Stránka 25 z 26
Napsal: čtv 10 pro 2009, 23:29
od Jirka P
Tak nějak, balónkově

)
Napsal: pon 14 pro 2009, 23:58
od Gibon
Dneska jsem byl odehrát ligu a pak ještě 2 hoďky tréningu a najednou se mi nějak blokli záda. To se mi ještě nestalo. Já už jsem asi starej

Napsal: úte 15 pro 2009, 03:11
od DYK77
Hlínu na prsa a začni si zvykat

Napsal: úte 15 pro 2009, 19:00
od houska
starej si už 15 let

Napsal: úte 15 pro 2009, 19:06
od Gibon
Vždy si starší než já. A ne že si jen starší než já ale i hůř vypadáš.
Napsal: úte 15 pro 2009, 19:07
od houska
no já jsem starej už 18 let

Napsal: úte 15 pro 2009, 21:32
od DYK77
Gibone, je čas najít si nějaký další domácí spotřebič, aby ses nemusel ohýbat
Jsem mladší než vy dva dohromady

Napsal: úte 15 pro 2009, 21:53
od houska
podavač míčků
Napsal: úte 25 kvě 2010, 18:36
od DYK77
Napsal: úte 25 kvě 2010, 20:30
od Markéta
Tohle mi fakt pomohlo, dík

Napsal: úte 25 kvě 2010, 20:40
od xlukas.cz
to ste se nikdo nedivali na hokej

Napsal: úte 25 kvě 2010, 21:48
od Smart Lady
xlukas.cz píše:to ste se nikdo nedivali na hokej

ja jsem poctivě koukala a fandila....jen jsem tomu trochu nevěřila....

asi jako většina

Napsal: úte 25 kvě 2010, 22:36
od xlukas.cz
to vypada, jako by vsecky pozavirali do blazince. od soboty je tu mrtvo uplne. nikdo tu o hokeji ani nepipl. divne.
Napsal: úte 25 kvě 2010, 22:41
od Smart Lady
xlukas.cz píše:to vypada, jako by vsecky pozavirali do blazince. od soboty je tu mrtvo uplne. nikdo tu o hokeji ani nepipl. divne.
ja nevím jak to mají, ale já mám ten blázinec i s vycházkama

Napsal: stř 26 kvě 2010, 17:59
od Markéta
JÁ JSEM SE DÍVALA A FANDILA TAK, ŽE V PONDĚLÍ NEMLUVILA...takže dodatečně - juchůůůů jsme MISTŘI