Stránka 4 z 5
Napsal: pát 02 črc 2010, 18:11
od Smartnumeric
Napsal: pát 02 črc 2010, 20:53
od xlukas.cz
dobre jsi to zaridil. diky moc

Napsal: sob 03 črc 2010, 13:47
od DYK77
Taky ještě jednou díky. Není to sice kytka k narozeninám, ale hezký.
Napsal: ned 04 črc 2010, 21:07
od scorpi4
sice som ho nepoznal, ale uz som o nom pocul a preto sa pripajam a vyjadrujem sustrast najma rodine, pozostalym, a samozrejme aj smartklubu, ved bol clenom nasej rodiny rovnako ako my vsetci..
dokonca by som bol za to, aby sa jeden zo zrazov pripadne premenoval na memorial nesuci jeho meno..
ak budu samozrejme suhlasit nasi admini a organizatori zrazov...
este raz
UPRIMNU SUSTRAST
Napsal: ned 04 črc 2010, 21:33
od Smartnumeric
scorpi4 píše:sice som ho nepoznal, ale uz som o nom pocul a preto sa pripajam a vyjadrujem sustrast najma rodine, pozostalym, a samozrejme aj smartklubu, ved bol clenom nasej rodiny rovnako ako my vsetci..
dokonca by som bol za to, aby sa jeden zo zrazov pripadne premenoval na memorial nesuci jeho meno..
ak budu samozrejme suhlasit nasi admini a organizatori zrazov...
este raz
UPRIMNU SUSTRAST
Už mě to napadlo a nechával jsem to před nějakou akci. Mám tu po Petrovi nějaké jeho reklamní předměty, šli by využít jako věcné dary ( nechávali jsme si je dělat společně ) - jsem osobně pro. - možná už jen pro to, že na posledním rozloučení se sešlo cca tak 45- 50 motorkářů a Smarti jsme tam přijeli jen dva ( JirkaP a ich )
Napsal: pon 05 črc 2010, 10:21
od DYK77
Myslím, že není takový problém, vymyslet místo kde se může Smart club třeba po poledni srazit. Pak si dát projížďku a zakotvit v nějaké rezervované hospoďě, dát si něco na zub a prostě to odpoledne prachsprostě proklábosit, bez spěchu a nějakých organizačních nároků.
Napsal: pon 05 črc 2010, 11:34
od xlukas.cz
ano,
jsu pro. vylozene jednodenni, puldenni zalezitost posledni vikend v cervnu, pokud nebude pozdejs nez 26-27.6.

Napsal: pon 05 črc 2010, 22:07
od DYK77
Na červen jsem plánoval jinou akci, nedalo by se to udělat teď na podzim na dušičky?
Napsal: pon 05 črc 2010, 22:55
od Smartnumeric
DYK77 píše:Na červen jsem plánoval jinou akci, nedalo by se to udělat teď na podzim na dušičky?
Byl pro + - tento termín.
Napsal: úte 06 črc 2010, 11:32
od DYK77
Jak píšeš +/- . Ono přesně na svátek zesnulých bývá v ulicích dost chaos. Co třeba 30.10. Nenapadá mě jaký k tomu dát konkrétní název, něco ve smyslu Halloween je blbý co ?

Napsal: úte 06 črc 2010, 12:37
od scorpi4
ja neviem, snad by to bolo celkom vhodne nejako v case ako pise DYK, kludne okolo tohoto terminu..s tym, ze bezprogramovo..proste len tak pokecat..a kde, to uz necham na kazdeho samostatne..nechv sa hlasuje..a kludne len na jeden den..
Diskutujete v červenci 26.6?
Napsal: úte 06 črc 2010, 15:57
od matkal
Moc tomu nerozumím, je řeč o příštím roku roku nebo jak to je? Rád na skok dorazím, lepší v létě než na podzim, ale jisté je že červen už nestihneme.
Nevím zda se tenhle dotaz už hodí, nebo ještě počkat. Měl jsem s Petrem dohodnutou výměnu zadní plátěné střechy a zadního nárazníku, které měl skladem, převezme někdo ten jeho celý ansábl nebo jsou ztracené nejen jeho zlaté ruce, ale i kontakty a sklad nenávratně?
Pokud ano, kdo se vám bude teď starat o auto, já jinam nejezdil a ani nikoho neznám?
Napsal: úte 06 črc 2010, 18:02
od xlukas.cz
vse co rikas, je v jednani. dokud to nebude uzavrene, tak prosim predejdeme spekulacim podobneho typu. diky.
Re: Diskutujete v červenci 26.6?
Napsal: úte 06 črc 2010, 20:30
od DYK77
matkal píše:Moc tomu nerozumím, je řeč o příštím roku roku nebo jak to je?
1. konec října nebo začátek listopadu - 2010
2. červen 2011
Obojí snad klapne
Napsal: úte 06 črc 2010, 22:00
od Smartnumeric
DYK77 píše:Jak píšeš +/- . Ono přesně na svátek zesnulých bývá v ulicích dost chaos. Co třeba 30.10. Nenapadá mě jaký k tomu dát konkrétní název, něco ve smyslu Halloween je blbý co ?

Ponechal bych to jako : Memorial Petra Chrobáka ... Vladimíra Iljiče Remka...
aby tam bylo připomenutí.
Klidně bych skusil domluvit někde prostor pro nějakou vloženou soutěž na Petrovi ceny. Pokud bych bral z hlavy tak podle účasti tak třeba sport.letiště tady u nás na Panenským Týnci. Na rychlsotní soutěž či tak. Záleží na počtu. Stejně tak se dá vymyslet něco na "volném trhu" v málo frekv.místech.. symb. u Hospozína,od kud Petr byl.
??????....?????