JasněJaník píše:Jéé tak díky Barčo za rady... tak to už abych pomalu začala schánět... můžu se na tebe kdyžtak obrátit s radama? Je to asi fakt,že ty zveráky jsou na tohohle na prd Moc díky
Ho kamarádka pouští do vina co se pne po pergoni a on se před ni chovává za listy, takže taky sranda zvíře. Asi mu nefuguje splinovač.
Ale to Vám povim jsme to tu pěkně rozjeli




