Stránka 26 z 43
Napsal: stř 06 črc 2011, 11:22
od houzar
asistenční vozy - MČR v olympijském triatlonu
http://houzar.rajce.idnes.cz/zavody_Jihlava/
Napsal: čtv 07 črc 2011, 22:25
od xlukas.cz
lado, videl sem te v tv, ale tys na te otocce tu prvni cyklistku brzdil

Napsal: pát 08 črc 2011, 01:27
od houzar
ta otočka to byla tragédie nezvládnutá pořadatelem vůbec neoddělil diváky od závodníků a na otočku mi nechal oblouk průměru 3m, měl jsem hroznej strach abych nepřejel nějaké dítě a ta cyklistka/mistriněČR/jela těch 40km v neuvěřitelným tempu
jinak v tv jsem to neviděl-čekal jsem na to a mezitím jsem usnul,no smůla
Napsal: pát 08 črc 2011, 07:26
od xlukas.cz
prislo mne, ze ani obcerstvovani pri behu poradatele nejak nezvladli. voda byla v mekkych kelimcich, ktere se lehko zmackly a navic je podavaly male decka. jednak je drzely dost nizko a potom taky spatne. bezci nemeli moznost je inteligentne chytit.
jinak to vypadalo obstojne. pocasi vyslo.
Napsal: pát 08 črc 2011, 09:17
od houzar
Napsal: pát 08 črc 2011, 10:36
od xlukas.cz
v tv pekne ryli do toho, ze vitezky zenske kategorie si nepodaly ruky. vitezka to komentovala, ze je to jejich osobni zalezitost a tahne se to uz hodne dlouho a nechtela to nijak komentovat. ta druha rekla, ze ona s tim problem nema, ze vitezka ma od trenera prikazane s nikym se nebavit ...

Napsal: pon 11 črc 2011, 17:50
od houzar
Napsal: pon 11 črc 2011, 23:03
od Blanka0600
Napsal: stř 27 črc 2011, 22:16
od xlukas.cz
jirko, budes ve stockholmu na diamond league?
Napsal: úte 02 srp 2011, 17:39
od houzar
Napsal: stř 03 srp 2011, 16:55
od sultana
xlukas.cz píše:jirko, budes ve stockholmu na diamond league?
nějak jsem to nezachytil, takže ne, ale ještě se jedná o Diamond League London
Napsal: pát 05 srp 2011, 16:29
od houzar
Jirko já myslím,že kdy ho předběhneš tak ty daně bys taky přežil,ne?
http://sport.idnes.cz/bolt-sprintuje-pr ... letika_fil
Napsal: čtv 18 srp 2011, 18:16
od houzar
na barumce v kat.H budou k vidění překrásné vozy
http://www.autosport.cz/zavody/soubor.php?f=11861
Napsal: čtv 15 zář 2011, 22:48
od xlukas.cz
v tv nic neni, tak sem zapl fotbal. hraje ful x twe. nevim, co to je za soutez, ale to je hruza ... stoji sam s balonem pred bankou a on nevystreli. byl z toho v soku. kopnou balon, kde nikdo neni, prihraji souperi, atd. atd. hraci jsou po hristi rozestaveni, jak kdysi byvala ta hra fotbal doliky a v nem fotbalista na perku a frngalo se. se k sobe pomali nepriblizi na metr, jako by meli soudni zakaz

. obcas neni poznat, kdo na kterou stranu hraje, protoze oba odkopavaji balon od jedne branky. to je jak divadelni hra pro divaky

taky je to 1:1
Napsal: pon 03 říj 2011, 06:01
od houzar