Stránka 4 z 9

Napsal: pát 19 čer 2009, 11:11
od Druzeta
Tak to je mazec, tak to je výhra že ho nesebrali a můžete jezdit. O--O

Napsal: pát 19 čer 2009, 11:19
od David0600
*smart*

Napsal: pát 19 čer 2009, 12:47
od xlukas.cz
tak to se potkame v rakousku :lol:

Napsal: pát 19 čer 2009, 17:25
od Apollo
tak to je pohoda že to dobře dopadlo... ale jsou to nervy... žaloval bych je za újmu na zdraví pro extrémní šok :wink:

Napsal: pát 19 čer 2009, 18:38
od STAS1
*1* *maka?ka* *VV*

Napsal: sob 20 čer 2009, 08:49
od L.Victorie
Tak to taky blahopřeju, ten stres musel bejt příšernej! :-(

Jo, a klíček od nádrže jsem k autu nikdy nedostala :-( Jenom jeden klíč, od zapalování, a ten tam nešel. Takže jsem víčko nádrže nezamykala, jen šroubovala..

A kde mi Dawe vězí to tvoje víčko??? :shock:

Re: Vyřešeno...

Napsal: sob 20 čer 2009, 21:03
od hadak
MINIak píše:Takže vyslo najevo, ze smart byl sice v italii ukraden, ale v roce 2006 nalezen v Milane. A pak hned prodan (uz oficialne) do CR protoze puvodni majitel uz o nej nejevil zajem. A Italove bordelari se proste neobtezovali zadat do systemu, ze je to vyreseno. Takze si ho dnes jdem vyzvednout k policajtum a po CR s nim uz normalne jezdit muzem, jen do zahranici mame zatim pockat, nez ho vymazou z oho schenghendskyho systemu, coz by melo trvat par dni :) takze uleva. *smart* *VV*
SUPER! Ani jsem nevedel, ze jsem vcera takovou dobrou zpravu zapijel... tedy vlastne uz dnes :)

Re: Vyřešeno...

Napsal: sob 20 čer 2009, 22:20
od convoy
MINIak píše:Takže vyslo najevo, ze smart byl sice v italii ukraden, ale v roce 2006 nalezen v Milane. A pak hned prodan (uz oficialne) do CR protoze puvodni majitel uz o nej nejevil zajem. A Italove bordelari se proste neobtezovali zadat do systemu, ze je to vyreseno. Takze si ho dnes jdem vyzvednout k policajtum a po CR s nim uz normalne jezdit muzem, jen do zahranici mame zatim pockat, nez ho vymazou z oho schenghendskyho systemu, coz by melo trvat par dni :) takze uleva. *smart* *VV*
gratulacéééééééééééééé *pivo* *posádka* O--O *smart*

Jak lze vyléčit ze Smartí nemoci

Napsal: pát 31 črc 2009, 17:19
od kuher
Včera jsem se odhodlal zajet do Pohořelic.Jelikož se mi Smart 0.8 30cdi moc líbil, ba, byl jsem nadšený.Prohlídka, svezení a bylo to. Mé nadšení opadlo, když r.v.2002 neodpovídal udávanému r.2004, což, řekl jsem si, má málo najeto a rok, dva, žádný rozdíl, tak jsem vysolil 128.tis a odjel Už jsem se těšil, jak se pochlubím na srazu.Po ujetí několika desítek km. motor při řazení vyběhl do otáček a konec.Na displeji /// -sestry.Stopl jsem a začal se hrabat v "notách".Jelikož Italsky se neumím ani podívat, polil mě studený pot, protože mě všechno muselo objíždět a troubili na mě.Asi po 10.min. verglování motor naskočil, sestry zmizely.Takto jsem se potil ještě dvakrát, za stejné situace.Doma jsem se ještě dočetl, že 29.7.09 vylítnul na emise, ale o den déle prospěl s *, asi hodný strejda.Po tel. reklamaci v bazaru mi sdělili, přivezte to sem, my to opravíme.V serv.knize má 3. záznamy, ale nečitelné, ale má ji!Kdybych nebyl bez práce, koupil bych u nich ještě jednoho a mám na náhradní díly.Takto se léčí Smartí nemoc.Já jsem na dlouho vyléčen. *SOS*

Napsal: pát 31 črc 2009, 21:33
od DYK77
Tak to je příběh hodný do nočních můr :?
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=594

Napsal: pát 31 črc 2009, 21:44
od Druzeta
Je to teda smutný, ale neměl jsi ani dávat 128t. za 2002, to by musel bejt jako novej a ani tak bych to za to nedal.

Napsal: pát 31 črc 2009, 22:03
od kuher
Druzeta píše:Je to teda smutný, ale neměl jsi ani dávat 128t. za 2002, to by musel bejt jako novej a ani tak bych to za to nedal.
http://auta.yauto.cz/smart-fortwo-0-8-v ... 43443.html
To já vím, já si jel pro tohle.Na pohled pěkný, čistý motor, auto živý.Pak podpis smlouvy, nevšiml jsem si roku, když mě utvrzovali, že šlo do provozu 7/04.Pak jsem se to dověděl, ale už měli převedený peníze.Jo, za blbost se platí, naletěl jsem už jinde, 125.tis,nenávratně, teď mám doma "auto".

Napsal: pát 31 črc 2009, 22:13
od Druzeta
Tohle jsem ti k tomu autu psal než jsi ho koupil:
Potom by tam neměly být ty kola co tam jsou ty jsou ze staršího modelu, v tomhle roce byly jiný kola, ledaže by neseděl rok výroby auto by bylo starší, to by se muselo dál dohledávat podle datumů výroby na dalších dílech na autě.

Napsal: pát 31 črc 2009, 22:28
od kuher
Druzeta píše:Tohle jsem ti k tomu autu psal než jsi ho koupil:
Potom by tam neměly být ty kola co tam jsou ty jsou ze staršího modelu, v tomhle roce byly jiný kola, ledaže by neseděl rok výroby auto by bylo starší, to by se muselo dál dohledávat podle datumů výroby na dalších dílech na autě.
Vím že jsem udělal kravinu, měl jsem jet nejdřív kouknout na numerika.Jenže moje bába chtěla klímu, tak to takhle dopadlo.Pak jsem jí volal, či jo, nebo ne.Řekla že ne, já jsem tvrdohlavý, tak jsem ho vzal, mě se líbilo.Holt, chytrýmu poraď, blbce kopni, od života jsem dostal hodně kopanců, tak proč přestat.Navíc mi nesvítí světlo, jak se žárovka mění přes mřížku jsem se dočetl, ale jaká je, nevím.Takový kola jsem viděl u novějšího, akorát ty zrcadla mi neseděly.Žádnou výbavu jsem nenašel, kde asi vězí?

Napsal: pát 31 črc 2009, 22:32
od Druzeta
Žárovky tam jsou myslím H7, já mám starý světla tam jsou H4.