Stránka 33 z 70

Napsal: úte 04 srp 2009, 17:46
od kuher
DYK77 píše:Každej pěkně za vlastní, v rámci výše přídělu od své manželky :lol:
Bába mi teď naprdí, za toho Piškota, ještě že nemůžu chlastat. Všíml jsem si, že se podstatně snížila členská základna. To byli vyloučeni asi abstinenti, začnu pít. *pivo*

Napsal: úte 04 srp 2009, 21:24
od DYK77
kuher píše:...To byli vyloučeni asi abstinenti...
Kua zapomněl jsem smazat sám sebe :) Základna se snížila, protože jsme se s ostatními adminy a moderátory rozhodli smazat členy tzv. "mrtvoly", kteří nic nepíší a taky ty kteří ani na vyzvání nevyplní svůj profil, čímž porušují pravidla SAC http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=84

Napsal: stř 05 srp 2009, 09:51
od Apollo
dobře jim tak... a já mám zase šanci být znova pětistým členem klubu 8)

Napsal: stř 05 srp 2009, 14:05
od DYK77
Pětistým sotva, teď jsi 270tý :mrgreen:
A bude hůř. Mazaly se účty do konce r.2008, pokud podmínky nesplní nebo zůstanou mrtví další účty, tak do konce roku proběhne další čistka *recycle*
Mazání účtů ospravedlňuji tím, že kdo bude mít zájem, může se zaregistrovat znovu, rádi jej opět přivítáme :wink:

Napsal: stř 05 srp 2009, 14:47
od xlukas.cz
ti, kteri zaplatili clensky prispevek se nemazou. v tom bych videl motivaci pro zaplaceni.

Napsal: stř 05 srp 2009, 15:32
od DYK77
Nemažou , ale výjimky potvrzují pravidlo, 3 už nejsou , neobjevili se tu více jak rok *pisk*

Napsal: pon 17 srp 2009, 09:51
od hadak
hele to overovani aktivity bylo ten mail s predmetem TEST?

Napsal: pon 17 srp 2009, 10:59
od Druzeta
Ne to nebyl ten email. :D

Napsal: pon 17 srp 2009, 12:15
od Pette
zasláno ve prospěch fora 500.- :)

Napsal: pon 17 srp 2009, 12:44
od DYK77
Díky *smart*

Napsal: pon 17 srp 2009, 20:11
od hadak
druzeta: to jsem rad, pac ten bych nepochopil :)

Napsal: pon 17 srp 2009, 20:16
od DYK77
To byl test toho, že funguje odesílání hromadných emailů *@*

Napsal: pon 17 srp 2009, 20:18
od hadak
*recycle*

Napsal: stř 19 srp 2009, 15:30
od Smartnumeric
Smartnumeric 3 x 1000,- ( tedy za každé auto po litru ) ... tohle mi nějak vždy unikalo, ale jednou se člověk dokope a podepíše se a letí to ... takže teď posláno.

Napsal: stř 19 srp 2009, 15:36
od Druzeta
:shock: děkujeme -O *1* (-:*:-) *smart*