Stránka 4 z 4

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:40
od DYK77
EKO dýmka neuškodí :P

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:48
od Gibon
No může přijít o zuby :)

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:51
od DYK77
To snad ne 8E

Napsal: ned 19 dub 2009, 11:43
od STAS1
Tak nám včera nějakej dobrák sebral z těch nových kol aspoň lesklý čepičky ventilků - to bych blil *blink*

Napsal: ned 19 dub 2009, 16:11
od DYK77
Na srazu Ti mohu dát nové za 30,- :wink:

Napsal: ned 19 dub 2009, 17:01
od xlukas.cz
:lol: uz mas sestavenou vysledkovou listinu :-)))

Napsal: ned 19 dub 2009, 21:34
od DYK77
Důležité jsou výsledky , ne listina :lol: