Napsal: pát 27 úno 2009, 01:41
DYK77 píše: Když jsem si přivezl Smarta poprvé domu, čuměl jsem na něj jak péro z gauče ....
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
DYK77 píše: Když jsem si přivezl Smarta poprvé domu, čuměl jsem na něj jak péro z gauče ....
taky se na tebe obraci lidi (nejscasteji pres pm) a zadaji o radu, pomoc, atd.?DYK77 píše:dodo555 má zřejmě zkušenost, je to tak , ale úplně zadarmo to neděláme, tedy nemám na mysli prašule, ale těch informací co se tu už nashromáždilo, ty jsou k nezaplacení o kolektivu a atmosféře na srazech nemluvě![]()
Když jsem si přivezl Smarta poprvé domu, čuměl jsem na něj jak péro z gauče a ani po dvou letech jsem toho o něm moc nevěděl, když srovnám to co o něm vím dnes, díky tomu, že ho tady propíráme každý den a vo tom to je
Bla bla bla...keď niečo neviem, tak sa do toho radšej neserem. A ak sa serem, tak to urobím poriadne. Ja som ti pomoc ponúkala ešte pred migráciou, neprišla žiadna reakcia. Každopádne aj úplný laik vidí, že kódovanie má by nastavené na jeden a nie na milión jazykov. Ty do toho vidíš snáď menej ako ja...funny story...keď už rok mám prístupy do databáze, z prdele tu mažem Gibonovi veci v profile (v sekunde vymažem aj celé fórum, kebyže chcem), a ani si nebol schopný po tom, čo prístiupy pustíš von, ich zmeni!!! Lamerizmus najväčšieho rádu!!! Môžeš by rád, že nie som nejaký sabotér!!! A to ak by ti Miro neporadil základnú vec kódovania jazykov, tak otazníky sú to tu doteraz...xlukas.cz píše:Zuziiik píše:Ja si žiadnu srandu nerobím, proste pýtaš peniaze a pri tom ani nenapíšeš na čo...ale pri tebe sa ani nečudujem...by som to prirovnala k politikom, ktorí niečo zavedú a potom im je zaažko vysvetlova prečo to vlastne bolo...len dúfam, že si nedostal ani korunu za tú lamerskú neschopnú migráciu databáze, lebo to by si snáď mal skôr zaplati poplatok za všetku stratu dát v podobe otazníkov atď.
vzdyt sem ti psal, ze to tu delame vsecko zadarmonedostal sem ani 1,- kc. kdyz jsi tak prechytrela, tak jsi ten prevod mohla zkusit udelat sama
nikomu jinemu se tu do toho nechtelo, protoze to byla velka zodpovednost. taky se mohlo stat, ze se o ty vsecky prispevky prijde definitivne. bohuzel se kodovani cestiny v databazi na wz.cz a na nasem serveru nechtelo dohodnout. z wz se to nedarilo vyexportovat vcetne diakritiky. mozna to bylo jako ochrana databaze. nevim. kazdopadne vypadek, kdy vubec nefungovalo forum byl tusim tyden az dva. laik jako ty to nedokaze posoudit, co vse je potreba udelat a jak oklamat ty pc, aby se to cele tvarilo, ze je vse v poradku. vime, ze byl problem s diakritkikou. taky sme potom doporucili, aby vseci psali bez ni, aby se predeslo pripadnym dalsim problemum pri obnovovani databaze.
JJ to se asi poštěstilo každému, kdo tu má na sebe uvedený telefon a něco více příspěvkůxlukas.cz píše:taky se na tebe obraci lidi (nejscasteji pres pm) a zadaji o radu, pomoc, atd.?
to je taky takova cinnost, kera neni videt. uz sem myslim "spravil" tak 3 smarty a ted se pracuje na dalsim.
Prosím Webmastera, aby toto ošetřilZuziiik píše:keď už rok mám prístupy do databáze, z prdele tu mažem Gibonovi veci v profile (v sekunde vymažem aj celé fórum, kebyže chcem), a ani si nebol schopný po tom, čo prístiupy pustíš von, ich zmeni!!!
