Stránka 28 z 31

Napsal: pát 05 zář 2008, 20:58
od kimby
road-star píše:Dle tvého obrázku u nicku si tím už tak jistý nejsem! :lol:
no právě si už jistá také nejsem :lol: :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 20:58
od kimby
DYK77 píše:Hehe :P
a ty se potulně nesměj, dostaneš plácačkou :lol:

Napsal: pát 05 zář 2008, 21:08
od DYK77
Jo jo, už se těším :lol:

Napsal: sob 04 říj 2008, 08:08
od houzar

Napsal: sob 04 říj 2008, 10:30
od houska
byste radši skočili pod vlak, než byste do jeho tridionového rámu usedli.


]:-( ]:-( ]:-( 8X/

Napsal: ned 05 říj 2008, 13:46
od mat00
Chcen sa opytat, ze kde si mozem kuknut ceny novych Smartov,na mercedese som to nejak nenasiel,prosim pomoc, a este ak by sa aj dalo,tak na Slovensku :D diky

Napsal: ned 05 říj 2008, 16:56
od Ricardo

Napsal: ned 05 říj 2008, 16:59
od Ricardo

Napsal: pon 06 říj 2008, 19:16
od houzar

Napsal: úte 07 říj 2008, 11:18
od DYK77
Pekne a objektivne napsane rekl bych. Mimochodem vite co znamena TDi - Ten Dym Ignoruj :lol:

Napsal: úte 07 říj 2008, 11:36
od road-star
DYK77 píše:TDi - Ten Dym Ignoruj :lol:
:mrgreen:

A víte co je HTP?

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:38
od kimby
já tedy netuším...nic mě nenapadá, a pokud napadá, nehodí se to sem :lol:

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:44
od DYK77
HTP
Ho.no to pojede :lol:

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:44
od kimby
ahááá, tak třeba toto mě nenapadlo :lol:

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:49
od DYK77
me to taky nenapadlo, to je stary ... ;-)