Stránka 4 z 26

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:04
od DYK77
Je ještě moc mladej

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:19
od Jirkaal
Tohle je moje 12 měsíční štěňátko v akci

Obrázek

Tak je něco špatně, protože se obrázek neukazuje a já nevím proč :(

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:36
od kimby
Tak znovu...

Jirkovo "štěňátko" v akci:-)

ps: je super, kolik už váží? Mám ráda velké a pořádné psy
Obrázek

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:37
od kimby
Jirkaal píše:Tohle je moje 12 měsíční štěňátko v akci

Obrázek

Tak je něco špatně, protože se obrázek neukazuje a já nevím proč :(


je to tak lepší? :-)

chyba byla jen to, že se musí dát: kopírovat adresa obrázku! a funguje to:-)

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:41
od DYK77
kimby píše:...Mám ráda velké a pořádné psy
Vrrrr Haf koukni jak vrtím ocáskem :lol:

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:43
od kimby
DYK77 píše:
kimby píše:...Mám ráda velké a pořádné psy
Vrrrr Haf koukni jak vrtím ocáskem :lol:
no koukám :lol:

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:07
od DYK77
Hehe :mrgreen:

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:19
od Jirkaal
Já jsem ten odkaz kopíroval. Štěňátko se blbě váží. Doma to nezvládám. Před měsícem se vážil u veterináře a vážil 63.
Tak ještě jeden pokus. "Arthur s kamarádkou."

Obrázek

Tak asi na desátý pokus se mi to konečně povedlo.

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:21
od kimby
tak nějaká chybička, to je jedno, každopádně, pěkný kousek :-)

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:22
od Gibon
To je velikostně jako poník :lol:

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:23
od DYK77
MajLitrPonny :lol:

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:25
od Gibon
Co? Čehože mají litr? Houska naslouchá :D

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:26
od houska
to nepiju :lol:

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:30
od Jirkaal
Zkoušel jsem jestli se vejde do Smartíka a vejde. Tak až zas někam pojedu , vezmu ho sebou.

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:34
od Gibon
Jak se tam vejdete ? Ty, poník a Emilka ...

:twisted: