Stránka 4 z 4

Napsal: pon 24 srp 2009, 10:25
od kuher
dodo555 píše:v pohode to mozes tahat nie je to automat ktory je mazany tlakom oleja ale len "klasicka" prevodovka len trochu inak ovladana
Díky pane, jsem si to myslel, ale odporovat se nemá. Pozdravuj v Dev. Nové Vsi, mám tam sestřenici a v Leviciach sestru. To rozdělení nás taky rozdělilo. *pivo* Sem, tam se ale navštívíme.