Stránka 35 z 70

Napsal: sob 05 zář 2009, 22:22
od DYK77
Smartnumeric píše:Smartnumeric 3 x 1000,- ( tedy za každé auto po litru ) ... tohle mi nějak vždy unikalo, ale jednou se člověk dokope a podepíše se a letí to ... takže teď posláno.
Provedena kontrola výpisu z banky a potvrzeno. Velké díky, slib se samolepkami platí :wink:

Napsal: stř 09 zář 2009, 11:07
od sultana
DYK77 píše:Nerozumim *SOS*
myslel jsem jako, že je ještě nemá 8)

Napsal: čtv 10 zář 2009, 11:57
od Jirkaal
Tak jsem taky něco málo poslal.

Napsal: čtv 10 zář 2009, 20:32
od DYK77
*1* :wink: tak také díky

Pro info. Libor posílal výpis z účtu SAC
částka ke dni 31.08.2009 je +15046,13 Kč

Napsal: ned 20 zář 2009, 21:30
od Markéta
Také jsem přispěla

Napsal: úte 22 zář 2009, 01:23
od DYK77
*1* 8) velké Ď

příspěvěk

Napsal: ned 15 lis 2009, 15:10
od najman
příspěvek právě odeslán :)

Napsal: ned 15 lis 2009, 22:30
od DYK77
Díky díky díky, doufám, že jen symbolicky, počet přispěvatelů je nad naše očekávání, takže opravdu není potřeba posílat jmění, šetřete na Ježíška :wink:

Napsal: pon 16 lis 2009, 08:35
od Blanka0600
DYK77 píše:Díky díky díky, doufám, že jen symbolicky, počet přispěvatelů je nad naše očekávání, takže opravdu není potřeba posílat jmění, šetřete na Ježíška :wink:
vždy by ty peníze přece nemusely jen tak nečinně ležet na účtu, mohlo by se alespoň s částí nějak naložit, ne? Plánuje se např. klubový kalendář, i tak by se daly využít, snad by proti tomu ostatní přispěvatelé nic neměli :?:

Napsal: pon 16 lis 2009, 09:32
od xlukas.cz
kalendar se neplanuje. o kalendari se jen uvazuje.

ja bych to nedelal - zaplatit z prispevku kalendare a rozdat je.
jednak by je dostali jen ti, co poslali prispevek a ti ostatni by mohli blblat (z vlastni nevedomosti) a zase by se nasel nekdo ukrivdeny, protoze nekdo posila vic, nekdo min ...

vyuziti pro ty penize se najde a budeme prekvapeni, jak rychle a ze nam to bude akorat stacit.

my co sme prispeli driv, tak na 2010 a 2011 treba nebudeme posilat nic. neco malo prispeji novi clenove (coz se deje ve velice omezene mire).

to ze klub na jarnim srazu "usetril" par tisic, tak je prece nemusime vyhodit jinde. ne?

jinak ony se ty penize pouzivaji na prubezne financovani treba kdyz se delaji tricka a vlajky, atd. nez to dyk vybere od objednavajicich, tak at v tom nema penize. neni to vzdy, ale nekdy se to tak udelat da.

taky se muzeme zacit bavit o reforme financovani a pouzivani prispevku clenu. to neni zalezitost diskuze na par hodin, to je potreba poradne promyslet a pripadne stanovit nove pravidla a mantinely na pouzivani prispevku.
ten kdo "to" dela, tak verim, ze s tim nema problem. ten kdo si nezkusil neco zarizovat pro klub, treba i kolem srazu, tak se muze jen vzdalene domnivat, co to stoji casu a nekdy penez za komunikovani pripadne cestovani. klub pro nas neni vydelecna zalezitost, takze se po klubu nikdy nic neuplatnovalo. bezne se v o.s. vyplaci treba i symbolicke odmeny vedeni a proplaci se i cestovni a jine nahrady. tady nic takoveho neni a ani to zatim nikdo nepozadoval. delame to z nadseni a pro radost.

jinak blanko, ja vim, ze jsi to nemyslela tak, ze bys mela neco dostat zadarmo. jste dlouhodobi clenove klubu a uz se zname. jen mne tvuj prispevek inspiroval, aby i novi clenove nebo sympatizanti vedeli, ze nejsme cerna dira na penize :wink:

Napsal: pon 16 lis 2009, 11:33
od Blanka0600
jasne, já to tak beru, to byl jen malý návrh, když Dyk psal, a přispívají další členové jen symbolicky, že peněz je dost :lol: , vypadalo to, jako by je ani už na účet nechtěl :?:

Napsal: pon 16 lis 2009, 11:49
od xlukas.cz
jde o to, ze se zacalo prispivat kolem 300 a nekteri jedinci posilaji 500 a vic :!: :!: zbytecne.

Napsal: pon 16 lis 2009, 12:06
od Druzeta
Dyk to napsal špatně, někteří to můžou pochopit a už nic neposílají že to není potřeba, osobně si myslím že stačí aby přispěl ten kdo nedal zatím nic ani jednou, když dá občas nějaký nováček, tak dokud bude dostatek peněz, tak ten kdo už něco dal nebude muset dávat zatím znova.

Napsal: pon 16 lis 2009, 12:12
od Jirka P
Já osobně bych to teď zarazil a od nového roku zavedl jasná pravidla, takhle je to o ničem, když každý pošle tolik kolik uzná za vhodné. tím se to naopak zbytečně komplikuje a celý systém do značné míry zneprůhledňuje.

Napsal: pon 16 lis 2009, 12:47
od xlukas.cz
blbost ...