Stránka 4 z 55

Napsal: stř 11 čer 2008, 00:09
od DYK77
Tak to jsi mě nepotěšil. Třeba se to ještě změní , byla by to škoda trhat partu.

Napsal: stř 11 čer 2008, 00:12
od David0600
trhat partu určitě nechci, sere mě to snažím se to vyřešit abych mohl jet těšil jsem se jako malej kluk uvidíme třeba se stane zázrak

Napsal: stř 11 čer 2008, 00:16
od DYK77
Budu držet palce, a to nějak vyjde.

Napsal: stř 11 čer 2008, 07:56
od xlukas.cz
David0600 píše:právě že nedělám dneska jsme v práci schvalovali dovolený a vypadá to víc než bledě.
to je tak na zmenu zamestnavatele :wink:

Napsal: stř 11 čer 2008, 10:06
od David0600
tak mi něco najdi

Napsal: stř 11 čer 2008, 12:28
od xlukas.cz
ja bych i sel, jen me nikdo nechce (pred rokem nechtel).

o tebe se musi firmy pretahovat a predhanet se v nabidkach. "jedine" co dnes firmy chteji je anglictina a praxe.

pojed aspon v ten patek vecer. nebo mas i vikendove sluzby?

Napsal: stř 11 čer 2008, 13:32
od houska
David0600 píše:právě že nedělám dneska jsme v práci schvalovali dovolený a vypadá to víc než bledě.
pokud vim víkendy máš volné

Napsal: pát 13 čer 2008, 06:26
od Jirka P
Už ne, Davidovi asi začali domácí práce, mám pocit že na ten správný víkend připadá klepání koberců :wink:

Napsal: pát 13 čer 2008, 10:13
od David0600
jo a ještě musím vařit

Napsal: čtv 19 čer 2008, 16:12
od houzar
tohle stojí za prohlédnutí
www.thirdreichruins.com/berghof.htm

Napsal: sob 21 čer 2008, 09:57
od aurum
tak uz jsem se taky zaregistrovala, ale nevim jestli se mam zaregistrovat jen sama nebo kazdou osobu zvlast. Zda se mi to zbytecny. Jelo by nas pravdepodobne 5. Smart a BMW. Mam si radeji zamluvit i kemp?

Napsal: pon 23 čer 2008, 11:11
od David0600
kemp se ti asi zamluvit nepodaří, minule to nezamluvili ani když jsem jim chtěl dát zálohu hotově

Napsal: pon 23 čer 2008, 18:20
od aurum
ale tak snad nehrozi, ze bysme prijeli a byl plnej ne?

Napsal: pon 23 čer 2008, 18:27
od David0600
snad ne

Napsal: pon 23 čer 2008, 18:31
od houska
kdyžtak rozložíme stany na letišti tam bude místa dost