Stránka 267 z 341
Napsal: pon 11 dub 2011, 17:05
od nedojedl
Co by dělal zběrač kovů s našim senátem, ti se nehodí ani do šrotu. Takhle zběrač neužitečných zadarmo drahých pod sebe hrabajících na slušné lidi seroucích darmošlapů a netáhel by o ně zájem mohl mít to jo...

Napsal: pon 11 dub 2011, 18:02
od Pajik
No, to je nejaky trosku divny.... Vsichni Gruzini maji prijmeni koncici na -dze, nebo na -švili. Naopak Armeni maji prijmeni koncici na -jan.
Takze pani gruzinka neni.
To zas bude nejaka provokace, nebo kachna. Oni se tam zrovna ty dva narody uplne nemilujou....
Napsal: úte 12 dub 2011, 08:04
od martin11
Hlavně je divný, jak maj ty kabely položený...jen tak na volno...po lese

Napsal: úte 12 dub 2011, 08:23
od Blanka0600
ještě neuběhly ani 4 měsíce roku 2011 a je to zase všechno jinak
http://www.novinky.cz/auto/230488-maska ... vinne.html
lekarnička
Napsal: úte 12 dub 2011, 10:44
od martin11
...když si to přečtete....řidiči si samy vyjmou masku z lékarničky.....za chvíli se dozvíme, že kdo nevyjmul....dostane pokutu....
![?ábel ]:-(](./images/smilies/icon_dabel.gif)
Re: lekarnička
Napsal: úte 12 dub 2011, 11:22
od Pajik
Kdo nevyjme tomu bude na dalku Bártovou GSM štěnicí zablokováno auto.
Napsal: úte 12 dub 2011, 14:10
od houzar
už jsem poslal žádost o zaměstnání- rád bych si u ČD taky trochu zatuneloval
http://ekonomika.idnes.cz/zeleznice-chy ... oprava_abr
Napsal: úte 12 dub 2011, 16:19
od xlukas.cz
Napsal: úte 12 dub 2011, 16:46
od xlukas.cz
Napsal: úte 12 dub 2011, 16:59
od Pajik
Napsal: úte 12 dub 2011, 17:15
od nedojedl
ta zlatá X6 to vypadá velice good

Napsal: úte 12 dub 2011, 18:11
od houzar
tak další kuriozita - hlavně věřte tomu co kde jakej pisálek pošle do světa
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=696945
Napsal: úte 12 dub 2011, 18:15
od houzar
martin11 píše:Hlavně je divný, jak maj ty kabely položený...jen tak na volno...po lese

tak další kuriozita - hlavně věřte tomu co kde jakej pisálek pošle do světa
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=696945
Napsal: stř 13 dub 2011, 12:13
od houzar
Napsal: stř 13 dub 2011, 17:32
od houzar