Stránka 4 z 36

Napsal: sob 30 srp 2008, 16:24
od xlukas.cz
to je takova hromadna fotka :roll:

Napsal: sob 30 srp 2008, 16:52
od autodiagnostika
No být vámi, raději to nedělám, nebo ne alespoň v bílé, to je skoro trestné


*VV*

Napsal: sob 30 srp 2008, 18:23
od houzar
Obrázek

Napsal: sob 30 srp 2008, 21:17
od STAS1
Obrázek
edit Olii05

Napsal: sob 30 srp 2008, 23:05
od kimby
autodiagnostika píše:
No být vámi, raději to nedělám, nebo ne alespoň v bílé, to je skoro trestné


*VV*
ty na mě nereaguj...buď tak od té dobroty

Napsal: sob 30 srp 2008, 23:58
od DYK77
kačenka píše:Dyku, myslím že kdyby byl zájem, poradil bys nám jak a kde nejlíp udělat taky takový pěkný trička s nickama? Je to super nápad, protože se stejně všichni známe podle přezdívek, takhle se pak budeme na příští kalbě líp orientovat, v nejhoršim zase budem vypadat jako úchyláci, ale na to jsme si už zvykli :wink:
Tak pokud by byl zájem o trička, přejděme do tohoto tématu :
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=237
Bílý podklad jsme zvolili proto, že logo je kombinací světlých a tmavých barev, takže pokud jde o barvu podkladu, nesmí se v tom utápět žlutá ani černá. Dobře by to mohlo být vidět také na červené, ale tu já moc nemusím, takže jsme dali neutrální bílou, protože na černé by se to utopilo. Vlastně by se to utápělo na všech barvách co nám tam nabízeli a navíc neměli zrovna od všech barev všechny velikosti a my to nechávali dělat tři dny před srazem, tak to byla jedna velká rychlovka, hlavně aby něco bylo. Návrh jsem spíchnul v Corelu během pár minut a davaj do reklamky.
Jak psala Kimby, je to udělaný čistě a kvalitně. Triko vyšlo na 300,- a nějaké drobné. Kdo by netrval na tom mít na triku logo, ale stačila by mu jen přezdívka, popřípadě WWW, tak si může vybrat z několika barev látky a jen tomu přizpůsobit písmo, aby bylo na podkladu vidět.
Když pošlete konkrétní návrhy s obrázky v dobré kvalitě ( čím jednodušší, tím levnější práce garfika - převod do křivek ) , tak vám to můžeme nechat vyrobit a pošleme.
Použitý text je psaný fontem Blipo ( dostupný jen za poplatek :-) ), je to smartí originální font, vkládal jsem to sem http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=610 tak si jej můžete stáhnout a nainstalovat do Windows.

Napsal: ned 31 srp 2008, 11:40
od autodiagnostika
kimby píše:
autodiagnostika píše:
No být vámi, raději to nedělám, nebo ne alespoň v bílé, to je skoro trestné


*VV*
ty na mě nereaguj...buď tak od té dobroty
ROZKAZ !!!

Napsal: pon 01 zář 2008, 23:49
od kimby
A kdo další? No tak lidi?!

Napsal: úte 02 zář 2008, 11:41
od road-star
kimby píše:A kdo další? No tak lidi?!
Jdeš příkladem, Kačenka říkala, že máš hezkou fotku u svýho niku! :D Jen ti tam není moc vidět do obličeje! :lol:

Napsal: úte 02 zář 2008, 16:57
od Chorche
Muj xicht je tajnej, ten se zveřejňovat nesmí :lol:

Napsal: úte 02 zář 2008, 17:03
od houska
jojo na samosu vůbec nebyl vidět

Napsal: stř 03 zář 2008, 00:38
od DYK77
road-star píše:... Jen ti tam není moc vidět do obličeje! :lol:
Jsem to fotil v noci a zezadu no :lol:

Napsal: stř 03 zář 2008, 06:50
od Jirka P
Chorche píše:Muj xicht je tajnej, ten se zveřejňovat nesmí :lol:
Také zůstani inkonginto, radši :lol: :lol: :lol:

Napsal: stř 03 zář 2008, 09:49
od Chorche
houska píše:jojo na samosu vůbec nebyl vidět
to sem mněl na hlavě masku. Normálně vypadam jako bret pit :lol:

Napsal: stř 03 zář 2008, 11:34
od David0600
:lol: můžu potvrdit