Stránka 4 z 16
Napsal: stř 19 lis 2008, 20:26
od houska
by šlo
Napsal: stř 19 lis 2008, 20:27
od DYK77
Asi viděl čočku v plenkách a má na ni averzi

Napsal: stř 19 lis 2008, 20:30
od houska
Napsal: stř 19 lis 2008, 20:31
od houska
Napsal: stř 19 lis 2008, 20:32
od DYK77
Kdo tu mluvil o Minihouskovi

Napsal: stř 19 lis 2008, 20:32
od David0600
možná jenom dostává

Napsal: stř 19 lis 2008, 20:34
od DYK77
O mě ani tak nejde , ale okolí ...

Napsal: stř 19 lis 2008, 20:35
od houska
Napsal: stř 19 lis 2008, 20:37
od DYK77
Napsal: ned 13 zář 2009, 15:19
od DYK77
Jedna zajímavá PPS prezentace 2,5MB
KLIK
Napsal: ned 13 zář 2009, 16:32
od Gibon
On prostě neměl otevírat východní frontu a bylo to v pohodě.
Napsal: stř 16 zář 2009, 18:05
od Chorche
jenže musel. tam šlo vo mnohem víc neš si lidi vůbec dovedou přectavit ... nechci se tu vypysovat aby mě nenařkli z potpory kdečeho, ale přečtěte si kníšku Jitro kouzelníků. Je to klasika i dyš se to dost těško čte. Tam je schrnutí toho fšeho. Proč a nač a kdo co.
Napsal: stř 16 zář 2009, 21:50
od Gibon
Bože můj, piš česky...
Napsal: stř 16 zář 2009, 21:58
od DYK77
Vždy je to recese

Napsal: stř 16 zář 2009, 23:20
od xlukas.cz
uz konecne chorchemu ukazte toho terenniho smarta co byl v rakousku
