ale myslim si, ze to tak neni. prece imobilizer se dektivuje odemknutim auta. vzpomente si, ze kdyz otevrete auto a nejakou dobu nenastartujete, tak se vam potom ukaze symbol klicku a musite auto odemknout, aby jste mohli nastartovat.
Závada klíče
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
presne kam strkas klicek 
ale myslim si, ze to tak neni. prece imobilizer se dektivuje odemknutim auta. vzpomente si, ze kdyz otevrete auto a nejakou dobu nenastartujete, tak se vam potom ukaze symbol klicku a musite auto odemknout, aby jste mohli nastartovat.
ale myslim si, ze to tak neni. prece imobilizer se dektivuje odemknutim auta. vzpomente si, ze kdyz otevrete auto a nejakou dobu nenastartujete, tak se vam potom ukaze symbol klicku a musite auto odemknout, aby jste mohli nastartovat.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Může to bejt tim že máme 1999. Šit šit šit, už mě nebaví lézt do auta kufrem, žebra se začínaj ozývat
A samozřejmě je blbý, že nejenom že nenastartuju, ale ani nevyřadim zpátečku. Jsem to chtěl navijákem vytáhnout do garáže abych se s tim nejebal na mraze, ale po předu se zpátečkou se mi to nechce dělat...
Zítra zkusim toho Chrobáka.
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Tak jsem nepochodil. Pod airbagem je sice krabička co vypadá jak přerušovač na blinkry, nicméně je na ní napsáno ABS
A eletrika do toho jde, takže kabely jsou OK. Tak už zbejvá jen Chrobák. Slíbil že dneska dorazí, tak uvidíme.
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
- Chorche
- Smart ACE
- Příspěvky: 1057
- Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Tak problém vyřešen
Byl tu Chrobák, napích auto na komp a zjistil, že krs komp se k tý přijímací srágoře nedá dostat. Házelo to chybu. Takže mi s lítostí oznámil, že můžu leda tak jec na Chodof. Tadle varianta se mi ale moc nelíbila, taxem se nasral a rozebral celej střední panel palubky. Protože se mi jevilo jako podezřelý, že do tej krabičky toho přijímače sou napíchlý paralelní dráty, kerý vedly kamsi pod palubku. Taxem šel po nich a vobjevil takovejdle vehement:


Evidentně tam někdo dobastlil nějakej alarm s infra přijímačem ke kerýmu sem ale nigdy nedostal vovladač. A tenle krám se zřejmně nějak podělal a voblboval ten sériovej přijímač. Taxem to vyškub a ejhle, všechno začlo zase chodit. A kupodivu líp. Už mi de zamknout okamžitě a nemusim čekat na to až zhasne světlo v autě. A de vodemykat kufr dálkou úplně normálně a ne jenom při náhodnejch pokusech.
Zase se ukázalo že co si člověk neudělá sám...



Evidentně tam někdo dobastlil nějakej alarm s infra přijímačem ke kerýmu sem ale nigdy nedostal vovladač. A tenle krám se zřejmně nějak podělal a voblboval ten sériovej přijímač. Taxem to vyškub a ejhle, všechno začlo zase chodit. A kupodivu líp. Už mi de zamknout okamžitě a nemusim čekat na to až zhasne světlo v autě. A de vodemykat kufr dálkou úplně normálně a ne jenom při náhodnejch pokusech.
Zase se ukázalo že co si člověk neudělá sám...
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen