Stránka 4 z 5

Napsal: sob 27 bře 2010, 12:05
od @simi@
ahoj moc se omlouvam ale prosim jestli by nesla zrusit ta rezervace @simi@ a denca odjizdim do nemecka prijedu na sraz ale jenom jeden den moc dekuju

Napsal: sob 27 bře 2010, 18:43
od DYK77
Samozřejmě, záloha nebyla složena, tak je to bez problému.

Napsal: sob 27 bře 2010, 19:14
od @simi@
diky moc prijedu ale jenom na jeden den odjizdim do nemecka a pak skusim prodat smarta
:( :(

Napsal: pon 29 bře 2010, 12:14
od Smartnumeric
Míla Thierl ( FF ) se přidává jak s autem tak s chotí. ( Dyk už info má v SZ ) - já tu jen pro info vkládám.

Napsal: úte 30 bře 2010, 20:23
od matkal
závazně registruji ... MatKal
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : Štramberk / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

poznámka: Ubytování bychom snesli už o jeden den dříve, prosím zjistit, zda je to možné, pojedeme se podívat v pátek do Stodolní, nebo prosím o oznámení že si to mám zajistit sám.

závazně registruji ... 4ewer
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : Štramberk / motokáry / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO
poznámka:

Napsal: úte 30 bře 2010, 22:23
od Blanka
Závazně registruji ... Blanka
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo č.2 / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu : Muzeum/ Štramberk / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO-dvojlůžkový pokoj

Závazně registruji ... Roman
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo č.3 / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano
mám zájem o aktivitu :Muzeum/ Štramberk / /Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: stř 31 bře 2010, 00:24
od road-star
závazně registruji ... Road-star + Kačenka
zúčastním se programu v : oba dny
mám zájem o stravování : (1) sobota oběd - jídlo / (2) sobota večeře / (3) neděle snídaně - ano vše
mám zájem o aktivitu : Štramberk / bowling / Pustevny + skanzen
mám zájem o ubytování : ANO

Napsal: stř 31 bře 2010, 00:30
od Gibon
No konečně ty chyndo fotografiická :D
Pojedeš svým autem nebu bude zase v servisu :lol:

Napsal: stř 31 bře 2010, 01:11
od road-star
Gibon píše:No konečně ty chyndo fotografiická :D
Pojedeš svým autem nebu bude zase v servisu :lol:
to bys chtěl vědět, ty předáku odboráckej, viď? :lol:

Napsal: stř 31 bře 2010, 08:09
od Janík
Druzeta :evil: , dneska máš poslení den na registraci!!!!! Udělejte s nim něco... on snad si myslí že nepojede!!!! 8EX

Napsal: stř 31 bře 2010, 08:12
od xlukas.cz
jak to dneska?
dneska je uz 31.3. posun si kalendar :D

Napsal: stř 31 bře 2010, 08:23
od Janík
No jo :oops: :lol: :lol: Tak to bude spát ve stanu :D

Napsal: stř 31 bře 2010, 08:27
od xlukas.cz
si pripadne vleze k tobe :wink:

Napsal: stř 31 bře 2010, 08:30
od Janík
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-))) :-))) :-))) :-))) *VV* *VV*
dobrej vtip

Napsal: stř 31 bře 2010, 09:32
od DYK77
To by ho Jiřík vyklepal z trenek :lol: