Stránka 5 z 18

Napsal: stř 11 bře 2009, 22:39
od xlukas.cz
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...

nacouvali by sme do kruku kolem kasny, pokud by nam tam povolili vjezd :D

je jasne, ze by se muselo zadat o povoleni mesto (na tom se uz pracuje) a nasledne to dohodnout s mestskou policii. to je moje prace. myslel sem si, ze je to brnkacka a formalita, ale prd.

Napsal: stř 11 bře 2009, 22:41
od kimby
Luky, ty chceš více (zkoušíš) spíše ten Krumlov..či ty Budějky? Vím, o čem mluvíš...komunikace s úřady, chce to velkou dávku trpělivosti

Napsal: stř 11 bře 2009, 22:45
od DYK77
xlukas.cz píše:treba ted bude spokojena, kdyz ji dolozime, ze jsme dali 5000 za pronajem parkoviste :wink:
To mě taky napadlo :-)

Napsal: stř 11 bře 2009, 23:25
od xlukas.cz
kimby píše:Luky, ty chceš více (zkoušíš) spíše ten Krumlov..či ty Budějky? Vím, o čem mluvíš...komunikace s úřady, chce to velkou dávku trpělivosti
v krumlove maji nastavene takove podminky, ze uz loni 5 zajemcu o akci na namesti svuj zamer prehodnotilo a jeli jinam. zadne vyjimky se neposkytuji. maximum je 30 aut bez rozdilu velikosti. trvale parkovaci mista, predzahradky a mistni maji prednost. navic do centra vedou 2 mosty a do pulky kvetna budou jeden opravovat. jsou to jeste skody po povodnich 2002. podle uradu jsou male mesto nevhodne pro poradani podobnych akci. zadne jine vhodne namesti. tim padem jsem bohuzel byl nuceny ukoncit jednani s uradem a zkusil sem se obratit na spravu zamku - na 1. nadvori se parkovat neda, ale maji 2. nadvori, ktere by teoreticky mohlo prijit v uvahu. je otazka, jestli si tam pusti auta. od nich zatim nemam odpoved.

doufam, ze uz zitra budu met stanovicko budejovicke radnice. tim ze nevim, kde bude zahajeni, tak brzdim dyka v zarizovani obeda :-(. vypada to, ze ne, ale naopak hodne to spolu souvisi.

Napsal: stř 11 bře 2009, 23:31
od xlukas.cz
DYK77 píše:
xlukas.cz píše:treba ted bude spokojena, kdyz ji dolozime, ze jsme dali 5000 za pronajem parkoviste :wink:
To mě taky napadlo :-)
toto je pravy okamzik, kdy mohla slecna chytra projevit sve uzasne schopnosti *pisk*
prijde az bude vse zarizene a bude zase rozumovat, jak sme to udelali spatne :lol:

Napsal: stř 11 bře 2009, 23:33
od DYK77
xlukas.cz píše:...tak brzdim dyka v zarizovani obeda :-(. vypada to, ze ne, ale naopak hodne to spolu souvisi.
šlajfuju :-X

Napsal: stř 11 bře 2009, 23:46
od kimby
xlukas.cz píše:
kimby píše:Luky, ty chceš více (zkoušíš) spíše ten Krumlov..či ty Budějky? Vím, o čem mluvíš...komunikace s úřady, chce to velkou dávku trpělivosti
v krumlove maji nastavene takove podminky, ze uz loni 5 zajemcu o akci na namesti svuj zamer prehodnotilo a jeli jinam. zadne vyjimky se neposkytuji. maximum je 30 aut bez rozdilu velikosti. trvale parkovaci mista, predzahradky a mistni maji prednost. navic do centra vedou 2 mosty a do pulky kvetna budou jeden opravovat. jsou to jeste skody po povodnich 2002. podle uradu jsou male mesto nevhodne pro poradani podobnych akci. zadne jine vhodne namesti. tim padem jsem bohuzel byl nuceny ukoncit jednani s uradem a zkusil sem se obratit na spravu zamku - na 1. nadvori se parkovat neda, ale maji 2. nadvori, ktere by teoreticky mohlo prijit v uvahu. je otazka, jestli si tam pusti auta. od nich zatim nemam odpoved.

doufam, ze uz zitra budu met stanovicko budejovicke radnice. tim ze nevim, kde bude zahajeni, tak brzdim dyka v zarizovani obeda :-(. vypada to, ze ne, ale naopak hodne to spolu souvisi.
rozumím a trošku se to dalo čekat...od Krumlova, já se fakt přimlouvám i z jiného hlediska, za zahájení v Budějicích...uvidíš, co odpoví

Č Krumlov

Napsal: čtv 12 bře 2009, 03:47
od adaneb
Jsem taky spíš pro motokáry než 4kolky,grafit.důl,bowling,pivovar ,lanovku,výšlap na Černou věž a fotku Smartíků pěkně v kruhu pod ní,pušky to bude sranda,protože do mě se hned každý trefí,manželka už byla dvakrát střílet tak je mazanější,přimlouvám se za ubytování pohromadě v jednom penzionu a budou-li volné vory tak jedem.Zámek si dám bude-li kolektiv nebo uplakané počasí. :D

harmonogram

Napsal: čtv 12 bře 2009, 06:58
od Petr Kačmář
Ahoj.Já jen skromně dodávám,že penziony mívají slevy na veřejných parkovištích v Č.K.Teda,já jsem loni platil 100,-na den.
Já pojedu už v pátek,jsem od Opavy,takže se mi nechce jet brzo ráno..
Možná sraz by byl lepší v Č.Budějovicích.Přesuny...bych nechal na někom,kdo to tam dobře zná,protože stačí nějaká blbá objížďka a všechno plánování je v pytli.Dobré by bylo mít i nějaké varianty,že v případě časových problémů by se něco rychle změnilo.Pokud čtu příspěvky (jsem tu nový),tuším dobré lidičky,které změna jen tak nerozhodí.Pokud by někdo "prudil",a se jde vycpat.Vím,jak je těžké něco organizovat-dělal jsem to mockrát a téměř nikdy to neklaplo na 100%.Tak přeju šastnou ruku-hlavně v jednání s MP....
Petr
DYK77 píše:Potřebujeme spíše poradit s časovým harmonogramem :roll:
Pokud se má něco stihnout navrhuji sraz už v 10:00. To by však pro většinu znamenalo výjezd ještě před 6:00 ranní.

