Dveře
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
vcera sem se neduverive dival na ten tvuj napad prerezat ucko a jsu v tom smeru pesimista. nevim, kama bych se tam dostal.Gibon píše:No je to celý na pikaču. Už asi na vždy polezu skrze spolujezdce. Dneska se mi podařilo odjistit nohou hasičák co tam mám. Ještě že nebouchnul. To bych luxoval ještě za rok. Napadlo mě že asi nějakým způsobem přeřežu to kovový účko co je na futru a tím ty dveře otevřu a budu je moct rozebrat. To stojí pár kaček tak to bude lepší než rozštípat panel dveří.
spis takovy napad - po odsroubovani madla a vytazeni toho potahu, tak tama by cesta nevedla?
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Bejzbolka je v autě naprd, nevymotáš se s ní vokýnkem. V kapce u dveří vozim kombinovanej paralyzér s pepřákem. Takže dyš k tobě de debílek na křižovatce, stačí popotáhnout vokýnko a ze dvou metrů mu nastříkat pepřák do xichtu. Dyš si to potom nerozmyslí tak ho nechat dojít k autu a dyš na vás začne šahat přes vokýnko, tak ho trochu vogrilovat paralyzérem. A dyš ani to nepomůže, tak votevřít rychle dveře, tim ho majznout do kolen a dyš se bude válet po zemi tak vytáhnout s kapcy kelteka (pistolka 7,65 s váhou kolem 190 g) a střelit ho do břichaDavid0600 píše:tos udělal dobře ty pražský chalani jezděj s basebolkama


Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
- Gibon
- Smart ACE
- Příspěvky: 3765
- Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
- Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
- Kontaktovat uživatele:
Taky jsem na to koukal že to asi nepůjde. Tam jak říkáš jsem už lezl. Nikam to nevede. Asi si udělám nějaký svoje nový dveře uplně jindexlukas.cz píše:vcera sem se neduverive dival na ten tvuj napad prerezat ucko a jsu v tom smeru pesimista. nevim, kama bych se tam dostal.Gibon píše:No je to celý na pikaču. Už asi na vždy polezu skrze spolujezdce. Dneska se mi podařilo odjistit nohou hasičák co tam mám. Ještě že nebouchnul. To bych luxoval ještě za rok. Napadlo mě že asi nějakým způsobem přeřežu to kovový účko co je na futru a tím ty dveře otevřu a budu je moct rozebrat. To stojí pár kaček tak to bude lepší než rozštípat panel dveří.
spis takovy napad - po odsroubovani madla a vytazeni toho potahu, tak tama by cesta nevedla?
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
dal bych asi na dyka a rozebral zkusebne druhe dvere, abys videl, tak to v nich vypada a zkusil nejaky ten hacek. jenomze, abys je potom zavrel.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


V jednom automobilovem casopise, delali test na dobu porebnou k vykradeni vozidla. Podotykam ze smart dopadl nejhur do 2 minut a bez poskozeni. Tak nevim ale håedal bych asi radu u zlodeju. Nebo bych se podival do druhych dveri
PS: mechanizmus dveri mi zusta
PS: mechanizmus dveri mi zusta
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Proč je keltek mrdka ? Respektive první série asi byly (taky se mi rozjebal lauf), ale ta verze co mam teď mi příde naprosto ideální záležitost na skrytý nošení. Je to lehoučký, malinký a 7,65 mi příde jako dostatečná ráže (ostatně když stačila Bondovi, musí stačit i mně
). Dá se nosit v kapse na klipsu i v kraasech. Neznám žádnou jinou zbraň vhodnější na denní nošení po městě za každýho počasí
No a k těm dveřim - smart musí bejt pro zloděje snadno otevřetelnej proto, že i když ho zamknem centrálem, tak lze otevřít vnitřní kličkou dveří. Stačí to teda vyháčkovat - mezi sklem a gumou zezhora strčit drát s háčkem a zatáhnout za vnitřní kličku. Jenže to funguje, pakliže de kličkou dveře votevřít, coš Gibonovi nejde
No a k těm dveřim - smart musí bejt pro zloděje snadno otevřetelnej proto, že i když ho zamknem centrálem, tak lze otevřít vnitřní kličkou dveří. Stačí to teda vyháčkovat - mezi sklem a gumou zezhora strčit drát s háčkem a zatáhnout za vnitřní kličku. Jenže to funguje, pakliže de kličkou dveře votevřít, coš Gibonovi nejde
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
tak ty znám a jsou vidět až na poslední chvílixlukas.cz píše:jel sem v noci po evropske tusim pred vypichem. rana jak prase. za chvilku druha, treti. az potom sem si uvedomil, ze jsou to kanaly a mam jet trosku jinde. ted si neuvedomuju, kde to je, ale kdesi jezdim, kde jsou kulate kanaly, ktere maji zelezny ram a to viko je tak o 3 - 4 cm niz. nechapu, co to je za prasarnu.
houska mi už neříká pane
- Gibon
- Smart ACE
- Příspěvky: 3765
- Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
- Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
- Kontaktovat uživatele:
To jsem zkoušel. Nic tam není. Jen nějaká hliníková vzpěra.houzar píše:tAK SEM SI PŘEČETL NÁVOD Z NĚMECKÉ KNÍŽKY/
odšroubuj čtyři šrouby-dva madlo 2-3 kapsa a potom jde celýbarevně odlišnej tapecírunk vyndat/ a dostaneš se zvnitřku na ovládání zámků a stahování oken/
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
-
bassx
Dveře For Two
Ahoj mrkni se na tohle třeba ti to pomůže : http://www.fq101.co.uk/fortwodoorskin1.asp
Ale je dost možný, že se to bez násilí nepůjde
Ale je dost možný, že se to bez násilí nepůjde

