Stránka 4 z 19

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:35
od kimby
gibone, takový datum nee, to by nebylo moc dobré :-( to by bylo hodně moc brzy:-(

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:37
od Gibon
Já vím. Vždy je to jen tip. To by bylo v sedmém měsíci, ne?
To už dneska není nic rizikového.

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:39
od kimby
je to riziko, nejde jen o váhu, ale o vývin...poslední týdny jsou nejdůležitější. Doufám, že tento datum nevyjde

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:43
od DYK77
Jasně nejsme klokani :D

Napsal: úte 29 zář 2009, 22:47
od Gibon
kimby píše:je to riziko, nejde jen o váhu, ale o vývin...poslední týdny jsou nejdůležitější. Doufám, že tento datum nevyjde
Já vám to taky vůbec nepřeju. Aby jste si nemysleli něco zlého.

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:09
od kimby
nemyslím si :wink:

Napsal: úte 29 zář 2009, 23:45
od David0600
16.3.2010 19:58 kluk

Napsal: stř 30 zář 2009, 10:45
od ufo
kimby píše:je to riziko, nejde jen o váhu, ale o vývin...poslední týdny jsou nejdůležitější. Doufám, že tento datum nevyjde
To se dovyvíjejí plíce a to je důležité.Sice vedle sousedi měli takhle dvojčata "dopékaly" je (inkubátor),ale jsou v poho :wink:.

Napsal: stř 30 zář 2009, 22:54
od Jirka P
7. 3. 2010 6:30 a kluk (teda pokud Dyk dal na radu nahoru a doprava). pak mu uděláme prstovej test aby jsme věděli co z něj bude!

Napsal: čtv 01 říj 2009, 17:46
od kimby
Jirka P píše:7. 3. 2010 6:30 a kluk (teda pokud Dyk dal na radu nahoru a doprava). pak mu uděláme prstovej test aby jsme věděli co z něj bude!
nezklameš :lol: :lol: :lol:

chtěla jsem ještě něco napsa, ale raději až v březnu :-D

Napsal: čtv 01 říj 2009, 21:55
od Gibon
Já nevím co je prstovej test :?

Napsal: pát 02 říj 2009, 13:56
od Barbora

Napsal: pát 02 říj 2009, 14:50
od DYK77
Gibon píše:Já nevím co je prstovej test :?
Se přidávám 8E

Napsal: pát 02 říj 2009, 22:12
od Jirka P
To je jednoduchý! Když se narodí tak aby se poznalo co z něj bude, tak se mu strčí prst do zadečku!
1. Jak začne kopat - fotbalista!
2. Jak začne řvát - zpěvák!
3. Jak se začne tlemit - buzerant!

:-)))

Napsal: pát 02 říj 2009, 22:23
od Gibon
No tak já nikomu svůj prst nebudu strkat vůbec nikam