Stránka 4 z 9
Napsal: sob 20 pro 2008, 08:30
od David0600
panter to jedinej popsal jak to má být, protože nemůžeš brát kolik dáváš ročně, když každý má jinou pořizovací cenu (nebo pojištěnou) auta
já mam all risk s čelním sklem a se zákonným je to necelých 16/rok pojišovaná částka 406tis.
Napsal: ned 21 pro 2008, 08:28
od houzar
Napsal: ned 21 pro 2008, 18:58
od autodiagnostika
to jsou jen velice nepresne udaje ,vzdy zalezi na jednotlivem cloveku jak moc se mu chce pojisteni zpracovat
Napsal: pon 22 pro 2008, 16:18
od Robin
panter: z jakýho roku máš auto? to je nějak pekelně málo..
Napsal: pon 22 pro 2008, 20:15
od Panter
protoze to mam pojistene pres maklerskou firmu, kdyby nekdo chtel neni problem... auto mam rok 10/2003
Napsal: stř 07 led 2009, 10:47
od xlukas.cz
ted sem cvicne pocital pojisteni u directu a 1031,-

Napsal: úte 17 bře 2009, 14:34
od xlukas.cz
tak me ta byrokracie zase dokazala akorat nastvat. kooperative se nelibilo, ze mne ukoncili smlouvu pro neplaceni, tak na kancelar pojistitelu bonzli, ze mam nepojistene auto (probe). kancelar pojistitelu byla lina si to overovat, tak rovnou poslali vyzvu k uhrade pojistneho od 1.1.2009 do 31.1.2009.
na infolince sem se dozvedel, ze ja jim mam dokazovat, ze mam auto opravdu pojistene a chtela vedet cislo smlouvy resp. zelene karty. s tim sem ji poslal do ...
pres internet sem potom vyplnil jen datum, ze mam auto pojistene od 1.1.09 u csob a poslal jim to, at se snazi.
jeste tu v tom dopise vyhrozuji, ze pokud jim nezaplatim nebo
neprokazu neexistenci povinnosti k uhrade, tak pristoupi k vymahani dluzne castky.
31 dni x 70,- kc = 2170 + naklady na uplatneni 150,- = 2320,-
uvazuju, co jim tak poslat v odpovedni obalce nejakou pozornost

bere nekdo na sraz hafika?
mimochodem. mam pojistene auto za 3512 na cely rok a je to 2,2, rv 89.
Napsal: úte 17 bře 2009, 14:44
od Druzeta
Oni vycházejí z týhle stránky:
https://ic.ckp.cz/ICwww/servlet?_page=searchSPZ&lngID=1
jakmile tam nejseš tak posílají výzvu.
Napsal: úte 17 bře 2009, 15:27
od xlukas.cz
ja vim, ale ja tam prave jsu

- pojisteni od 1.1.09 - neurcito. posilali to 6.3.09. je to sice 10 dni, ale tak ... snad jim netrva 2 mesice nez ty udaje aktualizuji.
Napsal: úte 17 bře 2009, 15:31
od Druzeta
Když zadáš SPZ do toho vyhledávače tak to napíše že to máš pojištěný

Napsal: úte 17 bře 2009, 15:49
od xlukas.cz
ano
a pisu tam k datu 05.01.2009
Napsal: úte 17 bře 2009, 16:15
od xlukas.cz
ale mam stesti, ze sem se prinutil to auto na silvestra pojistit.
Napsal: sob 09 kvě 2009, 10:23
od L.Victorie
Já mám Direct, a nemůžu si stěžovat

Vzhledem k tomu, že mam řidičák necelý dva roky, a tohle je první autí, taže bonus mám 0 měsíců, a roční povinný platím za smarta z r. 99, asi 2200,- ale měla jsem to se slevou za sjednání online..
Zkoušela jsem na netu kalkulovat i jiný pojišovny, u český mi to vycházelo asi na 4 tis, a pro zasmání u wüstenrotu téměř 10 tis. - jen za povinný..
Napsal: úte 19 kvě 2009, 22:42
od Druzeta
Tak já už platím jenom 840,-Kč/rok

Napsal: stř 20 kvě 2009, 06:54
od Apollo
no je to mazec pravda je že ty ceny se hodně výrazně liší za co se to povinný dá pořídit - desítka za smarta je dost
jinak já též přes makléřskou firmu za 1100,- vřele každýmu doporučuju (jinak je to u Triglav), neřeší tam bonusy a když je škodní událost tak člověk o něj nepřijde a hlavně u dražších nákladních a velkoobjemových aut je tam hodně výraznej rozdíl v ceně