Stránka 29 z 64
Napsal: ned 01 bře 2009, 22:14
od Gibon
kimby píše:
krásné čísílko i dodržovaná rychlost!
Drží za jízdy záznamové zařízení což je přestupek

Napsal: ned 01 bře 2009, 22:20
od kimby
a jooo, tak nic no.....ale chlapi se prý musí stále chválit...jsi mi to zkazil

Napsal: pon 02 bře 2009, 07:40
od xlukas.cz
Napsal: pon 02 bře 2009, 23:50
od DYK77
Ještě pár kiláků a mám Tě
Takže nashledanou za 20 let

Napsal: pon 02 bře 2009, 23:58
od xlukas.cz
snad se jeste letos dohrabu na 200

jenomze si netroufam tvrdit, co bude potom. kolik toho to auto jeste vydrzi. na "nove" neni.

Napsal: úte 03 bře 2009, 00:45
od DYK77
Vždycky nějak bylo a nějak bude

Napsal: úte 03 bře 2009, 08:41
od dodo555
xlukas.cz píše:snad se jeste letos dohrabu na 200

jenomze si netroufam tvrdit, co bude potom. kolik toho to auto jeste vydrzi. na "nove" neni.

ved prednedavnom tu boli inzeraty z mobile.de na smarty ktore mali najazdene cez 500.000 km takze este mas cas, tak na 3 roky?

Napsal: úte 03 bře 2009, 09:17
od xlukas.cz
vim, videl sem je
to bych musel met auto dalsich 10 roku, abych se na to dostal. pokud by toho samozrejme bylo schopne.
jinak mam najeto 80 tis. "s chipem" (=50% toho co ma auto najeto) a zatim se to nijak viditelne neprojevilo nebo o tom aspon nic nevim.
Napsal: úte 03 bře 2009, 20:48
od DYK77
Si myslím, že by to mohlo vydržet jezdit ještě dlouho, pokud se opravy dělají průběžně a včas. Jak se to nechá jednou přerůst přes hlavu a auto "zvrakovatí", tak je konec.
Jednou jsem četl recenzi o Octavii. Najezdil za 5 let , celkem 400.000 Km a údržba ho vyšla stejně jako byla pořizovací cena vozu. Nechával to tedy dělat v autorizovaném servisu. Co vlastně vydělal nebo prodělal ? Kdyby cca každé 2 roky koupil nový vůz , tak měl asi stejné výdaje, jako když pouze udržoval ten starý, takže klidně dál udržuj Smartíka, stejně na tom neproděláš, ani nezbohatneš

Napsal: stř 04 bře 2009, 12:26
od Barbora
ja uz mam 10 007km a starej Smartík je okrasou garaže

ta nová majitelka se s nim bojí jezdit.
Napsal: stř 04 bře 2009, 12:49
od xlukas.cz
to jako aby ho neodrala?
vytahni ji na sraz. doufam, ze pojedes. uz si rezervuj termin

Napsal: stř 04 bře 2009, 14:30
od Barbora
xlukas.cz píše:to jako aby ho neodrala?
asi.... taky blondynka a taky proto, že ji v servise rekli, že je to pravej Brabus a ze by se v nem mohla zabít.

a vsichni víme, ze nebyl
vytahni ji na sraz.
zkusim to
doufam, ze pojedes. uz si rezervuj termin

urcite už to mam napsany v kalendari
Napsal: pát 06 bře 2009, 08:15
od sultana
Mám článek o tom německým dentistovi. Najezdil za 5 let 550000 kilometrů. Měl jen osahaný volant a zasviněný sedadla, prý super kvaliní zpracování, nikde se netrhaly.
Já, co jsem koupil druhý auto, tak se to zpomalilo. Už nejezdim do Francie, už jen Vídeň

takže teď mě čeká 130000, tak zítra...
Napsal: pát 06 bře 2009, 10:52
od xlukas.cz
snad se ti kolegove ve francii nesmali, zes dorazil u nich vyrobenym smartem

Napsal: ned 15 bře 2009, 17:50
od xlukas.cz
teda to to mame zase rozjezdene ...
minuly vikend komarno a bratislava.
tento vikend brno a znojmo
pristi vikend brno a viden
ani nechcu myslet na to, kam pojedu ten dalsi vikend
