Stránka 31 z 64

Napsal: sob 23 kvě 2009, 16:31
od DYK77
*1* :)

Napsal: sob 23 kvě 2009, 16:47
od xlukas.cz
se to moc nehybe, ja vim.
toho 14. to vezmem zpatky mozna pres vary 8) :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 09:12
od xlukas.cz
Obrázek

Napsal: pon 25 kvě 2009, 10:10
od Druzeta
Obrázek

Napsal: pon 25 kvě 2009, 10:16
od xlukas.cz
*1*
konecne se nekdo pridal.

Napsal: pon 25 kvě 2009, 10:37
od Jurko
vcera 105000 km (ale odfotit sa nepodarilo) :wink:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 15:14
od houzar
Obrázek

Napsal: pon 25 kvě 2009, 15:25
od xlukas.cz
:lol: teda to je vzdy nejake prekvapeni.
ted budeme ocekavat fotku 45554, 45555 a 55555 *;-)

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:39
od DYK77
Duzeta, to jsi fotil v obci ? :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:40
od houska
na přechodu před školou :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:44
od DYK77
A to již o 7km zpomalil :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:45
od Druzeta
Na dálnici :D

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:53
od xlukas.cz
jeste se smej. 3m za kamionem, ktery do kopce jeste zpomaloval a stihat to nez cisilko utece. prvni mobil stavkoval a u druheho byl napred zaply blesk :evil: jsu rad, ze sem to vubec stihl.

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:55
od DYK77
No prosim, teď nás bude přesvědčovat , že maj u dálnice školu :lol:

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:01
od xlukas.cz
v patek u nas na 10 km 3 hlidky. a zrovna tam ani jedna nikoho nemela. asi se byli jen vyvetrat z tech svych kancelari.

u vybranych (zvlastnich) skol se prece zvysuje maximalni rychlost na 160 :lol: