Stránka 38 z 67
Napsal: ned 25 zář 2011, 22:42
od HOST1
Napsal: pon 26 zář 2011, 08:21
od xlukas.cz
tak olii uz za neho chce jen 50 tis. hodne slevnil a ani za tu cenu ho nikdo nechce.
Napsal: pon 26 zář 2011, 09:41
od Druzeta
První cena tam byla myslím 149

, což teda byl nesmysl.
Napsal: pon 26 zář 2011, 11:31
od Dejvaval
Tuningy se spatne prodavaj, uz jsem to tu jednou zminoval

Napsal: stř 28 zář 2011, 21:13
od HOST1
Napsal: stř 28 zář 2011, 22:35
od nedojedl
tak to je mazec

Napsal: čtv 29 zář 2011, 11:04
od Dejvaval
Jeden moment jsem o tom i zacal uvazovat, .....ale kam bych to dal. Za 2mesice to tak zaprasene ze to nema smysl.

Napsal: čtv 29 zář 2011, 16:19
od Druzeta
Napsal: čtv 29 zář 2011, 16:22
od nedojedl
abys to koupil, opravil a pak ti to exekutor sebere kvůli nezaplacené stokoruně... jinak k ničemu
Napsal: pát 30 zář 2011, 13:57
od DYK77
Aj kostelík
Ten už k tomu samozřejmě nepatří
Však vím, nejsu blbý
Pronajal bych to Japoncum

Napsal: pát 30 zář 2011, 15:11
od sultana
Napsal: stř 05 říj 2011, 09:17
od Druzeta
Napsal: sob 08 říj 2011, 17:26
od Alena
Napsal: pon 10 říj 2011, 11:01
od Druzeta
Napsal: pon 10 říj 2011, 22:52
od DYK77
Nó , hned mi to bylo podle těch koberečků atd. jasný.
