl jsem na něj jak péro z gauče ....
:lol: :lol: :lol: ja tiež

Napsal: pát 27 úno 2009, 10:43
od STAS1
jojo ...Smart je trošku specifický autíčko :wink:
Myslím že za tolik informací pohromadě se dá ten příspěvek zaplatit - nikoho to snad nezruinuje - no a kdo nechce, tak a prostě neplatí 8)

Napsal: pát 27 úno 2009, 11:25
od xlukas.cz
DYK77 píše:dodo555 má zřejmě zkušenost, je to tak , ale úplně zadarmo to neděláme, tedy nemám na mysli prašule, ale těch informací co se tu už nashromáždilo, ty jsou k nezaplacení o kolektivu a atmosféře na srazech nemluvě :)
Když jsem si přivezl Smarta poprvé domu, čuměl jsem na něj jak péro z gauče a ani po dvou letech jsem toho o něm moc nevěděl, když srovnám to co o něm vím dnes, díky tomu, že ho tady propíráme každý den a vo tom to je
*smart*
taky se na tebe obraci lidi (nejscasteji pres pm) a zadaji o radu, pomoc, atd.?
to je taky takova cinnost, kera neni videt. uz sem myslim "spravil" tak 3 smarty a ted se pracuje na dalsim.

Napsal: sob 28 úno 2009, 02:01
od Zuziiik
xlukas.cz píše:
Zuziiik píše:Ja si žiadnu srandu nerobím, proste pýtaš peniaze a pri tom ani nenapíšeš na čo...ale pri tebe sa ani nečudujem...by som to prirovnala k politikom, ktorí niečo zavedú a potom im je zaažko vysvetlova prečo to vlastne bolo...len dúfam, že si nedostal ani korunu za tú lamerskú neschopnú migráciu databáze, lebo to by si snáď mal skôr zaplati poplatok za všetku stratu dát v podobe otazníkov atď.
:-)))

vzdyt sem ti psal, ze to tu delame vsecko zadarmo :arrow: nedostal sem ani 1,- kc. kdyz jsi tak prechytrela, tak jsi ten prevod mohla zkusit udelat sama :lol: nikomu jinemu se tu do toho nechtelo, protoze to byla velka zodpovednost. taky se mohlo stat, ze se o ty vsecky prispevky prijde definitivne. bohuzel se kodovani cestiny v databazi na wz.cz a na nasem serveru nechtelo dohodnout. z wz se to nedarilo vyexportovat vcetne diakritiky. mozna to bylo jako ochrana databaze. nevim. kazdopadne vypadek, kdy vubec nefungovalo forum byl tusim tyden az dva. laik jako ty to nedokaze posoudit, co vse je potreba udelat a jak oklamat ty pc, aby se to cele tvarilo, ze je vse v poradku. vime, ze byl problem s diakritkikou. taky sme potom doporucili, aby vseci psali bez ni, aby se predeslo pripadnym dalsim problemum pri obnovovani databaze.
Bla bla bla...keď niečo neviem, tak sa do toho radšej neserem. A ak sa serem, tak to urobím poriadne. Ja som ti pomoc ponúkala ešte pred migráciou, neprišla žiadna reakcia. Každopádne aj úplný laik vidí, že kódovanie má by nastavené na jeden a nie na milión jazykov. Ty do toho vidíš snáď menej ako ja...funny story...keď už rok mám prístupy do databáze, z prdele tu mažem Gibonovi veci v profile (v sekunde vymažem aj celé fórum, kebyže chcem), a ani si nebol schopný po tom, čo prístiupy pustíš von, ich zmeni!!! Lamerizmus najväčšieho rádu!!! Môžeš by rád, že nie som nejaký sabotér!!! A to ak by ti Miro neporadil základnú vec kódovania jazykov, tak otazníky sú to tu doteraz...

Napsal: sob 28 úno 2009, 04:00
od DYK77
xlukas.cz píše:taky se na tebe obraci lidi (nejscasteji pres pm) a zadaji o radu, pomoc, atd.?
to je taky takova cinnost, kera neni videt. uz sem myslim "spravil" tak 3 smarty a ted se pracuje na dalsim.
JJ to se asi poštěstilo každému, kdo tu má na sebe uvedený telefon a něco více příspěvků :) Stejně ale většinou každého odkážu na fórum protože tady se dozví víc názorů :idea:

Napsal: sob 28 úno 2009, 04:44
od DYK77
Zuziiik píše:keď už rok mám prístupy do databáze, z prdele tu mažem Gibonovi veci v profile (v sekunde vymažem aj celé fórum, kebyže chcem), a ani si nebol schopný po tom, čo prístiupy pustíš von, ich zmeni!!!
Prosím Webmastera, aby toto ošetřil :roll:

Napsal: sob 28 úno 2009, 09:26
od kimby
Zuziiik píše:
xlukas.cz píše:
Zuziiik píše:Ja si žiadnu srandu nerobím, proste pýtaš peniaze a pri tom ani nenapíšeš na čo...ale pri tebe sa ani nečudujem...by som to prirovnala k politikom, ktorí niečo zavedú a potom im je zaažko vysvetlova prečo to vlastne bolo...len dúfam, že si nedostal ani korunu za tú lamerskú neschopnú migráciu databáze, lebo to by si snáď mal skôr zaplati poplatok za všetku stratu dát v podobe otazníkov atď.
:-)))

vzdyt sem ti psal, ze to tu delame vsecko zadarmo :arrow: nedostal sem ani 1,- kc. kdyz jsi tak prechytrela, tak jsi ten prevod mohla zkusit udelat sama :lol: nikomu jinemu se tu do toho nechtelo, protoze to byla velka zodpovednost. taky se mohlo stat, ze se o ty vsecky prispevky prijde definitivne. bohuzel se kodovani cestiny v databazi na wz.cz a na nasem serveru nechtelo dohodnout. z wz se to nedarilo vyexportovat vcetne diakritiky. mozna to bylo jako ochrana databaze. nevim. kazdopadne vypadek, kdy vubec nefungovalo forum byl tusim tyden az dva. laik jako ty to nedokaze posoudit, co vse je potreba udelat a jak oklamat ty pc, aby se to cele tvarilo, ze je vse v poradku. vime, ze byl problem s diakritkikou. taky sme potom doporucili, aby vseci psali bez ni, aby se predeslo pripadnym dalsim problemum pri obnovovani databaze.
Bla bla bla...keď niečo neviem, tak sa do toho radšej neserem. A ak sa serem, tak to urobím poriadne. Ja som ti pomoc ponúkala ešte pred migráciou, neprišla žiadna reakcia. Každopádne aj úplný laik vidí, že kódovanie má by nastavené na jeden a nie na milión jazykov. Ty do toho vidíš snáď menej ako ja...funny story...keď už rok mám prístupy do databáze, z prdele tu mažem Gibonovi veci v profile (v sekunde vymažem aj celé fórum, kebyže chcem), a ani si nebol schopný po tom, čo prístiupy pustíš von, ich zmeni!!! Lamerizmus najväčšieho rádu!!! Môžeš by rád, že nie som nejaký sabotér!!! A to ak by ti Miro neporadil základnú vec kódovania jazykov, tak otazníky sú to tu doteraz...

Je to trochu smutné, co tu píšeš, jen nechápu jedno, proč by jsi to dělala..

Napsal: sob 28 úno 2009, 15:15
od DYK77
Tak ono už to , že vstupuje do databáze bez vědomí ostatních je celkem drzost. Povolený přístup měl být použit pro jeden jediný účel a to vyřešení problému s diakritikou, víc nic. Je to jako půjčit sousedovi klíče, aby mi zalil kytky a on by pak ke mě chodil kdy se mu zachce.

Napsal: sob 28 úno 2009, 21:43
od armani
Pokia¾ by ste mali záujem tak môžem do vyriešenia Zuziikiných vyhrážok ponúknu na vytvorenie zrkadla jeden z mojich hostingov. Mám tam dočasne volných cca 5GB a môžem ešte vytvori cca 35 databaz. Samozrejme, že s plným admin prístupom pre toho koho poveríte správou. Tomu odovzdam prístupové údaje k webpriestoru, ftp a databáze. Následne si ich zmení a bude ma jediný prístup. :wink:

Napsal: ned 01 bře 2009, 01:14
od Pajik
Nechapu jednu vec, prece se nastvala a rekla, ze uz sem na toto forum nikdy neprijde. Tak bud se Zuziiku omluvim, ze jsem proste prestrelila a zapomenme na to, nebo sem uz nechodim, nikoho neurazim, zapomenu ze to existuje a basta, ne ?

Jasne, pokud muzu s necim ohledne bezpecnosti fora pomoct, reknete. Nejake webhostingy jsem delal, resp. mam kolem sebe lidi, kteri to umeji, ja jen rikam, co chci....

Napsal: ned 01 bře 2009, 01:26
od Pajik
Zuziiik píše:
DYK77 píše:
Zuziiik píše:A kam sa vlastne stratili peniaze z minulého roka?

