Napsal: ned 17 kvě 2009, 21:50
Ty cákance jsou hustý. Jednou po mě v Mimoni střílel pořadatel na srazu potravinářskou barvou , tak jsem myslel, že si dopadl podobně
Tak a jezdí
Tak a jezdí
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
já zdědil 0600hadak píše:teky dekujijinak sorry za tu espezetku, ale ja ji zdedil a asi jako jediny jsem tak ni prisel bez znamych a penez navic
ale kdyz se ten kluk z bazaru dozvedel, ze jsem ze stejneho kraje a nemusim menit spz, tak byl dost smutny, ale treba se pletu a mel v cene
)
kdybys jezdil spořádaně jako já a libor tak se ti to nestaloDYK77 píše:Ty cákance jsou hustý. Jednou po mě v Mimoni střílel pořadatel na srazu potravinářskou barvou , tak jsem myslel, že si dopadl podobně![]()
Tak a jezdí