Stránka 324 z 341

Napsal: pát 22 lis 2013, 11:27
od Honza Max

Napsal: pát 22 lis 2013, 13:40
od Winterwolf
Taková perlička z ranního metra v Praze:

Vlak se chystá odjet ze stanice. Ozve se hlášení. Vemlouvavým, nenuceným a velice klidným hlasem :

,,Jen takovou jednoduchou informaci pro ty, kteří tam vzadu drží dveře.
Když se dveře zavírají, tak se nad dveřmi rozsvítí takové červené světýlko.
To je proto, aby i hluší lidé věděli, že se dveře zavírají.
Také zazní takové hlášení. To aby i slepí lidé věděli, že se dveře zavírají.
Pro blbce tu nic instalovaného nemáme a dementi s sebou mají mít doprovod.
Konec hlášení."

:twisted:

Napsal: pát 22 lis 2013, 16:23
od houzar

Napsal: ned 24 lis 2013, 17:16
od houzar
Obrázek

Obrázek

Napsal: čtv 28 lis 2013, 11:44
od houzar
sedět na první lavici tak si asi kruonu
http://cestovani.idnes.cz/gelmerbahn-ne ... -sveta_tom

Napsal: pát 29 lis 2013, 14:36
od kuher
Obrázek
Ani chodec jdoucí na zelenou není bezpečný.

Napsal: pon 02 pro 2013, 18:35
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 04 pro 2013, 14:54
od houzar

Napsal: ned 08 pro 2013, 12:17
od houzar

Napsal: ned 08 pro 2013, 12:54
od kuher
Přeprava automobilů /vraků/. V pátek, při jízdě do Litomyšle, veze to Avie, nahoře sajtny svázány provazem. Fotil mobilem, nic, moc.
Obrázek

Napsal: ned 08 pro 2013, 14:13
od JBC
Taky by se mi dvě svodidla hodila. Přemýšlím, jak v garáži dostat druhé auto pod strop, aby tam mohlo bydlet přes zimu. A pod ním druhé.

Napsal: ned 08 pro 2013, 19:57
od houzar

Napsal: stř 11 pro 2013, 14:16
od houzar

Napsal: pát 13 pro 2013, 05:40
od houzar

Napsal: úte 17 pro 2013, 10:41
od Honza Max
Na toto jsem valil oči.
Jak se říká,má šikovné ruce.

http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-tr ... korun.html