Stránka 33 z 70
Napsal: úte 04 srp 2009, 17:46
od kuher
DYK77 píše:Každej pěkně za vlastní, v rámci výše přídělu od své manželky

Bába mi teď naprdí, za toho Piškota, ještě že nemůžu chlastat. Všíml jsem si, že se podstatně snížila členská základna. To byli vyloučeni asi abstinenti, začnu pít.

Napsal: úte 04 srp 2009, 21:24
od DYK77
kuher píše:...To byli vyloučeni asi abstinenti...
Kua zapomněl jsem smazat sám sebe

Základna se snížila, protože jsme se s ostatními adminy a moderátory rozhodli smazat členy tzv. "mrtvoly", kteří nic nepíší a taky ty kteří ani na vyzvání nevyplní svůj profil, čímž porušují pravidla SAC
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=84
Napsal: stř 05 srp 2009, 09:51
od Apollo
dobře jim tak... a já mám zase šanci být znova pětistým členem klubu

Napsal: stř 05 srp 2009, 14:05
od DYK77
Pětistým sotva, teď jsi 270tý
A bude hůř. Mazaly se účty do konce r.2008, pokud podmínky nesplní nebo zůstanou mrtví další účty, tak do konce roku proběhne další čistka

Mazání účtů ospravedlňuji tím, že kdo bude mít zájem, může se zaregistrovat znovu, rádi jej opět přivítáme

Napsal: stř 05 srp 2009, 14:47
od xlukas.cz
ti, kteri zaplatili clensky prispevek se nemazou. v tom bych videl motivaci pro zaplaceni.
Napsal: stř 05 srp 2009, 15:32
od DYK77
Nemažou , ale výjimky potvrzují pravidlo, 3 už nejsou , neobjevili se tu více jak rok

Napsal: pon 17 srp 2009, 09:51
od hadak
hele to overovani aktivity bylo ten mail s predmetem TEST?
Napsal: pon 17 srp 2009, 10:59
od Druzeta
Ne to nebyl ten email.

Napsal: pon 17 srp 2009, 12:15
od Pette
zasláno ve prospěch fora 500.-

Napsal: pon 17 srp 2009, 12:44
od DYK77
Díky

Napsal: pon 17 srp 2009, 20:11
od hadak
druzeta: to jsem rad, pac ten bych nepochopil

Napsal: pon 17 srp 2009, 20:16
od DYK77
To byl test toho, že funguje odesílání hromadných emailů

Napsal: pon 17 srp 2009, 20:18
od hadak
Napsal: stř 19 srp 2009, 15:30
od Smartnumeric
Smartnumeric 3 x 1000,- ( tedy za každé auto po litru ) ... tohle mi nějak vždy unikalo, ale jednou se člověk dokope a podepíše se a letí to ... takže teď posláno.
Napsal: stř 19 srp 2009, 15:36
od Druzeta