Stránka 26 z 55

Napsal: pon 28 črc 2008, 12:48
od houzar
DYK77 píše:JJ Orlí brloh vede 2:0
přidám 3:0

Napsal: pon 28 črc 2008, 12:58
od Jirka P
Jo jo, už trénuju větu: To prozřetelnost nedopustí!! a navíc v němčině :lol:

Napsal: pon 28 črc 2008, 16:41
od Gibon
Tak já bych bral oboje takže 4:1
Ale jak říkáme s Houskou, Krumlov je Krumlov :lol:

Napsal: pon 28 črc 2008, 17:17
od houska
krumlov to je základ :lol:

Napsal: pon 28 črc 2008, 17:30
od houzar
houska píše:krumlov to je základ :lol:
mám nápad-až pojedeme kolem hodíme je oba do Vltavy-a si kluci zaplavou v Krumlově

Napsal: pon 28 črc 2008, 17:50
od houska
]:-( :lol:

Napsal: pon 28 črc 2008, 17:53
od Gibon
:-X

Napsal: úte 29 črc 2008, 02:34
od DYK77
houzar píše:
houska píše:krumlov to je základ :lol:
mám nápad-až pojedeme kolem hodíme je oba do Vltavy-a si kluci zaplavou v Krumlově
:lol: oni tam skocej sami

vlajka

Napsal: úte 29 črc 2008, 13:23
od soyombo
Nemate nekdo tip, kde by se dala sehnat ceska vlajka se stojankem, ktery se pripevnuje k bocnimu oknu? Na Smarttimes by se docela hodila. :) Diky!

Napsal: úte 29 črc 2008, 13:26
od Jirka P
Mám! Chce to postavit cikána k Pražskému hradu a počkat až pojede oklo president... :lol:

Vážně, zkus SZ na Dyk77, určitě ti poradí páč stojánky někde kupoval.

Napsal: úte 29 črc 2008, 14:52
od xlukas.cz
lepsi by byla vlajka klubu. ach ach, kde ja ji jen mam :oops: :oops:

Napsal: úte 29 črc 2008, 22:04
od Gibon
Tak chlapci, orlí hnízdo je od parkoviště 2 hodiny pěšky. Ale jede tam bus za 15 euráčků. Ten hezkej zámek co nevím jak se píše stojí 9 euro a mají zajímavou slevu pro skupiny. 8euro + 0,90 euro za rezervaci na osobu :lol:

Napsal: úte 29 črc 2008, 22:44
od kimby
Mě by se líbilo navštívit obě zajímavosti, určitě by to za to stálo, ale reálné to asi není..tak prostě letos jedno a příště druhé...

Tak po těch tvých bližších odrazujících informacích,nevím, či se to nebude přehodnocovat :lol: Sice zatím vede Orlí hnízdo, ale... :D

Napsal: stř 30 črc 2008, 08:21
od facny
No taky bych si nerad nechal ujít takovou událost, jenže čekám jak dopadne ložisko v alternátoru... když opravím, vezmu přítelkyni a jedeme...

Napsal: stř 30 črc 2008, 09:28
od kimby
Tak snad se zadaří, držím palce!