Stránka 29 z 64

Napsal: ned 01 bře 2009, 22:14
od Gibon
kimby píše:*1* krásné čísílko i dodržovaná rychlost!
Drží za jízdy záznamové zařízení což je přestupek :D

Napsal: ned 01 bře 2009, 22:20
od kimby
a jooo, tak nic no.....ale chlapi se prý musí stále chválit...jsi mi to zkazil :lol:

Napsal: pon 02 bře 2009, 07:40
od xlukas.cz
kdo rika, ze sem ho drzel ja resp. ja ridil :!: :lol: :lol:

a ta rychlost ... v obci za provozu, kdy pred tebou klickuje zenska na kole nic moc :wink:

Napsal: pon 02 bře 2009, 23:50
od DYK77
Ještě pár kiláků a mám Tě :D
Takže nashledanou za 20 let :lol:

Napsal: pon 02 bře 2009, 23:58
od xlukas.cz
snad se jeste letos dohrabu na 200 *pisk* jenomze si netroufam tvrdit, co bude potom. kolik toho to auto jeste vydrzi. na "nove" neni. :? :(

Napsal: úte 03 bře 2009, 00:45
od DYK77
Vždycky nějak bylo a nějak bude :wink:

Napsal: úte 03 bře 2009, 08:41
od dodo555
xlukas.cz píše:snad se jeste letos dohrabu na 200 *pisk* jenomze si netroufam tvrdit, co bude potom. kolik toho to auto jeste vydrzi. na "nove" neni. :? :(
ved prednedavnom tu boli inzeraty z mobile.de na smarty ktore mali najazdene cez 500.000 km takze este mas cas, tak na 3 roky? :lol:

Napsal: úte 03 bře 2009, 09:17
od xlukas.cz
vim, videl sem je :wink:
to bych musel met auto dalsich 10 roku, abych se na to dostal. pokud by toho samozrejme bylo schopne.

jinak mam najeto 80 tis. "s chipem" (=50% toho co ma auto najeto) a zatim se to nijak viditelne neprojevilo nebo o tom aspon nic nevim.

Napsal: úte 03 bře 2009, 20:48
od DYK77
Si myslím, že by to mohlo vydržet jezdit ještě dlouho, pokud se opravy dělají průběžně a včas. Jak se to nechá jednou přerůst přes hlavu a auto "zvrakovatí", tak je konec.
Jednou jsem četl recenzi o Octavii. Najezdil za 5 let , celkem 400.000 Km a údržba ho vyšla stejně jako byla pořizovací cena vozu. Nechával to tedy dělat v autorizovaném servisu. Co vlastně vydělal nebo prodělal ? Kdyby cca každé 2 roky koupil nový vůz , tak měl asi stejné výdaje, jako když pouze udržoval ten starý, takže klidně dál udržuj Smartíka, stejně na tom neproděláš, ani nezbohatneš :D

Napsal: stř 04 bře 2009, 12:26
od Barbora
ja uz mam 10 007km a starej Smartík je okrasou garaže :cry: ta nová majitelka se s nim bojí jezdit.

Napsal: stř 04 bře 2009, 12:49
od xlukas.cz
to jako aby ho neodrala?

vytahni ji na sraz. doufam, ze pojedes. uz si rezervuj termin ;-)

Napsal: stř 04 bře 2009, 14:30
od Barbora
xlukas.cz píše:to jako aby ho neodrala?

asi.... taky blondynka a taky proto, že ji v servise rekli, že je to pravej Brabus a ze by se v nem mohla zabít. :lol: a vsichni víme, ze nebyl :roll:

vytahni ji na sraz.
zkusim to
doufam, ze pojedes. uz si rezervuj termin ;-)
urcite už to mam napsany v kalendari

Napsal: pát 06 bře 2009, 08:15
od sultana
Mám článek o tom německým dentistovi. Najezdil za 5 let 550000 kilometrů. Měl jen osahaný volant a zasviněný sedadla, prý super kvaliní zpracování, nikde se netrhaly.

Já, co jsem koupil druhý auto, tak se to zpomalilo. Už nejezdim do Francie, už jen Vídeň :( O--O *posádka* takže teď mě čeká 130000, tak zítra...

Napsal: pát 06 bře 2009, 10:52
od xlukas.cz
snad se ti kolegove ve francii nesmali, zes dorazil u nich vyrobenym smartem ;-)

Napsal: ned 15 bře 2009, 17:50
od xlukas.cz
teda to to mame zase rozjezdene ...
minuly vikend komarno a bratislava.
tento vikend brno a znojmo
pristi vikend brno a viden

ani nechcu myslet na to, kam pojedu ten dalsi vikend :lol: 8)