Stránka 33 z 36
Napsal: pon 06 čer 2011, 17:33
od DYK77
Tak to já ty monopoly taky zkoušet nebudu
![?ábel ]:-(](./images/smilies/icon_dabel.gif)
Napsal: úte 07 čer 2011, 19:17
od Markéta

na to jsem vyzrála - hraju je na mobilu, tam jsou virtuální protihráči a těm můžu nadávat, jak chci

bezva relax
Napsal: úte 07 čer 2011, 19:35
od nedojedl
to je ještě horší, když hodím kostkama o zeď tak se to ještě nějak vsákne ale mobilem?

Napsal: stř 08 čer 2011, 18:59
od Markéta

mobilem se nehází, je to hra v mobilu, třeba jako tetris

Napsal: stř 08 čer 2011, 19:39
od nedojedl

já vím, špatně si mě pochopila

Napsal: stř 08 čer 2011, 21:10
od DYK77
Napsal: pát 10 čer 2011, 13:40
od Markéta
Pochopila jsem to dobře, ale jsou to hry, to tě nemá psychicky deptat

Napsal: pát 10 čer 2011, 14:06
od nedojedl
U jedné sem rozbil pěstma notebook, klávesnice už ani nepočítám, mě prostě deptá když mi něco nejde tak to raději zničím

Napsal: stř 15 čer 2011, 17:09
od Markéta
Hele a nemá to být na relax? Když to nejde, tak to nehraju

Napsal: stř 15 čer 2011, 17:16
od nedojedl
Jsem vášnivý pařan a každou hru zapínám s tím, že se u ní odreaguju, ale někdy se to holt zvrtne no, ale jinak jsem prej miláček.

Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:24
od Markéta
Jééé, tak to bysme mohli někdy něco zapařit

ale asi se neshodneme ve výběru her...každý týden ujíždím na něčem novém, teď třeba The Sims

Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:35
od nedojedl
áááá sims nemám rád

u toho musí týct krev!!

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:13
od DYK77
Max Payne. Punisher, Mafia, ...

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:31
od nedojedl
všechno jsem projel a všechny díly

ale srdeční záležitost je fallout 1,2, tactics, 3, new vegas znáš?

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:51
od DYK77
Neznám vůbec. Projel jsem třeba i Farcry , taky dobrý, ale bál jsme se u toho jak sviňa
