Stránka 29 z 34
Napsal: pát 26 čer 2009, 10:01
od stanislav.rejn
Napsal: pát 26 čer 2009, 10:25
od xlukas.cz
stanislav.rejn píše:Já tim jen chtěl říct že velké firmy pomoc dostanou,živnostníci ne.

velke firmy pokud jsou v zisku, tak plati dane. zivnostnici delaji vse pro to, aby dane neplatili a neplati je. zivnostnici si davaji do nakladu veci, ktere ve firme nikdy nebyly a zivnostnici ke sve vlastni potrebe pouzivaji veci, ktere si koupi do firmy.

(ps: mam zl a jako vedlejsak podnikam uz pres 10 let, tak vim o cem je rec a navic vidim do ucetnictvi a dani, atd.

)
Napsal: pát 26 čer 2009, 10:30
od Druzeta
Já si do nákladů nedávám nic co bych neměl ve firmě a ani nepoužívám nic co bych měl v učetnictví pro svoji potřebu, ani telefon a ani učty za telefon.
Ale určitě hodně lidí to dělá tak jak píšeš o tom nepochybuju, vidím to u ostatních lidí co vymýšlejí.
Napsal: sob 27 čer 2009, 10:07
od Apollo
Druzeta píše:Já si do nákladů nedávám nic co bych neměl ve firmě a ani nepoužívám nic co bych měl v učetnictví pro svoji potřebu, ani telefon a ani učty za telefon.
Ale určitě hodně lidí to dělá tak jak píšeš o tom nepochybuju, vidím to u ostatních lidí co vymýšlejí.
to jo jsou tací co dělaj zahrady smartem
ps:

stydím se ale na bagr mi to nedalo tak jsem pořídil smarta

Napsal: stř 01 črc 2009, 14:10
od xlukas.cz
Napsal: stř 01 črc 2009, 14:31
od Druzeta
Ale kuš u toho nech.

Napsal: stř 01 črc 2009, 15:01
od xlukas.cz
uredniky je treba trenovat, aby nezakrneli

Napsal: stř 01 črc 2009, 15:08
od Druzeta
Tohle by už neprošlo.

Napsal: stř 01 črc 2009, 15:11
od xlukas.cz
nech tech provokaci nebo se do toho za rok pustim

Napsal: pát 03 črc 2009, 23:23
od DYK77
Dobrý koncept pro ty, jenž neumí couvat

Napsal: úte 07 črc 2009, 17:11
od Chorche
mimouchodem neska sem viděl poprvý lajf tu novou toyku iQ, je to širší neš smart i delší, takový masivnější.
Napsal: ned 19 črc 2009, 00:44
od David0600
omlouvám se za kvalitu pořízení fotky, ten rozměr tý gumy byl neskutečnej
Napsal: ned 19 črc 2009, 16:06
od DYK77
To je tak na šířku ramen toho"motorcýgliscty"

Napsal: pon 20 črc 2009, 10:16
od Chorche
na tom se ani neni potřeba naklánět v zatáčkách ne ?

Napsal: pon 20 črc 2009, 14:48
od DYK77
To možná ani nejde
