Stránka 24 z 64
Napsal: pon 01 zář 2008, 12:35
od xlukas.cz
nedelni (24.8.) smart times probuzeni.
dnes uz je tam uplne jine cisilko a to jakoze pekne davno uteklo.

Napsal: úte 02 zář 2008, 23:29
od DYK77
David0600 píše:DYK77 píše:Já myslím, že nebylo

už na prvním srazu vlašim jsme to řešili zeptej se Libora

OK, ale s Liborem potřebuji pořešit něco důležitějšího.
Napsal: stř 03 zář 2008, 16:39
od houska
prachy
Napsal: stř 03 zář 2008, 16:41
od DYK77
trefa
Napsal: stř 03 zář 2008, 17:49
od dyno
Tak já mám dneska taky takový skoro kulatý jubileum..... škoda že není jednička i místo tý pětky....

Napsal: stř 03 zář 2008, 21:49
od DYK77
Taky slusny
Napsal: stř 03 zář 2008, 22:28
od David0600
co máš za motor a rok? repase nebo před
Napsal: stř 03 zář 2008, 23:09
od road-star
Fotit foák foákem

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:10
od kimby
tomu se říká umění

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:12
od David0600
jednou se zdržím komentáře a hned se někdo chytí

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:13
od kimby
měl jsi být rychlejší

už nepij

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:21
od David0600
rychlejší jsem mohl být už odpoledne, ale nechtěl jsem bejt zase za rejpala

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:23
od kimby
ah tak, na rýpání jsme tu všichni již připraveni, takže příště neváhat

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:24
od David0600
někdy to tady tak nevypadá

Napsal: stř 03 zář 2008, 23:28
od kimby