Stránka 247 z 273

Napsal: úte 19 dub 2011, 18:45
od xlukas.cz
gibona u sazka areny v praze projizdejiciho se sluzebnim autem 8)

Napsal: pát 22 dub 2011, 13:00
od Jájinka
Před malou chvílí celý černý Fortwo na křižovatce Průběžná/Na Padesátém, začátek SPZ 2A9 92..

Napsal: pát 22 dub 2011, 14:56
od Jájinka
Takže další dvě F2.. Jedno červené parkovalo v ulici Koubkova a druhé červené se stříbrným rámem letělo cca ve 14:35 po ulici Průběžná za křižovatkou V Korytech...
Jak se oteplilo, tak jsou všichni Smártíci venku *okurka*

Napsal: pát 22 dub 2011, 15:43
od Olii05
to: Jájinka
a ty už prohanis také nějakého smartika??

Napsal: pát 22 dub 2011, 16:55
od Pette
řekl bych, že se poslední dobou těch Smartů nějak přemnožilo
což je dobře, ale za cestu ze Zličína do Hostivic, cca 6km jsem potkal asi 5 Smartíku, někdo i pozdravý 8)

Napsal: pát 22 dub 2011, 21:11
od xlukas.cz
ano, premnozili a jezdi s nema podivni lidi :roll:
ja sem dnes dal listek za sterac modro cernemu, ktery parkoval pred unileverem na praze 8.

jajinko, doraz s nama na sraz na strahov. snad bude pristi tyden.

Napsal: pát 22 dub 2011, 21:42
od danda
vcera a dneska desitky smartu pri ceste do/z holandska *okurka*

Napsal: sob 23 dub 2011, 19:44
od kuher
Asi v 18.00 hod. jsem potkal žlutého "prcka" před Hřebečským tunelem. Řádně jsme se "problikali", ale na víc nebyl čas, bo rychlost při potkání byla asi 250 km/h. Asi to nebyl klubák. :)

Napsal: pon 25 dub 2011, 20:27
od Jájinka
Olii05 píše:to: Jájinka
a ty už prohanis také nějakého smartika??
Bohužel ještě žádného nemám :cry: zatím si můžu jen vykroutit krk když nějakého vidím :-)
Sleduju co je v nabídce a kupovat si ho budu až někdy srpen/září..

v sobotu...

Napsal: pon 02 kvě 2011, 08:02
od martin11
...jsem zavítal do Hlavního města...na Letné asi v 10.oo na křižovatce u tunelu stál F2 neměl jsem letáček, tak jsm za stěračem nechal svoji navštívenku...na rubu jsem napsal www.smart-club.cz byl to někdo odsud nebo cizí...?? m11 :lol:

Napsal: pon 02 kvě 2011, 10:11
od sultana
Pette píše:řekl bych, že se poslední dobou těch Smartů nějak přemnožilo
což je dobře, ale za cestu ze Zličína do Hostivic, cca 6km jsem potkal asi 5 Smartíku, někdo i pozdravý 8)
no to je vážně fuj, ten ypsilon na konci. :-))) :-))) :-)))

Napsal: pon 02 kvě 2011, 12:08
od Markéta
Když jsme na JVV jeli do rakouských lázní, přimíchal se nám do kolony smartík z Vídně. Bylo to vtipné, pán byl chvilku zmatený, ale pak nás všechny předjel. 8)

Napsal: pon 02 kvě 2011, 12:57
od Blanka0600
měli jste ho vzít s sebou O--O

Napsal: úte 03 kvě 2011, 17:04
od cakynkaa
xlukas.cz píše:jajinko, doraz s nama na sraz na strahov. snad bude pristi tyden.
Jestli nebyl prosím o info :lol:

Napsal: stř 04 kvě 2011, 10:49
od Tomáš
Dnes ráno v 8:35, Praha - Újezd nad lesy, černej Roadster, slušňák, zamával 8)