Xlukas navrhuje shromáždění na náměstí v Českých Budějovicích a spojit to s cca dvouhodinovým obědem. Nejsem proti, ale dá se to vyřešit i shromážděním před naším hotelem v Č.Krumlově.

Po obědě by se slušelo ubytovat se. Zkrátka vzít klíče a zaplatit. To je asi na hodinu.

Pak prohlídka nějaké turistické atrakce v ČK. Jenže to už je skoro 15:00 a např. v grafitovém dole je to poslední prohlídka do které se všichni nevejdeme.
Xlukas navrhuje rozdělit celou skupinu. 1/2 na zámek nebo lanovku , druhá 1/2 do dolu.

Já navrhuji skupinu nedělit a více pořešit prostoje. Nechci spěch, ale čas by se dal ušetřit obědem hned vedle hotelu a zatím co by jiní dojídali, ti první najedení už by si vyřizovali ubytování, takže by nevznikla u recepce fronta.

Asi v 18:00 nebo 19:00 by začala cca dvouhodinová večeře, takže od 21:00 by mohl začít dvouhodinový bowling a volná zábava

Jednotlivé činnosti nelze na sebe nalepit. Je nutné prohlídnout mapu a zahrnout do harmonogramu také přesuny. Vše musí mít nějakou rezervu, protože vždy dojde k nějakému zdržení.

Takže to sem dávám k připomínkování a pokud má někdo nápad jak navrhnout časovou osu a co do toho vložit, tak sem s tím.

Napsal: čtv 12 bře 2009, 09:36
od kimby
Pane Petře, pokud chcete jet a jste i pro hromadné ubytování, zaregistrujte se (jiné téma), je předběžně zamluven velký penzion, zatím ještě volná místa jsou...

Přesuny se zvládli i v minulosti, zvládne se to i letos, kluci jsou šikovní :-)

registrace

Napsal: čtv 12 bře 2009, 09:47
od Petr Kačmář
Poslal jsem registraci na smart.forum@email.cz.
kimby píše:Pane Petře, pokud chcete jet a jste i pro hromadné ubytování, zaregistrujte se (jiné téma), je předběžně zamluven velký penzion, zatím ještě volná místa jsou...

Přesuny se zvládli i v minulosti, zvládne se to i letos, kluci jsou šikovní :-)

Re: registrace

Napsal: čtv 12 bře 2009, 09:55
od kimby
Petr Kačmář píše:Poslal jsem registraci na smart.forum@email.cz.
kimby píše:Pane Petře, pokud chcete jet a jste i pro hromadné ubytování, zaregistrujte se (jiné téma), je předběžně zamluven velký penzion, zatím ještě volná místa jsou...

Přesuny se zvládli i v minulosti, zvládne se to i letos, kluci jsou šikovní :-)
tak paráda :D *1*

Re: registrace

Napsal: čtv 12 bře 2009, 18:30
od DYK77
kimby píše:
Petr Kačmář píše:Poslal jsem registraci na smart.forum@email.cz.
tak paráda :D *1*
Máme to podchycený, bez obav :idea:

Re: harmonogram

Napsal: čtv 12 bře 2009, 18:43
od DYK77
Petr Kačmář píše:Ahoj.Já jen skromně dodávám,že penziony mívají slevy na veřejných parkovištích v Č.K.Teda,já jsem loni platil 100,-na den.
Já pojedu už v pátek,jsem od Opavy,takže se mi nechce jet brzo ráno..
Možná sraz by byl lepší v Č.Budějovicích.Přesuny...bych nechal na někom,kdo to tam dobře zná,protože stačí nějaká blbá objížďka a všechno plánování je v pytli.Dobré by bylo mít i nějaké varianty,že v případě časových problémů by se něco rychle změnilo.Pokud čtu příspěvky (jsem tu nový),tuším dobré lidičky,které změna jen tak nerozhodí.Pokud by někdo "prudil",a se jde vycpat.Vím,jak je těžké něco organizovat-dělal jsem to mockrát a téměř nikdy to neklaplo na 100%.Tak přeju šastnou ruku-hlavně v jednání s MP....
Petr
Jo tak Opava to je fakt daleko. Loňské Letovice nebo předloňská Kroměříž byly podstatně blíž :) ,ale musí se to prostřídat trošku.
S parkováním by jsme neměli mít problémy je už v ceně ubytování, a od hotelu k restauraci dojdeme, je to kousek. Hotel vlastní restauraci nemá, protože kolem je prý spousta podniků , takže se vaření prý nevyplácelo a dělají jen ty snídaně.
S programem a alternativním řešním není problém. Problém je čas a to že nikdo neví jaké bude počasí, takže říci jednoznačně, že vyrazíme na lanovku, to bohužel nejde. No něco ukujeme :)

Napsal: čtv 12 bře 2009, 20:53
od STAS1
Právě jsem poslal objednávku na exkluzivní počasí :!: :wink: :lol: