Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:43
předpokládám že vy dva si píšete z místnosti do místnosti, že jo ? nebo co hůř..střídáte se na jednom compu ? 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
tak tě opravím, já jsem 80 km od domova, jsem totiž v prácidyno píše:předpokládám že vy dva si píšete z místnosti do místnosti, že jo ? nebo co hůř..střídáte se na jednom compu ?
přesněDYK77 píše:Až na tu barvu ( chtělo by to nějakej větší odvaz ) , nemám co vytknout
máš tam překlepdyno píše:a budete bydlet odděleně i po stavbě ?
já jsem u PC taky jen zásadně ve stoje!kimby píše:neba mě u pc sedět![]()
Kazdej to ma rad jinak haltroad-star píše:já jsem u PC taky jen zásadně ve stoje!kimby píše:neba mě u pc sedět![]()
co ty víš co sem chtěl napsat ?road-star píše:máš tam překlepdyno píše:a budete bydlet odděleně i po stavbě ?![]()
![]()
hlavně že se dohodnete!kimby píše:no a já to mám ráda v leže