Přicházím s rozpočtem. Na srazu se do zcela prázdné kapsy nasypalo
11.450,-Kč
Jelikož jsem si už pak ani nepsal kolik samolepek a všeho ostatního se prodalo ( podchycené mám příspěvky na club ) , tak jsem výtěžek spočítal takto.
__643,- 20x držáky vlajek
__714,- trička I.várka
_2357,- 15x vlajky
_5581,- trička II.várka
__150,- šití vlajek
__600,- 2x vysílačky
__150,- 2x velká samolepa 80x6,5
-------------------------
10.095,- celkové náklady před srazem
===========================
-1500,- se mi vrátilo za trička před srazem
-------------------------------------------------
_8595,-
- 537,- zůstává ve vlajkách a držácích co jsem ještě neprodal
-------------------------------------------------
_8058,- vrácené investice na můj účet
11450,-
-8058,-
--------------------------------------------------
_3392,- rozdíl, který převádím na účet SAC
( věcné ceny na bowlingu jako čepičky na ventilky a rukavice na mytí, které věnoval Gibon a Xlukas, budou zaplacené z účtu SAC po oznámení jejich hodnoty )
V rozdílu jsou zahrnuty :
_2675,- osobně předané příspěvky na SAC
__717,- platba za samolepky a "dýžka", která jste neřešili
Za příspěvky děkuji a za to že děláte reklamu v tričkách také
PS - pokud najdete ve výpočtu chybu, nebo víte, že některá položka chybí, oznamte mi to prosím, ale mělo by to být vše.