Napsal: pát 19 čer 2009, 11:11
Tak to je mazec, tak to je výhra že ho nesebrali a můžete jezdit. 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
SUPER! Ani jsem nevedel, ze jsem vcera takovou dobrou zpravu zapijel... tedy vlastne uz dnesMINIak píše:Takže vyslo najevo, ze smart byl sice v italii ukraden, ale v roce 2006 nalezen v Milane. A pak hned prodan (uz oficialne) do CR protoze puvodni majitel uz o nej nejevil zajem. A Italove bordelari se proste neobtezovali zadat do systemu, ze je to vyreseno. Takze si ho dnes jdem vyzvednout k policajtum a po CR s nim uz normalne jezdit muzem, jen do zahranici mame zatim pockat, nez ho vymazou z oho schenghendskyho systemu, coz by melo trvat par dnitakze uleva.
![]()
gratulacééééééééééééééMINIak píše:Takže vyslo najevo, ze smart byl sice v italii ukraden, ale v roce 2006 nalezen v Milane. A pak hned prodan (uz oficialne) do CR protoze puvodni majitel uz o nej nejevil zajem. A Italove bordelari se proste neobtezovali zadat do systemu, ze je to vyreseno. Takze si ho dnes jdem vyzvednout k policajtum a po CR s nim uz normalne jezdit muzem, jen do zahranici mame zatim pockat, nez ho vymazou z oho schenghendskyho systemu, coz by melo trvat par dnitakze uleva.
![]()
http://auta.yauto.cz/smart-fortwo-0-8-v ... 43443.htmlDruzeta píše:Je to teda smutný, ale neměl jsi ani dávat 128t. za 2002, to by musel bejt jako novej a ani tak bych to za to nedal.
Vím že jsem udělal kravinu, měl jsem jet nejdřív kouknout na numerika.Jenže moje bába chtěla klímu, tak to takhle dopadlo.Pak jsem jí volal, či jo, nebo ne.Řekla že ne, já jsem tvrdohlavý, tak jsem ho vzal, mě se líbilo.Holt, chytrýmu poraď, blbce kopni, od života jsem dostal hodně kopanců, tak proč přestat.Navíc mi nesvítí světlo, jak se žárovka mění přes mřížku jsem se dočetl, ale jaká je, nevím.Takový kola jsem viděl u novějšího, akorát ty zrcadla mi neseděly.Žádnou výbavu jsem nenašel, kde asi vězí?Druzeta píše:Tohle jsem ti k tomu autu psal než jsi ho koupil:
Potom by tam neměly být ty kola co tam jsou ty jsou ze staršího modelu, v tomhle roce byly jiný kola, ledaže by neseděl rok výroby auto by bylo starší, to by se muselo dál dohledávat podle datumů výroby na dalších dílech na autě.