Stránka 27 z 67
Napsal: pon 16 kvě 2011, 15:38
od Druzeta
Napsal: pon 16 kvě 2011, 15:51
od mat00
Len sa mi to zdá alebo to ¾avé koleso je nejak ve¾mi vnútri?

Inak tá strecha je originálna? Neni to zlý nápad

Napsal: pon 16 kvě 2011, 15:58
od Druzeta
To kolo je hnuté, na těch fotkách je vidět že ta přední maska a blatník jsou spojené plastovými sponkami.
Ta střecha je originál, moc jich ale není, chci ji někde sehnat a přehodit.
Napsal: pon 16 kvě 2011, 17:05
od xlukas.cz
strechu ma jeden z nas - zupan87

Napsal: pon 16 kvě 2011, 18:18
od sultana
viděl jsem to na jediným smartu, ještě v DCAB, jeden chlapík si tam nechal dát VŠECHNO, cca za 650000

Všechno, co se dalo připlatit. Bějval by měl tenkrát BRABUSe za 550000, novýho

Jinak šíbr good, ale mám panoramu, takže nestrádám. Ikdyž u Fiesty bych tu střechu nejradši vyříznul
![?ábel ]:-(](./images/smilies/icon_dabel.gif)
Napsal: úte 17 kvě 2011, 00:34
od jancarik F2
ju strecha pecka tu by potreboval tuze moc jinac to musi byt hnuty cely dost kdyz ma pytle venku
Napsal: úte 17 kvě 2011, 09:09
od Druzeta
Vystřelení airbagů nemá přímou souvislost s hnutím karoserie, může bejt hnutá i když nebudou vystřelený a taky může bejt v pohodě i když budou vystřelený, podle těch fotek to vypadá spíš na hnutý věci na nápravě.
Kdybych neměl doma už dva tak by se tam asi zajel podívat.

Napsal: úte 17 kvě 2011, 10:26
od sultana
máš rect... jak ti angláni napálili smartem do betonový zdi ve 112km/h (80mil/h) tak mi nepřišlo, že by tridion utrpěl, daly se otvírat dveře

Napsal: úte 17 kvě 2011, 12:23
od xlukas.cz
ale to neukazali, jak to vypada pod nohama ridice a spolujezdce.
Napsal: úte 17 kvě 2011, 14:50
od Druzeta
Napsal: úte 17 kvě 2011, 15:33
od nedojedl
snaha se cení ale tohle bych už asi nechtěl ani zadarmo...

Napsal: úte 17 kvě 2011, 16:28
od Blanka
Mě to připomíná auta co v nich jezdili velitelé SS.Hrůza.
Napsal: úte 17 kvě 2011, 19:05
od HOST1
Napsal: úte 17 kvě 2011, 19:08
od nedojedl
taky už sem na něj koukal...98 poníků, to musí být fikot

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 16:51
od Druzeta