Stránka 28 z 31
Napsal: pát 05 zář 2008, 20:58
od kimby
road-star píše:Dle tvého obrázku u nicku si tím už tak jistý nejsem!

no právě si už jistá také nejsem

Napsal: pát 05 zář 2008, 20:58
od kimby
DYK77 píše:Hehe

a ty se potulně nesměj, dostaneš plácačkou

Napsal: pát 05 zář 2008, 21:08
od DYK77
Jo jo, už se těším

Napsal: sob 04 říj 2008, 08:08
od houzar
Napsal: sob 04 říj 2008, 10:30
od houska
Napsal: ned 05 říj 2008, 13:46
od mat00
Chcen sa opytat, ze kde si mozem kuknut ceny novych Smartov,na mercedese som to nejak nenasiel,prosim pomoc, a este ak by sa aj dalo,tak na Slovensku

diky
Napsal: ned 05 říj 2008, 16:56
od Ricardo
Napsal: ned 05 říj 2008, 16:59
od Ricardo
Napsal: pon 06 říj 2008, 19:16
od houzar
Napsal: úte 07 říj 2008, 11:18
od DYK77
Pekne a objektivne napsane rekl bych. Mimochodem vite co znamena TDi - Ten Dym Ignoruj

Napsal: úte 07 říj 2008, 11:36
od road-star
DYK77 píše:TDi - Ten Dym Ignoruj

A víte co je HTP?
Napsal: úte 07 říj 2008, 14:38
od kimby
já tedy netuším...nic mě nenapadá, a pokud napadá, nehodí se to sem

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:44
od DYK77
HTP
Ho.no to pojede

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:44
od kimby
ahááá, tak třeba toto mě nenapadlo

Napsal: úte 07 říj 2008, 14:49
od DYK77
me to taky nenapadlo, to je stary ...
