Stránka 26 z 26

Napsal: pát 28 kvě 2010, 07:28
od xlukas.cz
ve 4 rano sem sledoval sultanu, jak se to snazil natrit boltovi. v tomto zavode mel bolt trosku navrch. v radiu sem vecer zaslechl neco ve smyslu, jak se divime, ze nas africani porazi, kdyz my sme tu zhyckani mhd a oni to maji do samosky desitky km bez dopravy. :lol:
300 m: 1. Bolt 30,97, 2. Gonzales (oba Jam.) 32,49, 3. Borlée (Belg.) 32,50, ...6. Maslák 33,13, 7. Vojtík 33,34, 8. Götz (všichni ČR) 34,00.

zdroj: http://www.sport.cz/ostatni/atletika/16 ... konal.html

Napsal: sob 29 kvě 2010, 11:28
od DYK77
xlukas.cz píše:...nikdo tu o hokeji ani nepipl. divne.
No asi takhle. Pasivní sport mě nebaví a na aktivní moc času nezbývá, tak chodíme alespoň dost pěšky a nejezdím výtahem.
To že naši vyhráli je určitě dobrá zpráva a všechna čest, ale to je asi tak všechno co bych k tomu dodal.
Větší emoce u nás panovali po hokeji, když pivákem posilnění fanoušci začali házet ve městě petardy a mimouš nám pak 3 dny nespal jinak než na ruce, což zase taková výhra nebyla, ale zapla betlem , už je to OK