Stránka 27 z 67

Napsal: pon 16 kvě 2011, 15:38
od Druzeta
:shock: 2006 najeto 5t. km
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
tu střechu chci :P

Napsal: pon 16 kvě 2011, 15:51
od mat00
Len sa mi to zdá alebo to ¾avé koleso je nejak ve¾mi vnútri? :shock: Inak tá strecha je originálna? Neni to zlý nápad :lol:

Napsal: pon 16 kvě 2011, 15:58
od Druzeta
To kolo je hnuté, na těch fotkách je vidět že ta přední maska a blatník jsou spojené plastovými sponkami.
Ta střecha je originál, moc jich ale není, chci ji někde sehnat a přehodit.

Napsal: pon 16 kvě 2011, 17:05
od xlukas.cz
strechu ma jeden z nas - zupan87 ;-)

Napsal: pon 16 kvě 2011, 18:18
od sultana
viděl jsem to na jediným smartu, ještě v DCAB, jeden chlapík si tam nechal dát VŠECHNO, cca za 650000 :!: Všechno, co se dalo připlatit. Bějval by měl tenkrát BRABUSe za 550000, novýho :?: :!: Jinak šíbr good, ale mám panoramu, takže nestrádám. Ikdyž u Fiesty bych tu střechu nejradši vyříznul ]:-(

Napsal: úte 17 kvě 2011, 00:34
od jancarik F2
ju strecha pecka tu by potreboval tuze moc jinac to musi byt hnuty cely dost kdyz ma pytle venku

Napsal: úte 17 kvě 2011, 09:09
od Druzeta
Vystřelení airbagů nemá přímou souvislost s hnutím karoserie, může bejt hnutá i když nebudou vystřelený a taky může bejt v pohodě i když budou vystřelený, podle těch fotek to vypadá spíš na hnutý věci na nápravě.
Kdybych neměl doma už dva tak by se tam asi zajel podívat. 8)

Napsal: úte 17 kvě 2011, 10:26
od sultana
máš rect... jak ti angláni napálili smartem do betonový zdi ve 112km/h (80mil/h) tak mi nepřišlo, že by tridion utrpěl, daly se otvírat dveře :idea:

Napsal: úte 17 kvě 2011, 12:23
od xlukas.cz
ale to neukazali, jak to vypada pod nohama ridice a spolujezdce.

Napsal: úte 17 kvě 2011, 14:50
od Druzeta

Napsal: úte 17 kvě 2011, 15:33
od nedojedl
snaha se cení ale tohle bych už asi nechtěl ani zadarmo... :P

Napsal: úte 17 kvě 2011, 16:28
od Blanka
Mě to připomíná auta co v nich jezdili velitelé SS.Hrůza.

Napsal: úte 17 kvě 2011, 19:05
od HOST1

Napsal: úte 17 kvě 2011, 19:08
od nedojedl
taky už sem na něj koukal...98 poníků, to musí být fikot :twisted:

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 16:51
od Druzeta