Stránka 4 z 6
Napsal: čtv 21 čer 2012, 17:12
od Broba
tak pěkně další přihlášky, aby bylo více smartů než minule tzn. více než 100 kousků

Napsal: čtv 21 čer 2012, 20:05
od xlukas.cz
doufam, ze ste nalakali i pana dejdara.
Napsal: čtv 21 čer 2012, 21:31
od Blanka
Tak jsme se také přihlásili a moc se na akci těšíme

Napsal: pát 22 čer 2012, 13:38
od Dana
bohužel taky jsme oba v práci, je to narychlo
Napsal: pát 22 čer 2012, 16:20
od Barbora
Blanka píše:Tak jsme se také přihlásili a moc se na akci těšíme

super

jak se oblíknout...
Napsal: pon 25 čer 2012, 14:39
od martin11
protože máme černý body tak já budu v černém a ta moje , nevinnost sama bude v bílém....nic proti ničemu móda se stejně od třicátejch let nezměnila...ta moje , jen že si vezme ještě rukavičky...prej se to tenkrát hodilo k bontonu....už se moc těšíme....jo a do vody nepolezeme...neumíme plavat...
...ví někdo kam se pojede a do kolika hodin bude akce probíhat? zdraví martin11

Napsal: pon 25 čer 2012, 14:54
od teri
takže já s mandelinkou nic..

jede se do Švajcu pro novej vůz..
Napsal: pon 25 čer 2012, 17:41
od xlukas.cz
klubaci, nechcete se potkat v sobotu uz treba v 1, at pokecame

Napsal: pon 25 čer 2012, 19:24
od houzar
viděl bych to ve 2 na chodově- pěkně po obědě a u Daimleru třeba vyloudíme nějakou tu kávičku na siestu a pokec
Napsal: pon 25 čer 2012, 22:39
od Jerome
nevite prosim nekdo, jaky bude pravdepodobne prubeh akce....kam se smeruje, a kde a kdy to konci? Ze bych vas nekde dojel po 19 hod ( tedy zda jeste bude akce v tuto hodinu pokracovat ).... dikes
Napsal: úte 26 čer 2012, 15:14
od Blanka
Barbora píše:Blanka píše:Tak jsme se také přihlásili a moc se na akci těšíme

super

TAKY SE TĚŠÍM

Napsal: stř 27 čer 2012, 16:49
od kkulisk
Kafe klidně... Myslím, že stojí něco přes pade a zadarmo ho určitě nedají.
Napsal: stř 27 čer 2012, 17:43
od houzar
zatím ho vždycky dali a byl jsem na všech ročnících Smartparády
Napsal: stř 27 čer 2012, 18:37
od Jurko
o druhej by sme tam mali byt
Napsal: stř 27 čer 2012, 19:54
od michalkapitan
Kafe by bodlo´před akcí samotnou. Tak ve dvě u Mercedesa?