Stránka 4 z 28

Napsal: úte 01 bře 2011, 07:35
od xlukas.cz

Napsal: úte 01 bře 2011, 14:18
od Pegas
Musis si ho predstavit na aute ale stejne se me na tom neco nelibi.

Napsal: stř 02 bře 2011, 12:35
od Pegas
Xlukec tady je ten novy znak a je pekny

http://tn.nova.cz/bin/search_adv_media_ ... _id=728660

Napsal: stř 02 bře 2011, 15:03
od houzar
Obrázek
nic se neděje pouze se škoda vrátila do roku 1955 a použila znak ze spartaka
http://www.youtube.com/watch?v=xt6yMG3x ... re=related

Napsal: stř 02 bře 2011, 15:22
od xlukas.cz
tos takto uz to vypada zase jinak. mnohem lepsi, ale na tom obrazku sem se toho fakt lekl.

Napsal: stř 02 bře 2011, 17:46
od houzar

Napsal: čtv 03 bře 2011, 15:50
od houzar

Napsal: pát 04 bře 2011, 10:18
od houzar
http://auto.idnes.cz/zachranari-kritizu ... tomoto_fdv
teď je to už jedno,šlo přece o to aby na prodeji někdo pořádně vydělal a ne o to někoho zachraňovat

auto

Napsal: ned 06 bře 2011, 14:10
od martin11

Napsal: úte 08 bře 2011, 07:57
od houzar

Napsal: stř 09 bře 2011, 16:22
od houzar

Napsal: čtv 10 bře 2011, 08:25
od houzar
zase jeden důkaz,že šlo pouze o peníze do kapec odborníků a expertů,kteří to vybavení schválili a podepsali-důkaz,že podpis vlastně nic neznamená
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dopr ... 95846.html a zanedlouho se přijde na to,že nůžky jsou nevhodně zahnuté leukoplast málo lepí a termofolie málo hřeje,jenže to už jiný expert podepíše nákup nových resuscitačních masek a pojedeme druhé a třetí a další kolo,protože blbců s titulem bude vždycky dost

Napsal: čtv 10 bře 2011, 11:13
od DYK77
Ani mi o tom nemluvte, když už mám být nas..ný , tak alespoň kvůli něčemu co má smysl. Je to banda debilů. Ták a už je to lepší :twisted:

Napsal: čtv 10 bře 2011, 12:30
od Návštěvník
a to jako budou nám ty peníze za ty nově koupené lékarničky vracet ? - abychom měli na ty nové ? - nebo jak ... 8E

Napsal: čtv 10 bře 2011, 13:16
od DYK77
A žije plýtvání