Stránka 264 z 341
Napsal: stř 16 bře 2011, 20:10
od xlukas.cz
kdyby ste videli tucnost, kterou ja jim nebo spis meli snest, tak by ste se z toho oba posr....
na mliko jsu zvykly na polotucne, nizkotucne je bila voda a plnotucne sem nezkousel.
Napsal: stř 16 bře 2011, 20:22
od peopleshk
Tak to jsi muj clovek , se tesim az si dame poradnou flakotu.

Napsal: stř 16 bře 2011, 20:47
od xlukas.cz
jsu zvedavy na koleno, co bude na veceru. pred rokem sem ho snedl cele a minimalne hodinu sem se musel prochazet na cerstvem vzduchu, jak me bylo spatne z prezrani.
Napsal: stř 16 bře 2011, 20:53
od houska
tak to moc nevydržíš

Napsal: stř 16 bře 2011, 20:56
od peopleshk
...tak dame kolenni zavody

Napsal: stř 16 bře 2011, 21:08
od houska
vdechnu 3 a pak si dám ty buchty co lukas napeče

Napsal: stř 16 bře 2011, 21:11
od peopleshk
....heee tak to jsem zvědav....budu te kontrolovat....Ale ne,ze to budes jist hodinu..... dostanes na to limit

Napsal: stř 16 bře 2011, 22:00
od houska
za půl hoďky

Napsal: čtv 17 bře 2011, 08:31
od Blanka0600
Napsal: čtv 17 bře 2011, 19:10
od xlukas.cz
Napsal: sob 19 bře 2011, 11:19
od houzar
Napsal: sob 19 bře 2011, 11:55
od xlukas.cz
Napsal: ned 20 bře 2011, 16:41
od houzar
Napsal: pon 21 bře 2011, 21:40
od nedojedl
Napsal: úte 22 bře 2011, 08:28
od Blanka0600