Stránka 30 z 70

Napsal: čtv 09 dub 2009, 00:11
od Robin
DYK: no to už je lepší informace. :) Nicméně stejně si stanovte přesnou sumu. Fakt se vsadim, že výsledkem bude víc peněz v pokladně. Jakmile má člověk na výběr tak se často zasekne prostě. to je holej fakt..

Poslal jsem tam 300,- právě teď.

Napsal: čtv 09 dub 2009, 00:21
od DYK77
Zajímavej názor, budeme nad tím přemýšlet :wink:

Napsal: úte 14 dub 2009, 08:42
od miloracer
ak nebude problem , rad by som vyriesil clensky poplatok na zaraze .... :roll:

Napsal: úte 14 dub 2009, 09:17
od DYK77
není problém 8)

Napsal: stř 22 dub 2009, 22:05
od miloracer
uz som ho vlastne vyriesil :lol:

Napsal: stř 22 dub 2009, 22:08
od DYK77
Byl jsem o tom obeznámen . Dik :wink:

Napsal: pon 04 kvě 2009, 13:06
od DYK77
Přicházím s rozpočtem. Na srazu se do zcela prázdné kapsy nasypalo 11.450,-Kč
Jelikož jsem si už pak ani nepsal kolik samolepek a všeho ostatního se prodalo ( podchycené mám příspěvky na club ) , tak jsem výtěžek spočítal takto.

__643,- 20x držáky vlajek
__714,- trička I.várka
_2357,- 15x vlajky
_5581,- trička II.várka
__150,- šití vlajek
__600,- 2x vysílačky
__150,- 2x velká samolepa 80x6,5

-------------------------
10.095,- celkové náklady před srazem
===========================

-1500,- se mi vrátilo za trička před srazem
-------------------------------------------------
_8595,-
- 537,- zůstává ve vlajkách a držácích co jsem ještě neprodal
-------------------------------------------------
_8058,- vrácené investice na můj účet



11450,-
-8058,-
--------------------------------------------------
_3392,- rozdíl, který převádím na účet SAC
( věcné ceny na bowlingu jako čepičky na ventilky a rukavice na mytí, které věnoval Gibon a Xlukas, budou zaplacené z účtu SAC po oznámení jejich hodnoty )

V rozdílu jsou zahrnuty :

_2675,- osobně předané příspěvky na SAC
__717,- platba za samolepky a "dýžka", která jste neřešili


Za příspěvky děkuji a za to že děláte reklamu v tričkách také :wink:

PS - pokud najdete ve výpočtu chybu, nebo víte, že některá položka chybí, oznamte mi to prosím, ale mělo by to být vše.

Napsal: stř 06 kvě 2009, 16:15
od DYK77
Zůstatek k 30.4.09
je

11.330,- Kč

Napsal: stř 06 kvě 2009, 17:44
od xlukas.cz
prave jsem poslal dalsich dluznych 520,- kc

Napsal: stř 06 kvě 2009, 23:36
od DYK77
Právě jsme o 1752,90Kč lehčí, přišla faktura z Budějovic

Obrázek

Obrázek

Napsal: pát 08 kvě 2009, 21:22
od DYK77
Tak z těch 3392,- ze srazu jsem zaplatil 1753,-Kč fakturu v ČB a zbývajících 1640,- jsem poslal na Smart účet.

Napsal: stř 13 kvě 2009, 14:28
od Libor Slivanský
Zůstatek účtu k dnešnímu dni: 14 090,- Kč.

Napsal: úte 19 kvě 2009, 14:22
od sultana
Jsme ve vate... *pivo*

Napsal: úte 19 kvě 2009, 15:39
od dashiel
Prispevek dnes rano odeslan, at tam toho na tom uctu mame vic :)

Napsal: úte 19 kvě 2009, 15:42
od Druzeta
Děkujeme (-:*:-)