Chcelo by to nejaký kalkul skôr ako začnete pýta o ďalšie...
Libor Slivanský píše:Stav účtu ke dni 16.10.2008 je 6872,33 Kč.
Od Té doby se využily prostředky např. na výrobu vlajek a samolepek a postupně, jak si kdo vlajky kupoval, tak se peníze vracely zpět na účet.
O další prostředky si nikdo neříkal, příspěvky jsou dobrovolné. Zhruba polovina výše uvedené částky padne brzy na další zaplacení domény a webhotingu a zbytek se využije před srazem na výrobu vlajek, popřípadě dalšího reklamního materiálu, což také dělá několik tisíc, kvůli kterým díky fondu není třeba sahat do vlastní kapsy administrátorů. S ostatními adminy jsme již řešili, že pokud by bylo peněz více než je třeba, asi by jsme za ně nechali jako poděkování udělat nějaký malý smártí suvenýr pro ty jenž přispěli a odeslali jim jej.
PS - pokud by bylo nutné provést obnovení databáze , tak jak k tomu došlo nedávno, je nutné za to také zaplatit.
Dík za vysvetlenie, presne toto tu už malo by dávno...každopádne zúročenie peňazí nevidím z môjho ladiska ako moc efektívne, takže zatial prispieva znovu nebudem. Navyše smartík sa somnou za 3 týždne definitívne rozlúči, tak potom vám aj tu dám definitívne pápá :cry:
Pápá !

Napsal: ned 01 bře 2009, 09:51
od xlukas.cz
panove, diky za nabidky. ja hostuju zakazniky taky jinde. resp. i firmy, ktera je vlastnikem nasi webhostingove firmy. patrim tam mezi vip zakazniky a ochotne udelaji co potrebuju ve kteroukoli denni ci nocni hodinu po cely rok. jejich sluzby mam overene. jen jsme se pred 2 rokama rozhodli z duvodu ceny pro tento hosting. netusili jsme, ze dokazeme dat dohromaby bezproblemu penize na profesionalni hosting aniz by sme to museli platit jen ze svych penez. doufam, ze toto je uz opravdu presvedci, ze nema smysl setrit na nepravem miste. toto je jediny, majetek co mame - databazi informaci. na druhe strane je databaze denne zalohovana, takze se da v pripade problemu snadno obnovit, ale stoji to penize a bohuzel je nejaky vypadek + prijdeme o par prispevku.

Napsal: ned 01 bře 2009, 19:18
od Zuziiik
Jaké vyhrážky? Tie prístupy mám už rok a len som sa čudovala, prečo je Lukáš tak neschopný, že ani nezmenil heslo. To je super, tak on je lamer, ale ja som ta zlá :roll: Navyše mi dal tie prístupy, keď som tu mala tak 2 príspevky a vôbec sme sa nepoznali...to je dos velké riziko, nie? Bohvie kto iný ešte tak prístupy môže ma, žeáno...mal by si si to tu viac stráži Dyku.

A môj prístup do databáze bol len jeden, keď si Gibon dovolil mi meni veci v profile bez môjho vedomia...tak som mu dala jasne najavo, že nie je jediný kto môže. Nemusíš sa bá, v SQL som asi 10x lepšia ako náš "boloboh" webmaster.

Inak žiadneho ďakujem za to, že tu Miro vyriešil problém s diakritikou, sa nám nedostalo!!!

Napsal: ned 01 bře 2009, 19:24
od Zuziiik
Pajik píše:Nechapu jednu vec, prece se nastvala a rekla, ze uz sem na toto forum nikdy neprijde. Tak bud se Zuziiku omluvim, ze jsem proste prestrelila a zapomenme na to, nebo sem uz nechodim, nikoho neurazim, zapomenu ze to existuje a basta, ne ?

Jasne, pokud muzu s necim ohledne bezpecnosti fora pomoct, reknete. Nejake webhostingy jsem delal, resp. mam kolem sebe lidi, kteri to umeji, ja jen rikam, co chci....
Otázka je kto prestrelil...ja určite nie...a čo sa do toho pletieš? Takých, čo povedali, že na to serú, tu už bolo...nakoniec sa ale vrátia. To nie je môj prípad, ja to tu už nesledujem. Zavítam sem výnimočne a nikoho neurážam, ale aspoň upozorním na nedostatky...to nie je urážka!!! Či mi chceš poveda, že vypusti prístupy do databáze niekam von a ani nevedie poriadne komu, a ani nezmeni potom heslo, je podla teba v pohode?

Napsal: ned 01 bře 2009, 19:34
od xlukas.cz
nevim, co tady ze sebe porad delas :roll:

taky tady nikdo nechape, proc sis ty pristupove udaje nechavala.