Stránka 27 z 31

Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:43
od dyno
předpokládám že vy dva si píšete z místnosti do místnosti, že jo ? nebo co hůř..střídáte se na jednom compu ? :P

Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:51
od xlukas.cz
no ja sem si studoval ty rakouske ceniky, co sme dostali v taskach :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 16:54
od kimby
dyno píše:předpokládám že vy dva si píšete z místnosti do místnosti, že jo ? nebo co hůř..střídáte se na jednom compu ? :P
tak tě opravím, já jsem 80 km od domova, jsem totiž v práci :lol:

druhý případ, jsem doma já a Dyk je v práci

třetí případ, když jsme doma oba, máme každý svůj pc :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 17:47
od dyno
a budete bydlet odděleně i po stavbě ? :P

Napsal: čtv 04 zář 2008, 20:09
od road-star
DYK77 píše:Až na tu barvu ( chtělo by to nějakej větší odvaz ) , nemám co vytknout :P
přesně 8)

Napsal: čtv 04 zář 2008, 21:36
od road-star
dyno píše:a budete bydlet odděleně i po stavbě ? :P
máš tam překlep :wink: 8) *pisk*

Napsal: čtv 04 zář 2008, 21:45
od kimby
Po stavbě snad ne :lol:
Bydleníčko máme už dost dlouho společně a že nás dělí občas práce, to tak prostě je, ale z ní se vždy vracíme za společné dveře. A myslím, že to nehodláme měnit ani před....a ani po.... :lol: :lol: :lol:
a když už jsme každý na svém pc, tak věř, že v jedné místnosti, já mám totiž notebook, neba mě u pc sedět :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 21:57
od road-star
kimby píše:neba mě u pc sedět :lol: :lol:
já jsem u PC taky jen zásadně ve stoje! :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 22:17
od DYK77
road-star píše:
kimby píše:neba mě u pc sedět :lol: :lol:
já jsem u PC taky jen zásadně ve stoje! :lol:
Kazdej to ma rad jinak halt :lol:

Napsal: čtv 04 zář 2008, 22:29
od kimby
no a já to mám ráda v leže :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 08:09
od dyno
road-star píše:
dyno píše:a budete bydlet odděleně i po stavbě ? :P
máš tam překlep :wink: 8) *pisk*
co ty víš co sem chtěl napsat ? 8)
no dobře,mám tam překlep no... *zoufalec*

Napsal: pát 05 zář 2008, 10:13
od road-star
kimby píše:no a já to mám ráda v leže :lol:
hlavně že se dohodnete! :D

Napsal: pát 05 zář 2008, 12:33
od kimby
:lol: píšeme stále o polohách při práci na pc, ne? :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 13:21
od road-star
Dle tvého obrázku u nicku si tím už tak jistý nejsem! :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 20:07
od DYK77
Hehe :P