No se smartem bude škola šmyku husárna!teri píše:jeden z dárečků, kterej mě fakt překvapil a potěšil je škola smyku.. už se na to s pidivozítkem třepem![]()
jinak gumový Crocsky taky nemám, takže hurá do klubu OUT!
Jinak jsem také v klubu totálních socek a vyoutvovaných lůzrů!


