Stránka 40 z 70

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:03
od Druzeta

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:05
od DYK77
Jo jo diademky jsou v pohodě taky o nich uvažuji, trochu mě odrazuje cena
http://shop.obautodily.cz/index.php?mai ... ts_id=2765

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:07
od DYK77
Druzeta píše:Odkaz na žárovky do směrovek:

http://shop.obautodily.cz/index.php?mai ... ts_id=2765
Myslíš, že v týhle sadě jsou 4ks ? :roll:

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:13
od Druzeta
Ne to je odraz jsou tam dvě, kupoval jsem je tam, teď už je mají balené v takovém blistru, ty stříbrné jsou taky pěkný.Na Smartu mám ty diademky a na druhý auto jsem dal ty stříbrné.

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:17
od DYK77
U těch chromových se nezmiňují že jsou homologované.
Diademky od Osramu jsou tutovka .

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:22
od Zupan87
Možná o nich budu uvažovat.. až mi nějaká z těch starých praskne..

Napsal: úte 26 kvě 2009, 11:29
od Druzeta
DYK77 píše:U těch chromových se nezmiňují že jsou homologované.
Diademky od Osramu jsou tutovka .
Jo nepíšou to tam, ale ty chromované, se dávají do některých aut i v prvovýrobě, takže si jich nikdo nebude všímat, důležité je aby svítily oranžově.
Zupan87 píše:Možná o nich budu uvažovat.. až mi nějaká z těch starých praskne..
To musíš vyměnit hned :P , auto dělají i detaily, to by jsi taky mohl čekat, než se auto rozpadne. :lol:

Napsal: úte 26 kvě 2009, 21:55
od DYK77
Potřebuju celkem 8 kousků + 2 jako rezervu , to je 10ks . Neví někdo o nějaké množstevní slevě :)

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:09
od Druzeta
Tady jsou, ale asi to není Osram, těžko říct :roll:

http://www.aukro.cz/item644023285_zarov ... range.html

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:17
od DYK77
Má poslední 3 das ist málo :roll:
A nebo by šlo si koupit Tesly a osrat si je sám :lol:

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:27
od Druzeta
Tak mu napiš, určitě jich má víc, ale pozor má dobré hodnocení. 8)

Napsal: úte 26 kvě 2009, 22:39
od DYK77
Asi zkusím koupit nejprve 2 kousky a uvidím jak to bude vypadat a pak se uvidí . Díky 8)

Napsal: pát 29 kvě 2009, 22:17
od ufo

Napsal: sob 30 kvě 2009, 12:16
od DYK77
*1* :)
Opatrně s nim 8)

Napsal: pon 01 čer 2009, 08:46
od ufo
DYK77 píše:*1* :)
Opatrně s nim 8)
Jo,jo a nepučuju. :wink: Prosím Tě Dyku,proč se mi nezobrazil i další obrázek ??? :(
je na stejnym odkazu a neudělala jsem mezi nima mezeru(nebo se mezi musí udělat :?:)