Zuziiik píše:Bla bla bla...keď niečo neviem, tak sa do toho radšej neserem. A ak sa serem, tak to urobím poriadne. Ja som ti pomoc ponúkala ešte pred migráciou, neprišla žiadna reakcia. Každopádne aj úplný laik vidí, že kódovanie má by nastavené na jeden a nie na milión jazykov. Ty do toho vidíš snáď menej ako ja...funny story...keď už rok mám prístupy do databáze, z prdele tu mažem Gibonovi veci v profile (v sekunde vymažem aj celé fórum, kebyže chcem), a ani si nebol schopný po tom, čo prístiupy pustíš von, ich zmeni!!! Lamerizmus najväčšieho rádu!!! Môžeš by rád, že nie som nejaký sabotér!!! A to ak by ti Miro neporadil základnú vec kódovania jazykov, tak otazníky sú to tu doteraz...xlukas.cz píše:Zuziiik píše:Ja si žiadnu srandu nerobím, proste pýtaš peniaze a pri tom ani nenapíšeš na čo...ale pri tebe sa ani nečudujem...by som to prirovnala k politikom, ktorí niečo zavedú a potom im je zaažko vysvetlova prečo to vlastne bolo...len dúfam, že si nedostal ani korunu za tú lamerskú neschopnú migráciu databáze, lebo to by si snáď mal skôr zaplati poplatok za všetku stratu dát v podobe otazníkov atď.
vzdyt sem ti psal, ze to tu delame vsecko zadarmonedostal sem ani 1,- kc. kdyz jsi tak prechytrela, tak jsi ten prevod mohla zkusit udelat sama
nikomu jinemu se tu do toho nechtelo, protoze to byla velka zodpovednost. taky se mohlo stat, ze se o ty vsecky prispevky prijde definitivne. bohuzel se kodovani cestiny v databazi na wz.cz a na nasem serveru nechtelo dohodnout. z wz se to nedarilo vyexportovat vcetne diakritiky. mozna to bylo jako ochrana databaze. nevim. kazdopadne vypadek, kdy vubec nefungovalo forum byl tusim tyden az dva. laik jako ty to nedokaze posoudit, co vse je potreba udelat a jak oklamat ty pc, aby se to cele tvarilo, ze je vse v poradku. vime, ze byl problem s diakritkikou. taky sme potom doporucili, aby vseci psali bez ni, aby se predeslo pripadnym dalsim problemum pri obnovovani databaze.
Pápá !Zuziiik píše:Dík za vysvetlenie, presne toto tu už malo by dávno...každopádne zúročenie peňazí nevidím z môjho ladiska ako moc efektívne, takže zatial prispieva znovu nebudem. Navyše smartík sa somnou za 3 týždne definitívne rozlúči, tak potom vám aj tu dám definitívne pápáDYK77 píše:Zuziiik píše:A kam sa vlastne stratili peniaze z minulého roka?
Chcelo by to nejaký kalkul skôr ako začnete pýta o ďalšie...Od Té doby se využily prostředky např. na výrobu vlajek a samolepek a postupně, jak si kdo vlajky kupoval, tak se peníze vracely zpět na účet.Libor Slivanský píše:Stav účtu ke dni 16.10.2008 je 6872,33 Kč.
O další prostředky si nikdo neříkal, příspěvky jsou dobrovolné. Zhruba polovina výše uvedené částky padne brzy na další zaplacení domény a webhotingu a zbytek se využije před srazem na výrobu vlajek, popřípadě dalšího reklamního materiálu, což také dělá několik tisíc, kvůli kterým díky fondu není třeba sahat do vlastní kapsy administrátorů. S ostatními adminy jsme již řešili, že pokud by bylo peněz více než je třeba, asi by jsme za ně nechali jako poděkování udělat nějaký malý smártí suvenýr pro ty jenž přispěli a odeslali jim jej.
PS - pokud by bylo nutné provést obnovení databáze , tak jak k tomu došlo nedávno, je nutné za to také zaplatit.
Otázka je kto prestrelil...ja určite nie...a čo sa do toho pletieš? Takých, čo povedali, že na to serú, tu už bolo...nakoniec sa ale vrátia. To nie je môj prípad, ja to tu už nesledujem. Zavítam sem výnimočne a nikoho neurážam, ale aspoň upozorním na nedostatky...to nie je urážka!!! Či mi chceš poveda, že vypusti prístupy do databáze niekam von a ani nevedie poriadne komu, a ani nezmeni potom heslo, je podla teba v pohode?Pajik píše:Nechapu jednu vec, prece se nastvala a rekla, ze uz sem na toto forum nikdy neprijde. Tak bud se Zuziiku omluvim, ze jsem proste prestrelila a zapomenme na to, nebo sem uz nechodim, nikoho neurazim, zapomenu ze to existuje a basta, ne ?
Jasne, pokud muzu s necim ohledne bezpecnosti fora pomoct, reknete. Nejake webhostingy jsem delal, resp. mam kolem sebe lidi, kteri to umeji, ja jen rikam, co chci....