Stránka 4 z 5

Napsal: ned 24 srp 2014, 11:32
od xlukas.cz
jindrichovi sem psal e-mail uz v patek, ze ho potrebuju prejmenovat, ze mu nechody soukrome zpravy. zajimave je, ze se pripoji :-)

po tom, co jsem byl prinucen presunout prezentaci na levnejsi webhosting, se projevil historicky problem v rozhazenem kodovani cestiny v databazi. mel jsem z toho obavy, proto jsem rikal, dokud to funguje, nesahejme na to. bohuzel jste na me zacali tlacit uplne vsichni a 290,- kc mesicne + dph se vam zdalo strasne moc. ted mame za 150 a forum v pr... :-( :-( :-(
resim to i s administratorem serveru. zatim jak vidite bezvysledne. bohuzel.

Napsal: ned 24 srp 2014, 12:00
od JBC
Promiň, ale ne všichni jsme tlačili.

Napsal: ned 24 srp 2014, 22:03
od Jindřich
Lukáši, já jsem to psal už na email smartclubu, jestli jsi to četl, já se právě vůbec nepřipojím, na forum se dostanu jen díky tomu, že jsem z jednoho počítače trvale připojen na foru, aniž bych se musel znovu přihlašovat, někdy jsem zřejmě zaškrtnul automaticky přihlásit při příští návštěvě.Ale na jiných počítačích, když se chci přihlásit, tak to hlásí, že bylo zadáno nesprávné uživatelské jméno, nebo heslo, když si dám, že jsem heslo zapomněl, tak to nezná emailovou adresu.Můžu zadávat cokoliv, s háčkama, nebo bez, je to pořád stejný. :( :( :(

Napsal: pon 25 srp 2014, 07:46
od xlukas.cz
ja se na klubovy mail nedostanu. proto jsem ti psal ze sveho.
takze ti smazu hacek nad r a bude ti prihlasovnai fungovat normalne.

Napsal: pon 25 srp 2014, 21:49
od Jindřich
Dobře, zítra v práci to zkusím. *VV* *pivo*

Napsal: úte 26 srp 2014, 17:55
od xlukas.cz
vyreseno. doufam, ze ti jde prihlasit se. nove tema s diakritikou jde. to jsem zkousel. hlasovani taky. odeslat soukroma zprava sla.

Napsal: pát 05 zář 2014, 13:49
od Pajik
Pajik píše:k tomu přidám, že je taky je mít potřeba dofouknutý. Mě pomalu uchází levá strana vepředu i v zadu a je to cítit, auto jde pak do smyku jako nic. Ale jezdim na zimních celý rok, tak ten efekt bude v létě a na mokru ještě silnější, než na letních....
No takže na závěr svých chytrých řečí dodám, že minulý pátek jsem vyskočil bokem na svodidla a za zadní kola jsem visel z kopce do lesa. Žadná tragedie, jenom prostě moje blbost, bylo dost mokro a jak jsem škubnul volantem, tak už jsem se jen díval, kam se to řítim. V prahu díra, na spodku asi odřeniny a co bylo shnilé, tak teď bude dobře vidět na opravu. Pokusy to vytáhnou tím šroubovacím hákem za zadní výztuhu byly jasně zbytečný. Takže nakonec jsme to v 6ti lidech posadili z5 na asfalt, všechny jsem ujistil, že je to opravdu nerozbitný a domů to dojede a jelo se dále.

Jak se to zavaří ? Je na to u Smarta nějaká metodika, nebo prostě jako u jakýhokoliv jinýho auta, vyrovnat, zavařit....

http://pajas32.rajce.idnes.cz/smart#IMG ... WA0000.jpg

http://pajas32.rajce.idnes.cz/smart#IMG ... WA0001.jpg

http://pajas32.rajce.idnes.cz/smart#IMG ... WA0004.jpg

Napsal: pát 05 zář 2014, 14:17
od Jurko
vidim ze andelskych pripadov mame v poslednej dobe viac.... aj u nas v Bratislave sa jeden vyskytol :cry:

Napsal: pát 05 zář 2014, 14:17
od Druzeta
To je jenom krycí plech, buď vyříznout a srovnat a navařit nazpátek nebo na to je taková bodovačka která naboduje takový trny a za ty se to vytahuje.

Napsal: pát 05 zář 2014, 14:34
od xlukas.cz
mas to hnute cele z toho spodu.
premer si vysku prahu a podlahy podle spolujezdcove strany. idealne asi vzhledem ke strese.

ja uz se tesim na svojeho. doufam, ze ho taky nekde nezrusim.
na velkem aute mam praskly disk a uchazi me zadni kolo. uchazi pomalu, ale taky nic moc. dofukuju cim dal castejs. asi sem trefil diru blizko praskliny a zvetsila se.

myslite, ze docasne pomuze to lepidlo na opravu pneu? ze by se s tim zaplacalo vsecko uvnitr ...

Napsal: ned 14 zář 2014, 13:04
od Markéta
Lukasi, lepidlo pomůže jen na dojezd a pak jde pneumatika vyhodit. Radši si to nech zalepit

Napsal: pon 15 zář 2014, 14:05
od xlukas.cz
sada na opravu pneu prece lepi, ne? ;-)
a cti znovu. nemam pichlou pneu, ale praskly disk. ten necham zavarit az v zime, protoze jsou to disky na leto ;-) a ted to prezouvat mesic a pul pred koncem sezony ... no nevim. zatim je na zimni jeste brzo.

Napsal: pon 15 zář 2014, 16:41
od JBC
Myslím, že tohle Ti nezalepí. Přece jen, sada na opravu lepí díry v běhounu, nikoliv v bočnicích, natož u patky. Odstředivá síla Ti všechno to lepidlo nahází na obvod, čili do běhounu. I kdybys tím kolem manipuloval tak, aby to steklo k té prasklině, tak se to odsud při jízdě zase vyhází.
Kolo z auta a na auto si nahodíš sám, za stažení a zpětné obutí pneu dáš tak 80 Kč a když si poznačíš polohu pneu na ráfku a polohu závaží, tak nebudeš muset vyvažovat.
Já bych ten ráfek zavařil hned.

Napsal: pon 15 zář 2014, 20:42
od Winterwolf
Pokud to budes nechavat svarit tak si ho nech i vyvazit. . Niody to netrefis na stejne kisto a hlavne ten svar ti zmeni hmotnostni rozlozeni.

Napsal: úte 16 zář 2014, 22:51
od xlukas.cz
a znate nekoho slusneho, ktery si vezme za svareni stejnou prijatelnou cenu at tam dojedete s jakymkoliv autem a nesazi cenu podle znacky auta?

jbc - pravdu mas i nemas. odstrediva sila sice lepidlo odprska na gumu, ale zase jak se jednou do praskliny dostane, tak zase tlak v kole to lepidlo tlaci smerem ven z diry. navic z mikroskopicke trhliny se lepidlo ven nedostane, ne?
vaham s tim, protoze kdyz uz se tam to lepidlo dostane, tak to zase nepujde svarit, protoze se to v tom miste nespoji. tim padem vic skody nez uzitku.