Stránka 5 z 7

Napsal: pon 19 říj 2009, 12:16
od Markéta
No jestli je to teta z Ostravy, tak daleko :lol:

A jaxe to dá nulovat????

Napsal: pon 19 říj 2009, 12:26
od Olii05
Markéta píše:
A jaxe to dá nulovat????
podržíš tlačítko déle třikrát blikne pak skočí nula :wink:

Napsal: pon 19 říj 2009, 12:39
od Robin
Sice jsou to starý otázky, ale pokud na ně stále neznáte odpověď..:

1. pokud je čidlo na autě, tak jde teplota zobrazit na displayi. Musí se to akorát zaktivovat na diagnostice. Na mojem Smartu jsem si to udělal.

2. Farenhait jde změnit na Celsia, taky na diagnostice.


Občas se stane, pokud s tim někam zajedete, že vám to rozhoděj, pak právě může zmizet teplota, nebo se přepne na Farenhaity. Problém je, že většina servisů si s tim pak neví rady.

Napsal: pon 19 říj 2009, 12:45
od Druzeta
A když už to tady řešíme tak mě to neukazuje zbývající množství benzínu v litrech jenom mě začne blikat ukazatel paliva.
To by se dalo nějak zaktivovat :?: :idea:

Napsal: pon 19 říj 2009, 12:56
od Robin
Jo to de taky, ale nevim jak :). Stává se to přesně při zásahu do řídící jednotky. Jak se v tom teď hrabu, když sem si tam flashoval Softtouch a řazení pod volantem a tak, tak sem si to taky vypnul. Jde to tam dostat zpět, ale ten DAS je strašlivě nepřehlednej, takže se to blbě hledá. Každopádně, odpověď na otázku je: "Ano, jde to a jde to v DASu"

Napsal: stř 10 lis 2010, 23:43
od Markéta
Zajímalo by mě, jestli jde teda dodělat palubní PC. Né, že by mi vadilo, že mám teplotu ve farenhaitech, ale chtěla bych tam ukazovat, kolik mám ještě paliva...bylo by to lepší.. :) a taky chci tu sněhovou vločku.

Takže - co na to potřebuju, jak dlouho to trvá, kolik to stojí? Dík

Napsal: čtv 11 lis 2010, 11:16
od Robin
jakej máš rok výroby? přepnout F na C problém neni a zobrazit litry taky ne, akorát na autech mladších 2003 to občas nejde

Napsal: čtv 11 lis 2010, 14:26
od Markéta
Mám 2000 rok výroby, udělejte to,a to jde :lol:

Napsal: čtv 11 lis 2010, 14:33
od Robin
hmm, přepnout jednotky problém neni žádnej, litry sou už horší. zkus s tim přijet v prosinci tak, aby ti to blikalo, kouknu se na to. domluvíme se přes SZ. samotnýho mě to zajímá.

Napsal: čtv 11 lis 2010, 14:58
od Markéta
Aby mi blikalo co? Rezerva?

Napsal: čtv 11 lis 2010, 15:12
od xlukas.cz
ano, rezerva

Napsal: čtv 11 lis 2010, 16:40
od Blanka0600
Markéto, vločku nepotřebuješ, zimu snad poznáš i bez vločky ne? :lol:

Napsal: čtv 11 lis 2010, 17:40
od Markéta
Poznám, ale je tak krásná... 8) fakt ji chci, dokonce ji tam myslím mám, ale neukazuje se. Já to chci se vším všudy. Nakonec bude z mýho pulse passion, jen ten plnej automat tam bude chybět :lol:

Napsal: čtv 11 lis 2010, 22:28
od eezee
a i ten se da dodelat.... :) Jestli budes pripojovat diagnostiku, tak uz predelej i radici paku a nech aktivovat.. ne? A mas to all-in-one *VV*

Napsal: pát 12 lis 2010, 09:38
od Robin
souhlasim, že vločka je krásná. kuli vločce sem ztratil několik hodin, než sem na to přišel. dá se tam udělat i priorita "vločky," aby se přepnul display, pokud je zapnutý něco jinýho (například denní počítadlo), ve chvíli, kdy mrzne, resp. je tři a míň