Stránka 25 z 64
Napsal: stř 03 zář 2008, 23:32
od David0600
každej to nechápe, ale já jsem pro každou srandu i s následky

Napsal: čtv 04 zář 2008, 07:56
od dyno
Já jsem čekal ze se někdo zeptá. Tohle vzniko tak, že v autě sem měl jenom telefon, tak sem to fotil na něj. Přijdu domů a zjistim že nemůžu najít bluetooth k telefonu, tak mi jako nejjednodušší přišlo to vyfotit foákem a stáhnout přes kabel. Jasný jak facka, ne ?
No a jinak rok mám 99, motor 0,6 v benzinu. A víte proč v benzínu ? Protože nafta patří do kamen
Jinak repasi jsem zatím já nedělal a o tom jestli jí dělal někdo přede mnou taky celkem pochybuju. Zatím to jezdí no, ale je pravda, že ten pan chipař na ST08 říkal, že motor u Smarta se okolo 150-160 rozsype.....takže mi nenápadně naznačil že to mám čekat každým dnem.....

Napsal: čtv 04 zář 2008, 08:03
od Panter
dyno píše:
No a jinak rok mám 99, motor 0,6 v benzinu. A víte proč v benzínu ? Protože nafta patří do kamen
to je muj clovek, jo a jeste do nakladaku !

Napsal: čtv 04 zář 2008, 08:10
od dyno
je vidět, že se vyznáme, co ? já mít smarta na naftu, tak normálně radši chodím kanálama

Napsal: čtv 04 zář 2008, 08:37
od xlukas.cz
to si rekneme az se ti rozsype. ja sem uz poskocil ke 147. zatim to jezdi, ale tresu se, co spojka.
Napsal: čtv 04 zář 2008, 08:50
od dyno
až se to rozsype.....tak pak to budem řešit......

Napsal: čtv 04 zář 2008, 11:09
od Barbora
Ja už mám najeto 6145km
Sikovna co?
Napsal: čtv 04 zář 2008, 11:20
od Gibon
Provokatérko.

Napsal: čtv 04 zář 2008, 11:25
od Barbora
A na starym mam najeto kolem 95600km s tím,ze jsem ho kupovala a mel najeto kolem 45000km
Po vikendu uz pujde k novy panicce

Napsal: čtv 04 zář 2008, 13:00
od DYK77
xlukas.cz píše:to si rekneme az se ti rozsype. ja sem uz poskocil ke 147. zatim to jezdi, ale tresu se, co spojka.
Ty jezdíš jak drak, neuvažoval jsi o tom nechat tu spojku udělat už teď , než Tě to pak někde vypeče v zahraničí s plným autem? Vím , že se to jeví momentálně možná jako vyhozený peníze, ale Smarta se zbavit nechceš, takže bych to možná nechal udělat, dokud to má smysl a pro ten klid.
Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:41
od xlukas.cz
no, ona by to byla ciste preventivni zalezitost. zatim neskube a radi plynule. zadne naznaky zlobeni nejsou. to ze se obavam je jen k poctu km. na druhou stranu, jak uz tu nekdo psal, tak na ty km to auto radilo minimalne. dalsi vec je ta, ze vcera z usti do drazdan sem jel obema smerama na 6 bez podrazeni. pri 460 km sem mel v nadrzi 5 litru.
Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:55
od Panter
na xlukasovi je videt zlata pravda: auto ktery je porad v provozu, slouzi a slouzi a slouzi

Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:59
od David0600
ti to nějak začalo žrát ne
Napsal: čtv 04 zář 2008, 17:53
od xlukas.cz
3,3 se ti zda moc? to sem uz sakra dlouho nemel

Napsal: čtv 04 zář 2008, 17:54
od xlukas.cz
Panter2004 píše:na xlukasovi je videt zlata pravda: auto ktery je porad v provozu, slouzi a slouzi a slouzi

to bylo videt i na mem predchozim aute. bude slavit 19 narozeniny, ale chudacek uz 2 roky stoji v garazi a jen sem tam se s nim nekam zajede, coz mu asi urcite nesvedci. ovsem prodat ho se mne nechce
