Stránka 307 z 341
Napsal: sob 18 srp 2012, 07:44
od xlukas.cz
to jsou zase ti americani

bud se jim nelibi, ze to moc zere a kdyz to moc nezere, tak to zase nejede. v podstate si asi nekdo zasedl na tri znacky, ktere se tam hodne opakuji.
ten dodge ram se mne vzdy libil. kdyz sem ho hodil do seznamu, tak prisel jeden sok - tazne zarizeni otypovane na 6900 kg. ja sem si vzdy myslel, ze auto muze tahnout max. 50% svoji hmotnosti u nebrzdeneho voziku resp. o neco vic u brzdeneho. to auto prece nevazi 10 a vice tun?
http://auto.bazos.cz/inzerat/16885372/D ... l-67-l.php
tak toto sem nasel u dalsiho inzeratu
Nosnost na korbě 2500kg, tažné zařízení bez bržděného přívěsu 3500kg s bržděným přívěsem 4500kg.;

Napsal: pon 20 srp 2012, 09:14
od Druzeta
Měl jsem pohotovostní váhu 2t, celkovou 3,5t a na závěs 3,5t, ale je tam nějaký poměr kolik musí být naložené v tom autě, aby to mohlo táhnout těch 3,5t tak to co to táhně tak nesmí být prázdný ale musí tam bejt taky něco naložený, kolik z hlavy nevím, někde by se to dalo najít.
Ale těch 6,9t je divnejch protože ten poměr vah by nešel dodržet pokud se teda nejedná o nákladní auto, ale o osobák do 3,5t
Napsal: čtv 23 srp 2012, 15:31
od houzar
vec ktora ma neuveritelne potesila...
Napsal: čtv 23 srp 2012, 20:53
od dusan76
Napsal: pon 27 srp 2012, 15:28
od Druzeta
Napsal: stř 29 srp 2012, 08:33
od Jirka P
Čemu se divíš? Rodičovská láska!

Napsal: čtv 30 srp 2012, 08:10
od houzar
Napsal: čtv 30 srp 2012, 09:29
od sultana
Jo, tak přesně takovou stodvácou, jak je na první fotce, jsem se proháněl v Edmontonu v Kanadě na MS 2001. Borec to tam dotáhl kontejnerem z Evropy. Pěkně manuálek, již pětikvalt. A velikostně to proti těm kárám tam připomínalo, jak když tady jede smart mezi Octávkama. Navíc tam všichni čuměli, jak s tím manuálem ve "veteránu" umím jezdit, když jsem si tam hodil slalom na parkovišti. No, vážně prdel

Ještě taky motor, muší váha mezi standardními pětilitry a silnějšími...
Napsal: úte 04 zář 2012, 06:13
od houzar
pokud pověsti nelžou,tak s těmi hochy bych nechtěl měřit síly
http://zpravy.idnes.cz/kozaci-v-ulicich ... anicni_ert
Napsal: stř 05 zář 2012, 11:18
od houzar
Napsal: pon 10 zář 2012, 18:32
od houzar
Napsal: stř 26 zář 2012, 07:22
od xlukas.cz
Napsal: pon 01 říj 2012, 15:44
od Druzeta
Napsal: stř 03 říj 2012, 21:03
od DYK77
Napsal: čtv 04 říj 2012, 10:21
od Druzeta