Stránka 25 z 67

Napsal: pon 28 bře 2011, 13:36
od Druzeta
Co se Ti na tom nelíbí, na něj jsem taky koukal 8) , ten "docela ujde" *cici2*

Napsal: pon 28 bře 2011, 13:42
od Jurko
uz si pocul o smarte, ktory ma lamborghini design?

Napsal: pon 28 bře 2011, 13:57
od Druzeta
Tím je myšlená ta barva.

Napsal: pon 28 bře 2011, 15:09
od xlukas.cz
ten prvni druzetuv bude v tak skvelem stavu, ze zere olej a bude potrebovat go :wink:

Napsal: pon 28 bře 2011, 19:56
od nedojedl
náhodou, už jenom ten šestilitrovej dvanáctiválec a lambo jak vyšité, za ty prachy nekup to :wink:

Napsal: pon 28 bře 2011, 23:10
od DYK77
To jsou neskutečný věci tady to :)
Jako ta úprava Brabus a Lorinser to je vážně peklo. Pořád nechápu , proč se někdo snaží nutně napodobit Brabus, když i to je v podstatě normální okoukaná sériovka. Jsem spíše příznivcem nových neotřelých nápadů a lidské tvořivosti, ale když vidím Roadster Lorinser, tak už vážně nevím kudy kam :lol:

Napsal: čtv 31 bře 2011, 16:21
od MausX

Napsal: čtv 31 bře 2011, 16:34
od nedojedl
v tom už bych se asi bál :?

Napsal: čtv 31 bře 2011, 17:09
od MausX
No pokud clovek co to ridi neni dobry ridic tak asi nema sanci :lol:

Napsal: stř 06 dub 2011, 15:56
od Druzeta

Napsal: pon 25 dub 2011, 09:53
od nedojedl

Napsal: pon 25 dub 2011, 13:07
od mat00
Urcite stalo, ja som kupoval 50cm x 1 m karbonovej folie asi za 30 euro aj volaco. Takze sa to urcite oplati :wink:

Napsal: pon 25 dub 2011, 20:07
od Markéta
Přidám to sem, a nezakládám nové téma.

Prodám 50 ks laminovacích kapes. ( dává se do toho papír a pak se to zataví ). Cena 200,- Kč.

Nejlépe, kdyby si to vzal někdo, kdo jede na sraz, a si to tam zrovna předáme.

Potřebuju jich jenom 50 a prodává se to v balících po 100 kusech. Kamarádka mi udělala cenu, ale jen půlku prodat nemůže. Dík moc

Napsal: pon 25 dub 2011, 20:41
od Apollo
předpokládám že formát A4 ??? a tlouška - 80micronů?

PS: mrknu se za kolik nakupuju pokud bude cena dobrá klidně vezmu, toho není nikdy dost 8)

Napsal: pon 25 dub 2011, 22:23
od Markéta
Ano, formát je A4 a 80 mikronů ( myslím, zjistím zítra ).