Stránka 37 z 70

Napsal: ned 17 kvě 2009, 21:50
od DYK77
Ty cákance jsou hustý. Jednou po mě v Mimoni střílel pořadatel na srazu potravinářskou barvou , tak jsem myslel, že si dopadl podobně :D
Tak a jezdí :wink:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 08:10
od Janík
Jéé konečně někdo z Hradce... Smártík krásnej... přeji hodně šastných kilometrů :wink:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 10:29
od hadak
jeste jeden cakanec by se vesel na predni sklo :))

Napsal: pon 18 kvě 2009, 18:38
od houska
hadak píše:teky dekuji :) jinak sorry za tu espezetku, ale ja ji zdedil a asi jako jediny jsem tak ni prisel bez znamych a penez navic :) ale kdyz se ten kluk z bazaru dozvedel, ze jsem ze stejneho kraje a nemusim menit spz, tak byl dost smutny, ale treba se pletu a mel v cene :))
já zdědil 0600

Napsal: pon 18 kvě 2009, 18:40
od houska
DYK77 píše:Ty cákance jsou hustý. Jednou po mě v Mimoni střílel pořadatel na srazu potravinářskou barvou , tak jsem myslel, že si dopadl podobně :D
Tak a jezdí :wink:
kdybys jezdil spořádaně jako já a libor tak se ti to nestalo :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 19:44
od David0600
dyk je abstinent 8)

Napsal: pon 18 kvě 2009, 19:54
od houska
o tom neni pochyb ale v mimoni lítal jako prase jinak by ho nesejmul :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:18
od kimby
byl ještě mladý a neklidný :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:23
od houska
už neni? :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:24
od Gibon
A teď je jako starý a usedlý :?: :D

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:25
od kimby
pšššt, teď spí, tak mohu psát co chci :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:36
od houska
vyspává vopici :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:38
od kimby
odpadl po denní, ráno jde zase, já jsem po noční, dospávala jsem ji dopoledne, to jsme dvojka :lol:

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:40
od houska
odpadl po denní---jojo starej fotr nic nevyydrží

Napsal: pon 18 kvě 2009, 21:42
od kimby
no a pak se divíte, když jsem psala, že byl mladý a neklidný :lol: