Stránka 5 z 11
Napsal: čtv 01 črc 2010, 16:58
od Markéta
Nebylo by lepší je postřílet?
Napsal: čtv 01 črc 2010, 17:10
od Pajik
Markéta píše:Nebylo by lepší je postřílet?
Bohuzel, za to se chodi sedet. Je lepsi je zacarovat.... Udelas si woodoo panenku s jejich jmenama a budes do ni trochu pichat spendlikama. A uvidis. Ale pozor, muze se to taky obratit proti tobe. Musi se to umet.
Napsal: čtv 01 črc 2010, 17:51
od xlukas.cz
chtelo by jim to neco provest

Napsal: čtv 01 črc 2010, 20:55
od ropak_2008
Už jsem o tom přemýšlel jak je vypéct, ale z jistých důvodů se to tady nedá bohužel prezentovat. Pokud se to povede bude to

Napsal: sob 03 črc 2010, 14:17
od kuher
Takhle to začalo a protože mi z JPN sdělili, že je všechno domluveno, auto jsem tam odvezl. Z Holubic jsem ještě volal, že auto je přistaveno a že chci Rekl. protokol, že se pro něj stavím. Bylo mi sděleno, že se domluvíme. Bohužel, nedali mi ho ani když jsem k nim zajel.
Vážený pane vedoucí.
Toto posílám panu Lančovi do Holubic, tak Vás chci o tom informovat. Po sdělení,
že je vše domluveno tam auto odvezu. Díky a s pozdravem Urban K.
# Vážený pane vedoucí.
# V pátek jsem měl konečně možnost protáhnout Smarta. Dřív, ze zdrav. důvodů, jen
# k lékaři apod. V pátek jsem jel do Králík a opět začalo zlobit řazení. Na úseku
# asi 120 km, se mi stalo snad 20x, že na displeji naskočily tři blikající čárky a
# další cesta byla možná po vypnutí a znovu startu, někdy vícenásobně opakované.
# Snažil jsem se Vás dovolat, ale bylo to kolem 14-té hod. Většinou, jak jsem si
# všiml, tak se to stávalo při řazení 3-4, jezdil jsem na manuál. Před tím asi 3x
# to udělalo, při zařazení R., ale pak v pořádku. Volal jsem do Pohořelic a tam mi
# bylo sděleno, abych auto dovezl k Vám. Než ale tak učiním, tak Vás chci
# poprosit, zda si zase domluvíte mezi sebou vyrovnání, protože se jedná o druhou
# reklamaci této závady, vůdči prodejci. Snažil jsem to fotit, ale mobilem to moc
# nešlo, viz příl. Děkuji a s pozdravem Urban Karel.
Napsal: sob 03 črc 2010, 14:21
od kuher
kuher píše:Takhle to začalo a protože mi z JPN sdělili, že je všechno domluveno, auto jsem tam odvezl. Z Holubic jsem ještě volal, že auto je přistaveno a že chci Rekl. protokol, že se pro něj stavím. Bylo mi sděleno, že se domluvíme. Bohužel, nedali mi ho ani když jsem k nim zajel.
Vážený pane vedoucí.
Toto posílám panu Lančovi do Holubic, tak Vás chci o tom informovat. Po sdělení,
že je vše domluveno tam auto odvezu. Díky a s pozdravem Urban K.
# Vážený pane vedoucí.
# V pátek jsem měl konečně možnost protáhnout Smarta. Dřív, ze zdrav. důvodů, jen
# k lékaři apod. V pátek jsem jel do Králík a opět začalo zlobit řazení. Na úseku
# asi 120 km, se mi stalo snad 20x, že na displeji naskočily tři blikající čárky a
# další cesta byla možná po vypnutí a znovu startu, někdy vícenásobně opakované.
# Snažil jsem se Vás dovolat, ale bylo to kolem 14-té hod. Většinou, jak jsem si
# všiml, tak se to stávalo při řazení 3-4, jezdil jsem na manuál. Před tím asi 3x
# to udělalo, při zařazení R., ale pak v pořádku. Volal jsem do Pohořelic a tam mi
# bylo sděleno, abych auto dovezl k Vám. Než ale tak učiním, tak Vás chci
# poprosit, zda si zase domluvíte mezi sebou vyrovnání, protože se jedná o druhou
# reklamaci této závady, vůdči prodejci. Snažil jsem to fotit, ale mobilem to moc
# nešlo, viz příl. Děkuji a s pozdravem Urban Karel.
Kdybych věděl, že jsou až takoví lháři, auto bych odvezl do Hradce, mám to blíž a umí je tam, nebo do Olmíka, je to podstatně blíž. A na úrovni holubic jsou utečenci ze Svitav. medvěda v Mikulči, mám to 30 km, Holubice 110 !!
Napsal: sob 03 črc 2010, 14:26
od xlukas.cz
obdivuju tvoji trpelivost.
jedna prkotina - motorek razeni rychlosti a mas s tim tolik starosti ...
Napsal: sob 03 črc 2010, 15:29
od kuher
Jo, ten diagnostikovali, kdyby to bylo tak jednoduchý, tak ho vyměnili. Bude tam asi neco závažnějšího, nebo naprostá blbost, no uvidíme.
Napsal: sob 03 črc 2010, 15:36
od xlukas.cz
nechapu, proc jako zakladni vec nepromerili kabely, jestli tam neni spatny odpor. tim vylouci kabely, dal vyzkouset motorek, pokud se to bude jevit dobre, tak kontakty na cidlech, atd....
verim, ze tomu chlapci rozumi, jen mne prijde, ze jejich aktivita je spis zaporna a udelaji jen nejnutnejsi a vic jich nezajima.
Napsal: sob 03 črc 2010, 15:56
od kuher
Však poprve vyměnili jen čidlo a na motorek se vy..., i když jsem jim dal protok. z diagn. z Hradce. Však jsem Ti je přeposlal tuším taky.Autem jsem odjel a dále, jak jsem popsal, 120 km a 20 x. Pak nikam nespěchám, mám ještě forda, toto bylo, nebo je pro zábavu.
Porucha řazení - pri zaradenej rýchlosti auto sa nepohne
Napsal: pon 16 srp 2010, 14:00
od majo3131
Vlastním smart city (0.6 Turbo, rok 2001) môj problém je auto som riadne odstavil a na druhý deň motor síce naštartoval no pri zapojení rýchlostí vzad i pred nereagoval (teda nepohol sa ) Nemá niekto skúsenos s týmto problémom
Za prípadnu pomoc dakujem.
Na displeji se znaky rychlostniho stupne meni ?
nie nemenia sa
Brzdova svetla funguji ?
brzdove svetla funguju
Kdyz otevres dvere, vypnes motor a radis R-N-1 slysis jak to radi v prevodovce a jak se hybe actuator spojky ?
ked zaradím rýchlos či dopredu alebo dozadu objaví sa 0 a poču pípanie a poču pravidelné kousani spojky, ale auto sa nepohne. podobne je to aj s R
Napsal: pon 16 srp 2010, 14:07
od xlukas.cz
skvele, diky moc.
no, ja tusim ze jak to chrochta, tak se to snazi zaradit rychlostni stupen.
rada c.1 - zkusit dobit baterku nebo ji vymenit a zkusit to s jinou baterkou (pozor na to, abys mel kod od radia, nez baterku odpojis)
rada c.2 - v krajnim pripade to muze byt problem s tzv. kulisou razeni - motorek, ktery radi rychlosti
rada c.3 - mohla by byt i chyba v aktuatoru. to je "noha", ktera macka spojku. stava se, ze motorek je opotrebovany a slaby.
jak uz to byva, taky to muze byt neco uuuplne jineho. treba ti auto nekdo pres noc zaklel

Napsal: pon 16 srp 2010, 14:14
od majo3131
Dekuji za odpoved
Poznámka: po večernej jazde som auto zaparkoval a vypol ako vždy, ráno auto klasicki naštartovalo, stlačil som brzdu a zaradil R auto sa nepohlo ani ked som radil rýchlosti vpred
Napsal: pon 16 srp 2010, 14:15
od Pajik
xlukas.cz píše:skvele, diky moc.
no, ja tusim ze jak to chrochta, tak se to snazi zaradit rychlostni stupen.
rada c.1 - zkusit dobit baterku nebo ji vymenit a zkusit to s jinou baterkou (pozor na to, abys mel kod od radia, nez baterku odpojis)
rada c.2 - v krajnim pripade to muze byt problem s tzv. kulisou razeni - motorek, ktery radi rychlosti
rada c.3 - mohla by byt i chyba v aktuatoru. to je "noha", ktera macka spojku. stava se, ze motorek je opotrebovany a slaby.
jak uz to byva, taky to muze byt neco uuuplne jineho. treba ti auto nekdo pres noc zaklel

I pres to, ze brzdove svetla sviti bych to typoval na brzdovy spinac. Mam dojem, musim odpoledne vyzkouset, ze kdyz vyradis s nastartovanym motorem bez brzdy, tak se to rozpipa. A myslim, ze nekdo i popisoval, ze mu treti brzdove dokonce svitilo, ostatni dve ani ne a byl to brzdovy spinac. Cena 600CZK + vymena.
Protoze se mu nezobrazuji "|||", tak bych ostatek docela vyloucil.
a
Napsal: pon 16 srp 2010, 14:18
od majo3131
Je tento brzdový spínač dostupný zo spodnej časti auta?
Je možnos jeho opravy alebo len výmeny?