Stránka 32 z 36

Napsal: čtv 02 čer 2011, 20:46
od kimby
Bylo tam úžasně, Krkonoše jsou prostě boží, hotel byl perfektní, bylo nás tam 13 rodin s maličkými dětmi a nebyla jediná výtka.

Určitě doporučuji hotel v Rokytnici nad Jizerou, Starý mlýn.

Dětičky večer odpadly, takže večery byli pro dospěláky :-D

naučili jsem se hrát Aktivity a to byla fakt legrace :-D

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:14
od kimby
tak vše nemusí být jen o Smartu ne? Moje srazy jsou o rodině a dětech např. :-D

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:15
od nedojedl
Aktivity sou supr, taky mohu jen doporučit. Ze začátku sem si říkal "no to bude hovadina" a pak jsem se u toho smál jak malej Jarda :)

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:20
od nedojedl
tak my zatím rodinu nemáme, první musíme někde bydlet a to není takové jednoduché, snažíme se cosi našetřit a nemusíme brát velkou hypošku a to ostatní příjde až potom :) takže důvodů na srazy je málo, snad jen se pořádně spráskat do němoty *pivo*

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:32
od DYK77
Taky někdo vytáhnul hru ROBOTI. Dobrý no, akorát, že po dvou hodinách nebylo stále vítěze ani poražených, takže jsme to sbalili :lol: Na můj vkus pro 8 hráčů moc přetaktizovaná hra , nikomu se nepodařilo pohlídat si svoje schopnosti, natož pak hlídat ostatní jestli hrají dle pravidel. Ačkoliv mám podobný píkovinky rád, tak u tohodle jsem se ne snad úplně nudil , ale že bych se bavil to taky ne.

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:36
od nedojedl
to neznám, já nemám rád nové věci a pokud mi alespoň 3-4 lidi neřeknou že je to supr bomba nejlepší na světě tak do toho ani nejdu :)

Napsal: čtv 02 čer 2011, 22:41
od Gibon
Aktivity jsou super. Nejdřív jsem se ošklíbal a pak jsme se fakt skvěle bavili.
Taky mě baví Český film.

Napsal: pát 03 čer 2011, 07:14
od DYK77
nedojedl píše:to neznám, já nemám rád nové věci ...
jo tak to ja ve vetsine pripadu taky ne, proste konzerva no :-) vecer sem dam foto, jak ta hra vypada. Ono to asi moc zname nebude, kdyz to bylo v AJ.

Napsal: pát 03 čer 2011, 07:26
od DYK77
Gibon píše:... pak jsme se fakt skvěle bavili.
Kimby mela namalovat Balaton a ja mel poznat co to je :lol: tak to by zvladl asi malokdo :-) pak jsem kreslil anglicky travnik, tak jsem nejprve vysvihnul na papir anglickou vlajku s tipickym krizem a Kimby se svou kamaradkou na me vyhrkli mericka vlajka. Samozrejme prohrali jsme :lol:

Napsal: pát 03 čer 2011, 13:52
od kimby
no jo, jsme se s Péou trochu sekli no :-D:-D

Napsal: pát 03 čer 2011, 15:18
od nedojedl
Mě by nakreslit vlajku nenapadlo... :oops: Já zas jednou vysvětloval kormidlo, točil sem jako blázen dělal sem vlny ...přítelkyně samozdřejmě věděla o co de ale nevzpoměla si jak se tomu říká, jsem byl rudej, sem myslel že mě odvezou :)

Napsal: pát 03 čer 2011, 15:27
od nedojedl
Jinak boží hra ještě člověče napij se http://www.darkyhry.cz/spolecenske-hry/ ... se-12.html , nesmí se to hrát s kazišukama typu "né ja nepiju" nebo "já žádné dřepy dělat nebudu" a pak je to fakt supr hra, nedoporučuju panákovat protože se nedožijete konce a je to i perfektní pro tělo za jednu hru jsem musel udělat kolem 100 kliků a navíc spálite červa :twisted: .Kdo zná určitě bude souhlasit :P

Napsal: pát 03 čer 2011, 19:13
od DYK77
Tak to já jsem kazišuk :lol:
PS - ještě že jsi nedostal mořskou nemoc na těch vlnách :lol:

Napsal: pon 06 čer 2011, 12:28
od Markéta
Aktivity jsou skvělý, Člověče napij se taky. Já teď hrozně ujíždím na Monopolech :lol: Miluju společenský hry všeho druhu, ale vede u mně jednoznačně člobrdo, to jsem schopná hrát donekonečna, na Silvestra jsme ho hráli snad 5 hodin :lol:

Napsal: pon 06 čer 2011, 15:23
od nedojedl
monopoly sem ještě nehrál ale je to podobný jak dostihy a ty já hrát nesmím protože jsem nervák a to nejsou hry pro takový lidi :)