Stránka 40 z 70
Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:03
od Druzeta
Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:05
od DYK77
Jo jo diademky jsou v pohodě taky o nich uvažuji, trochu mě odrazuje cena
http://shop.obautodily.cz/index.php?mai ... ts_id=2765
Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:07
od DYK77
Myslíš, že v týhle sadě jsou 4ks ?

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:13
od Druzeta
Ne to je odraz jsou tam dvě, kupoval jsem je tam, teď už je mají balené v takovém blistru, ty stříbrné jsou taky pěkný.Na Smartu mám ty diademky a na druhý auto jsem dal ty stříbrné.
Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:17
od DYK77
U těch chromových se nezmiňují že jsou homologované.
Diademky od Osramu jsou tutovka .
Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:22
od Zupan87
Možná o nich budu uvažovat.. až mi nějaká z těch starých praskne..
Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:29
od Druzeta
DYK77 píše:U těch chromových se nezmiňují že jsou homologované.
Diademky od Osramu jsou tutovka .
Jo nepíšou to tam, ale ty chromované, se dávají do některých aut i v prvovýrobě, takže si jich nikdo nebude všímat, důležité je aby svítily oranžově.
Zupan87 píše:Možná o nich budu uvažovat.. až mi nějaká z těch starých praskne..
To musíš vyměnit hned

, auto dělají i detaily, to by jsi taky mohl čekat, než se auto rozpadne.

Napsal: úte 26 kvě 2009, 21:55
od DYK77
Potřebuju celkem 8 kousků + 2 jako rezervu , to je 10ks . Neví někdo o nějaké množstevní slevě

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:09
od Druzeta
Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:17
od DYK77
Má poslední 3 das ist málo
A nebo by šlo si koupit Tesly a osrat si je sám

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:27
od Druzeta
Tak mu napiš, určitě jich má víc, ale pozor má dobré hodnocení.

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:39
od DYK77
Asi zkusím koupit nejprve 2 kousky a uvidím jak to bude vypadat a pak se uvidí . Díky

Napsal: pát 29 kvě 2009, 22:17
od ufo
Napsal: sob 30 kvě 2009, 12:16
od DYK77
Napsal: pon 01 čer 2009, 08:46
od ufo
Jo,jo a nepučuju.

Prosím Tě Dyku,proč se mi nezobrazil i další obrázek ???

je na stejnym odkazu a neudělala jsem mezi nima mezeru(nebo se mezi musí udělat

)