Stránka 4 z 8

Napsal: úte 03 srp 2010, 18:34
od DYK77
Ten poslední obrázek jsem pochopil už z popisu, holt máš lepší nápad 8)
Tak jak to máš na těch 9cm, tak to je právě to co jsem nechtěl, to jsme tam co s orig. lehátkem.

Napsal: úte 03 srp 2010, 19:15
od xlukas.cz
vim. u te desky mne to nevadi. ba naopak. aspon se s tim da prejet pres prah pri trosce namahy. jeste tam musim dodelat nejaky retizek na tahani.

ono ty to chapat muzes, ale jsou jedinci, co to pochopit nemusi, tak at jsou taky v obraze :wink:

Napsal: úte 03 srp 2010, 19:30
od DYK77
A co rozsypat po garáži malé míčky. Pak je to i s masáží :lol:

Napsal: stř 04 srp 2010, 22:35
od xlukas.cz
dneska sem se dival na ty kolecka. opravdu tak miniaturni jsou. stoji 20 kc kus. nosnost 15 kg, takze to chce aspon sest kolecek.

jinak sem dumal nad tim cim obrabet plexi. primocara pila je na rezani dobra, myslel sem, ze ho vrtakem obrousim. ale houby. pilnickama to jde krasne dobrusovat, ale zase to trva dlouho, prace na mesic a ne dva dny. napadla mne primocara bruska. prvni pokus ve vecernich hodinach vypada slibne. tesim se na zitrek :-)

Napsal: čtv 23 zář 2010, 18:18
od xlukas.cz
nedojedl píše:Dneska jsem se z práce stavil do makra poněvadž něco sháním a narazil sem tam na todle značkový nářádíčko a stálo to jen 700,- +/- pár kaček :shock: tomu nešlo odolat. U nás v makru je výprodej nářadí tak kdyby to někdo vermomoci chtěl můžu to koupit a poslat. Nevím kolik to stojí normálně ale asi to taky nebude levný když ještě o 15 dílů menší sada než ta co mám já stoji 1500 :)

Obrázek

Napsal: čtv 23 zář 2010, 20:56
od DYK77
To jde? Dewalt ?

Napsal: pát 24 zář 2010, 16:11
od nedojedl
ahááá, sem si říkal že to tady někde bude :D díky lukáši...

nene dyku je to stanley

Napsal: pát 24 zář 2010, 16:33
od xlukas.cz
nezlob se, ja sem to presunul do existujiciho tematu, at tu neni milion stejnych temat :oops:

Napsal: pát 24 zář 2010, 17:37
od DYK77
Zmátl mě ten žlutočerný kufřík, ale když jsem usínal, vybavil se mi ten nápis Stanley na ráčně a už začaly ty moje myšlenkový pochody, že je asi kravina, aby tam Dewalt psal něco takového 8E Ale za ty peníze dobrý.
Na Smartíka to ovšem stačit nebude, potřebuješ i torxy jako bity, nejen jako oříšky.

Napsal: pát 24 zář 2010, 17:48
od nedojedl
šak tam sou byty, v pravo nahoře a je tam hlavně ten co potřebuju já na sundávání palstů jinak bych to nebral, jdu to zrovna teď zkusit, jestli ho urvu tak to bude pěknej šunt ale snad ne :wink: ale je hezké na co myslíš před spaním :wink:

jo a xlukasi já se nezlobím já to myslel bez ironie že sem rád že si to sem dal, já jsem právě nevěděl kam to mám hodit tak sem to koupnul do shoutboxu :wink:

Napsal: pát 24 zář 2010, 18:03
od DYK77
Těch jsem si všiml. Na plasty budou stačit, jinak jsou na autě i větší šrouby , ty by jsi s tím nepovolil.
http://aukro.cz/item1238521753_hlavice_ ... a_9ks.html

Napsal: pát 24 zář 2010, 19:20
od nedojedl
jj třeba ten na ty šrouby co drží tu zadní rozpěru co je pod zadním nárazníkem by se hodi :wink: l, teď sem se tam s tím dupal jak mezek když sem přes ni povoloval šrouby na přírubě výfuku, fakt za trest.

Napsal: pát 24 zář 2010, 19:59
od DYK77
První torx TONA jsem si koupil samostatně, stál 180,-Kč. To mě vyléčilo, takže následně jsem si koupil rovnou kompletní sadu ve výprodeji za 700,- zlevněno z cca 1200,-
Vypadají že jsou kvalitní. Povoloval jsem s tím menším zásuvným torxem zarezlý šroub co drží brzdový kotouč. Šel jsem do něj velkou ráčnou, abych ho povolil a podařilo se. Šroub byl dál k nepoužití, ale torx netknutej.

Sadu co mám obsahuje to i to ...
http://aukro.cz/item1233696276_hlavice_ ... _10ks.html
http://aukro.cz/item1238521753_hlavice_ ... a_9ks.html

Napsal: pát 15 říj 2010, 09:22
od Stepa
Poradte pls, Torx s dirou, nebo mi staci bez? Ted si moc nepamatuju, co je za srouby na predku (potrebuju vymenit obrysovku) :-)

Napsal: pát 15 říj 2010, 09:28
od xlukas.cz
obecne staci bez dirky. ovsem na aute se u dulezitych a bezne nedemontovatelnych dilu vyskytuji i srouby, ktere potrebuji s dirkou. stejne tak u domaci elektroniky - napriklad mikrovlnka. sice mam s dirkou (pro jistotu), ale zrovna tak maly sem nemel, tak sem tem cudlicek vylomil a byl pokoj :-)

ty mas asi novy model, ze mas torxy na svetlech. na starych menime zarovky servisni mrizkou.