Stránka 32 z 36
Napsal: čtv 02 čer 2011, 20:46
od kimby
Bylo tam úžasně, Krkonoše jsou prostě boží, hotel byl perfektní, bylo nás tam 13 rodin s maličkými dětmi a nebyla jediná výtka.
Určitě doporučuji hotel v Rokytnici nad Jizerou, Starý mlýn.
Dětičky večer odpadly, takže večery byli pro dospěláky
naučili jsem se hrát Aktivity a to byla fakt legrace

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:14
od kimby
tak vše nemusí být jen o Smartu ne? Moje srazy jsou o rodině a dětech např.

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:15
od nedojedl
Aktivity sou supr, taky mohu jen doporučit. Ze začátku sem si říkal "no to bude hovadina" a pak jsem se u toho smál jak malej Jarda

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:20
od nedojedl
tak my zatím rodinu nemáme, první musíme někde bydlet a to není takové jednoduché, snažíme se cosi našetřit a nemusíme brát velkou hypošku a to ostatní příjde až potom

takže důvodů na srazy je málo, snad jen se pořádně spráskat do němoty

Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:32
od DYK77
Taky někdo vytáhnul hru ROBOTI. Dobrý no, akorát, že po dvou hodinách nebylo stále vítěze ani poražených, takže jsme to sbalili

Na můj vkus pro 8 hráčů moc přetaktizovaná hra , nikomu se nepodařilo pohlídat si svoje schopnosti, natož pak hlídat ostatní jestli hrají dle pravidel. Ačkoliv mám podobný píkovinky rád, tak u tohodle jsem se ne snad úplně nudil , ale že bych se bavil to taky ne.
Napsal: čtv 02 čer 2011, 21:36
od nedojedl
to neznám, já nemám rád nové věci a pokud mi alespoň 3-4 lidi neřeknou že je to supr bomba nejlepší na světě tak do toho ani nejdu

Napsal: čtv 02 čer 2011, 22:41
od Gibon
Aktivity jsou super. Nejdřív jsem se ošklíbal a pak jsme se fakt skvěle bavili.
Taky mě baví Český film.
Napsal: pát 03 čer 2011, 07:14
od DYK77
nedojedl píše:to neznám, já nemám rád nové věci ...
jo tak to ja ve vetsine pripadu taky ne, proste konzerva no

vecer sem dam foto, jak ta hra vypada. Ono to asi moc zname nebude, kdyz to bylo v AJ.
Napsal: pát 03 čer 2011, 07:26
od DYK77
Gibon píše:... pak jsme se fakt skvěle bavili.
Kimby mela namalovat Balaton a ja mel poznat co to je

tak to by zvladl asi malokdo

pak jsem kreslil anglicky travnik, tak jsem nejprve vysvihnul na papir anglickou vlajku s tipickym krizem a Kimby se svou kamaradkou na me vyhrkli mericka vlajka. Samozrejme prohrali jsme

Napsal: pát 03 čer 2011, 13:52
od kimby
no jo, jsme se s Péou trochu sekli no

:-D
Napsal: pát 03 čer 2011, 15:18
od nedojedl
Mě by nakreslit vlajku nenapadlo...

Já zas jednou vysvětloval kormidlo, točil sem jako blázen dělal sem vlny ...přítelkyně samozdřejmě věděla o co de ale nevzpoměla si jak se tomu říká, jsem byl rudej, sem myslel že mě odvezou

Napsal: pát 03 čer 2011, 15:27
od nedojedl
Jinak boží hra ještě člověče napij se
http://www.darkyhry.cz/spolecenske-hry/ ... se-12.html , nesmí se to hrát s kazišukama typu "né ja nepiju" nebo "já žádné dřepy dělat nebudu" a pak je to fakt supr hra, nedoporučuju panákovat protože se nedožijete konce a je to i perfektní pro tělo za jednu hru jsem musel udělat kolem 100 kliků a navíc spálite červa

.Kdo zná určitě bude souhlasit

Napsal: pát 03 čer 2011, 19:13
od DYK77
Tak to já jsem kazišuk

PS - ještě že jsi nedostal mořskou nemoc na těch vlnách

Napsal: pon 06 čer 2011, 12:28
od Markéta
Aktivity jsou skvělý, Člověče napij se taky. Já teď hrozně ujíždím na Monopolech

Miluju společenský hry všeho druhu, ale vede u mně jednoznačně člobrdo, to jsem schopná hrát donekonečna, na Silvestra jsme ho hráli snad 5 hodin

Napsal: pon 06 čer 2011, 15:23
od nedojedl
monopoly sem ještě nehrál ale je to podobný jak dostihy a ty já hrát nesmím protože jsem nervák a to nejsou hry pro takový lidi
