Stránka 4 z 5

Napsal: pon 06 pro 2010, 09:43
od Druzeta
Neměls tak jančit. *okurka*

Napsal: pon 06 pro 2010, 09:53
od road-star
:lol:

Co kola? Jak pasujou na F2? :wink:

Napsal: pon 06 pro 2010, 09:57
od Druzeta
Kola pasujou na F2, přední jsou jiný ale zadní s jsou v 17" stejný, protože roadstar a fortwo má stejnou zadní nápravu.
Večer jsem je ještě pořádně umyl a prohlídnul a to jedno to je fakt masakr, celej ten venkovní límec je zalisovanej dovnitř o 4-9mm po celém obvodu, tos musel rvat volantem celou dobu někde do obrubníku, to se jen tak nevidí. :roll:

Napsal: pon 06 pro 2010, 10:02
od road-star
Zmasakrovaný to jedno je dost, jak jsem psal, je to spíš jako dokorace do garáže, než na ježdění.
Navíc jsem ani netušil, že by byly teoreticky na F2 (tedy pro tebe) použitelný, tak snad z nich nejseš moc zklamenej. :roll:

Napsal: pon 06 pro 2010, 10:09
od Druzeta
Zklamanej nejsem, to určitě ne, věděl jsem do čeho jdu.
Přinejhorším seženu to jedno jiný, ale třeba to dopadne a dá se do kupy i tohle.Kdyby se to pak lakovalo barvou tak to není problém ale já to chci vyleštit do lesku a tam je potom každá nerovnost vidět, navíc se to nedá dohnat žádným tmelem a když by se ta hrana dovařila tak zase bude mít trochu jinej odstín.

Napsal: pon 06 pro 2010, 10:44
od dyno
Taky jsem dneska úpěl do schodů s vypětím všech sil :lol:

Napsal: pon 06 pro 2010, 11:45
od Gibon
To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
:D

Napsal: pon 06 pro 2010, 11:58
od houzar
Gibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
:D
to je divný-mě ráno když nic nebolí tak jsem asi mrtvej

Napsal: pon 06 pro 2010, 14:18
od Gibon
houzar píše:
Gibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
:D
to je divný-mě ráno když nic nebolí tak jsem asi mrtvej
To víte. Ve vašich letech :lol:

Napsal: pon 06 pro 2010, 14:36
od Blanka0600
to nebylo Gibone pěkný :lol:

Napsal: pon 06 pro 2010, 15:35
od kimby
pěkné fotky, nezbývá mi, než jen doufat, že se mi povede příští rok zúčastnit, snad 3. ročník bude, věřím, že ano. Už nebudu ani těhotná, nebudu ani kojit :-)

Napsal: pon 06 pro 2010, 16:21
od xlukas.cz
hmm, tak to je teda jistota. jen aby ses nedivila :wink:

Napsal: pon 06 pro 2010, 16:40
od dyno
třeba by chtěla malá sestřičku :wink:

Napsal: pon 06 pro 2010, 16:55
od houzar
Gibon píše:
houzar píše:
Gibon píše:To nechápu. Jaktože mě nic nebolí?
:D
to je divný-mě ráno když nic nebolí tak jsem asi mrtvej
To víte. Ve vašich letech :lol:
ty voe tam budeš co by dup

Napsal: pon 06 pro 2010, 18:05
od Apollo
teprve teď jsem došel (o berlích) k pc, good akce až na to že ležím doma a nemůžu vstát ani z postele, tos měl říct Gibone v instruktáži a to tolik neprožívám :lol: za jak dlouho mě budou ty nohy tak asi zase poslouchat???
návštěva staromáku s Druzetou taky mazec - všechny palačinkový stánky jely výrobu na plnej plyn aby ho stačily zásobovat :D

a to ani nemluvím o mikulášský akci v bauhausu :wink: